Polred Tadeusz Szatanik

Reda

Opinie o Polred Tadeusz Szatanik

maly

pracowalem u tego pana ,nigdy sie nie zdazyło zebym doplacal do paliwa ,takie pierdoly tylko pisza pierdoly co nie nadaja sie jako kierowca a tym bardziej jako kierowca miedzynarodowy

reptewie
@maly 18.04.2016 08:29

"Pracowałem" ale się zwolniłeś...hahaha? Zapewne dostałeś lepszą robotę....hahahaha. Nie ściemniaj kolego, bo gdyby było tak super w tej firmie to gościu by nie ogłaszał się dwa razy w tygodniu gdzie tylko się da....to chyba o czymś świadczy. Po za tym ma nowe MAN-y i chucha i dmucha na nie i oby tylko kierowca czegoś nie zarysował.....bo płacz i zgrzytanie zębów.... jeszcze straszy że obciąży kierowcę "za puszczanie bąków w kabinie" Wiem bo tam pracowałem i nie polecam nikomu typowy "Dziad Trans" Cyt. "A czemu spadło tak napięcie na aku...?" "Czemu tak dużo paliwa Pan zużył" "Czemu pani nie jedzie, zostało Panu jeszcze 5 min jazdy..." Firma super.....chyba z przymrużeniem oka.....Nie polecam.

reptewie

Chcesz dopłacać do paliwa? To zacznij w tej firmie pracować... Nie polecam... Ale zapewne długo ta wiadomość nie pozostanie bo Pan Szatani ją usunie.

Szukasz pracy?

Zostaw opinię o Polred Tadeusz Szatanik - Reda

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polred Tadeusz Szatanik