Opinie o Qbus-Trans Rafał Eliasik w Mazańcowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Qbus-Trans Rafał Eliasik. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Qbus-Trans Rafał Eliasik na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Qbus-Trans Rafał Eliasik w Mazańcowice

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Qbus-Trans Rafał Eliasik?

Miałem wątpliwą przyjemność pracować w tej firmie, kombinacje z umowami na maxa, problem z płatnością, auta przeładowane stale, do dziś nie ma kasy żeby oddać mi resztę wypłaty którą zatrzymał na poczet ew przekroczenia rachunku za telefon, krótko mówiąc przekręt , odradzam, klienci też nie byli zachwyceni kontaktami z p Rafałem

@anonymous

Pani/e Anonymous Dziękuję za opinię, Jeżeli rzeczywiście taka sytuacja miała miejsce, to zapraszam do kontaktu z firmą żeby wyjaśnić tą sytuację.

Anonymus
@Roksana

Najpierw p Rafał musiałby wyrazić chęć rozmowy i rozwiązania problemu .Odpuściłem bo p Eliasik ignorował moje telefony.

@Anonymus

Pani/e Anonymus Seba, Wnioskując po wypowiedzi oraz czasie dodania komentarzy jest to ta sama osoba. Minęło kilka lat, od kiedy Pan zakończył współpracę z Panem Rafałem, więc rozumiem, że informację nie są najnowsze a w tym czasie wiele się mogło zmienić, prawda ? Więc proszę mi powiedzieć, co się stało, że zdecydował się Pan tutaj napisać ? Pozdrawiam, spokojnego i miłego dnia. Roksana

@anonymous

Moja współpraca z Rafałem zakończyła się tak samo, od 6 lat nie potrafi oddać kasy którą zatrzymał na poczet telefonu i mandatów, (usunięte przez administratora) i przekręt

@anonymous

P.Eliasik to (usunięte przez administratora) ,przekręt i (usunięte przez administratora) .Przez pół roku pracy w jego firmie miałem umowę na 1 miesiąc i przy rozstaniu ,nie wypłacił mi 500zł tłumacząc że mogą być koszty fona itd.

@Roksana

P.Rafał nie wypłacił mi 500zł zatrzymyjąc je jako ewentualne koszty i od tamtej pory mnie ignorował ,nie było z nim kontaktu.Odpuściłem bo pracowałem bez umowy bo p Eliasik wiecznie znajdował powody by jej nie dać więc kroki prawne mijały się z celem

Adam Nowy wpis
@Seba130

A jak długo pracowałeś bez umowy? Rozumiem, że "odszedłeś"? Powiedz jeszcze, o jakich krokach prawnych mowa, podjąłeś jakieś?

Seba130 Nowy wpis
@Adam

Tak jak pisałem ,pracowałem 5-6 miesięcy ,dostałem umowę zlecenie na 1 miesiąc a potem milion wymówek że po zjeździe,że za miesiąc bo teraz coś tam,coś tam .Nie naciskałem bo praca była mi potrzebna ale im bardziej byłem uległy tym bardziej p.Rafał to wykorzystywał ,problemy ze zjazdami,kasa na raty.Inspekcja pracy powiedziała że jeśli już tam nie pracuję i nie mam umowy to nic nie mogą zrobić.Miałem świadka ale też pracował bez umowy więc ponoć nie był wiarygodny.Obiecali kontrolę ale nic nie przysłali więc pewnie to olali.

Adamo

robia tu już prawie 2 miesiace, nie polecom. stare auta, mastery z 2011-2012 roku z milionym przebiegu. Szef tragedia. narazie robia bo musza, ale szukom czegos innego. juz roz zech u takiego robil, teroz zech wpodl z dyszczy pod rynna. zastanowice sie zanim tu przyjdziecie do roboty!

Seba130 Nowy wpis
@Adamo

Sama prawda ,mam takie same doświadczenia z tym pracodawcą

Na jakie benefity można liczyć w Qbus-Trans Rafał Eliasik?

Seba130

Na okradanie co miesiąc a przy odejściu to już zero kasy

X

Bardzo dobra firma jak i pracodawca!

@X

Zbysiu to pewnie ty, albo Rafał sam o sobie

@Seba

Pani/e Seba, Bardzo proszę o rozwinięcie swojej wypowiedzi, ponieważ dla osób czytających tą opinie jest ona nic nieznacząca i napewno 99% osób nie będzie wiedzieć, kim jest 'Zbysiu' i co Pan chciał przekazać. Zapraszam w pierwszej kolejności do zapoznania się z regulaminem portalu, tam znajdują się przydatne informację, po co został stworzony ten serwis.

@Seba

Panie 'Seba', Bardzo proszę o rozwinięcie swojej wypowiedzi, ponieważ dla osób czytających tą opinie jest ona nic nieznacząca i napewno 99% osób nie będzie wiedzieć, kim jest 'Zbysiu' i co Pan chciał przekazać. Zapraszam w pierwszej kolejności do zapoznania się z regulaminem portalu, tam znajdują się przydatne informację, po co został stworzony ten serwis.

@Roksana

Zbyszek to wieloletni kolega i pracownik Rafała , kiedy się przyjmowałem pracował już od zawsze i pewnie nadal pracuje choć minęło już parę lat od kiedy rozstałem się z p. Eliasikiem , ponieważ ciągle kręcił z umowami i kasą. Do dziś nie oddał zatrzymanej jako zabezpieczenie ew przekroczenia rachunku za telefon części wypłaty choć rachunek był zgodny ze standardowym zużyciem bo prywatnie rozmawiałem ze swojego telefonu. A wyjaśnić się nie dało bo p Rafał raz odebrał odemnie połączenie a potem odrzucał

xxx

Jak po roku ktoś się usamodzielni to wypad bo na pewno kombinuje coś na boku. Mobbing. Jak chcesz być traktowany jak ' sz*a*a" to POLECAM tego pseudo pracodawcę

XD

i sam sobie peany pisze, żenada

ex

mobbing

@ex

Panie/Pani Ex, Ten komentarz nie jest poparty ani informacjami o doświadczeniu w pracy w Qbus-Trans, ani konkretnym przykładem. Jeżeli ktoś ma ochotę napisać opinię lub ma jakąś sugestię, co do zmian jak najbardziej zapraszam tylko niech ona będzie poparta faktami.

Zostaw merytoryczną opinię o Qbus-Trans Rafał Eliasik - Mazańcowice

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Qbus-Trans Rafał Eliasik?

Kandydaci do pracy w Qbus-Trans Rafał Eliasik napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Qbus-Trans Rafał Eliasik
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • 57
    43-391 Mazańcowice