Opinie o Zakład Ogólnobudowlany i Remontowy Szmuk-Kom Szmuk Szymon w Pszczyna

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Zakład Ogólnobudowlany i Remontowy Szmuk-Kom Szmuk Szymon. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Zakład Ogólnobudowlany i Remontowy Szmuk-Kom Szmuk Szymon o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Prace wykończeniowe i remontowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Ogólnobudowlany i Remontowy Szmuk-Kom Szmuk Szymon w Pszczyna

Klientka Nowy wpis

Zawsze można na nich liczyć solidna firma

Jaro Nowy wpis

Świetna jakość usług i dostępne terminy. Czego oczekiwać więcej w chorych czasach? Oczywiście normalnej ceny, a nie wykorzystywania inflacji do narracji !!! Pan Szymon na szczęście traktuje klientów z szacunkiem i ceny przedstawia realnie, a nie brutalnie.

Jaro Nowy wpis

MiszaMasza201

W firmie panuje ogólny choas. Mało kto wie za co odpowiada. Wszystko wykonana po najmniejszej linii oporu. Firma słynie z tego że jej usługi są przeciętnej jakości a uczciwość właściciela hmmmm jakby to powiedzieć nikogo nie obrażając. Może tak nie powierzyłbym nic. Po prostu człowiek bez zasad. Liczy się tylko kasa i to aby pracownik turał jak wół. Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Uważajcie na te miejsce pracy. To nie jest dobra droga.

Beata
@MiszaMasza201

Opłaca się chociaż te tyranie jak (usunięte przez administratora) pracownikowi? Wychodzi się na tym jakoś fajnie finansowo?

Maks
@MiszaMasza201

Chyba pomyliłeś człowieku firmy. Opamiętaj się i nie obrażaj uczciwych ludzi. Jak nie pasują warunki pracy to zmień pracę...

Maja
@Maks

Serio on tylko ściemnia? To jak tu jest naprawdę w takim razie?

Maks
@Maja

Konkurencja się boi Pana Szymona, dlatego wypisuje głupoty.

Maja Nowy wpis
@Maks

Ano chyba, że tak, to też możliwa opcja. A wiadomo w sumie kto konkretnie? Czy to takie ogólne stwierdzenie, bo firma nie bardzo interesowała się nigdy konkurentami swoimi?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Zakład Ogólnobudowlany i Remontowy Szmuk-Kom Szmuk Szymon? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Waldi

Rewelacyja firma !!!! Tylko Szymon Szmuk, nie ma lepszego na powiecie pszczyńskim.

Jacek

Rewelacja firma, wszystko na czas i normalne ceny i ludzie.

Jaro

Firma nigdy nie zawodzi!!!!!!! Nie oszukuje klienta na kasę, zawsze rzetelni!

Alicja
@Jaro

To super, że nie zawiodłeś się na firmie Szmuk-Kom i współpraca była udana. A możesz napisać coś na temat ich cennika i czy Twoim zdaniem są to adekwatne ceny jak na tę lokalizację? Bardzo bym chciała dowiedzieć się czegoś na ten temat, pozdrawiam.

Jaro
@Alicja

Ceny są adekwatne do wykonanej pracy i Pan Szymon zawsze mówi jakie będą koszty, przedstawia różne możliwości. Jak naprawa komina to tylko u Szymona :)

Kamil

Jak facet przeczyscil mi komin to o jedną trzecią mniej opału spalilem w sezonie. Polecam. Szybko i solidnie i w dobrej cenie jeszcze.

Wojtek
@Kamil

U mnie to samo :D Cuda jakieś czy co, inni przeczyszczali i zero zmian, a tu nie wiem o chodzi. Facet ma jakieś certyfikaty z Austrii, może tam mają inne kominy :D

@kamil a kiedy korzystałeś z usług?

Janusz

Super firma!!!! Znają się na swojej robocie i chętnie wyjaśniają to czego nie rozumiesz :)

Joanna

Rzeczowa pomoc na każdym etapie, wysoki profesjonalizm!!! Polecam z czystym sumieniem :)

Wojtek K.
@Joanna

Potwierdzam, pełen profesjonalizm,świetna firma:)

Wojtek K.

Pełen profesjonalizm i rozsądne ceny, da się dogadać. Pan Szymon, to klasa sama w sobie :)

Jak tam z pracą w firmie Zakład Ogólnobudowlany i Remontowy Szmuk-Kom Szmuk Szymon w miejscowości Pszczyna? Niestety informacji aktualnych nie ma.

Mariusz

Wszystko jak zawsze dobrze :)

Mariusz

Świetna firma, zawsze można się dogadać. Poza tym ten szacunek do klienta, mało takich firm.

Kamil

świetna firma, szybka i profesjonalna, w konkurencyjnych cenach.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Ogólnobudowlany i Remontowy Szmuk-Kom Szmuk Szymon - Pszczyna

• Jak się pracuje w Zakład Ogólnobudowlany i Remontowy Szmuk-Kom Szmuk Szymon?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Ogólnobudowlany i Remontowy Szmuk-Kom Szmuk Szymon tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Ogólnobudowlany i Remontowy Szmuk-Kom Szmuk Szymon?

Zakład Ogólnobudowlany i Remontowy Szmuk-Kom Szmuk Szymon
4.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Cieszyńska 9
    43-200 Pszczyna