Qbus-Trans Rafał Eliasik

Mazańcowice

Opinie o Qbus-Trans Rafał Eliasik

Adamo

robia tu już prawie 2 miesiace, nie polecom. stare auta, mastery z 2011-2012 roku z milionym przebiegu. Szef tragedia. narazie robia bo musza, ale szukom czegos innego. juz roz zech u takiego robil, teroz zech wpodl z dyszczy pod rynna. zastanowice sie zanim tu przyjdziecie do roboty!

xxx

Jak po roku ktoś się usamodzielni to wypad bo na pewno kombinuje coś na boku. Mobbing. Jak chcesz być traktowany jak ' sz*a*a" to POLECAM tego pseudo pracodawcę

XD

i sam sobie peany pisze, żenada

X

Bardzo dobra firma jak i pracodawca!

ex

mobbing

Roksana
@ex 13.03.2015, 17:29
mobbing

Panie/Pani Ex, Ten komentarz nie jest poparty ani informacjami o doświadczeniu w pracy w Qbus-Trans, ani konkretnym przykładem. Jeżeli ktoś ma ochotę napisać opinię lub ma jakąś sugestię, co do zmian jak najbardziej zapraszam tylko niech ona będzie poparta faktami.

Zostaw opinię o Qbus-Trans Rafał Eliasik - Mazańcowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Qbus-Trans Rafał Eliasik