Door-Pol sp.z o.o.

Wrocław

Opinie o Door-Pol sp.z o.o.

aleksyy

ale czasem przecież jakaś nowa osoba musi przyjśc do firmy wydaje mi się.

XXX

szkoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooda .............

VIP

Nie istnieje to znaczy że pracowników, produkcji, dostawców, odbiorców nie ma, są tylko portierzy pilnujący pozostałości po firmie....

VIP

Firma praktycznie nie istnieje. Więc o historii można pogawędzić ale w jakim celu? Znam firmę dokładnie i wiem że jest spalona na każdym froncie zarówno u dostawców, wykonawców, pracowników jak i klientów. Pozdrawiam.

bartek

Czy ktoś własnie z tutaj obecnych korzysta z produktów Door-Polu? bo ja własnie stoje przed dylematem wyboru drzwi no i własnie nie mogę się zdecodować, ciekaw jestem czy to są solidne rzeczy i jak się sprawują w użytkowaniu. Po wyglądzie sądze że solidne, ale lepiej jakby jakiś użytkownik coś powiedział

manius

Spółka DOOR-POL od 20 lat zajmuje się produkcją drzwi wewnętrznych oraz handlem hurtowym stolarki drzwiowej.Obecnie Spółka zatrudnia ponad 200 pracowników, ale na jakich warunkach to sam nie wiem :-( Może ktoś odświerzy informacje i opisze swoje doświadczenia i spostrzeżenia przyszłym, potencjalnym kandydatom na pracownika. Chciałbym wyslac swoje dok.tylko zastanawiam sie jak u nich jest to rozpatrywane i pod jakim kątem weryfikowane?

KKK

nie widzisz ze gosc w ciula robi ???

GGG

tak prezes potrzebuje saperów na umowe zlecenie ubezpieczenie płacisz sam

vice

uwaga uwaga miejsc w szalupach juz brakuje mozna tylko skakac na glowke

były pracownik

Na produkty czeka się dłuuugo powyżej ustalonego wcześniej terminu, zero ludzi w terenie, także ewentualne reklamacje nie wiem czy w ogóle są rozpatrywane, brak wypłat w terminie - mi na pół roku pracy tylko raz zdarzyła się w terminie. Brak materiałów do handlu - wzorników, katalogów itp. Klient traktowany jest jako zło konieczne, a nie jako partner.

door-pol

bo co nagle to po diable haha

KLIENT

WSPÓLPRACUJEMY Z TĄ FIRMA JUZ TYLE LAT A JA WLASNIE SIEDZE I MYSLE DLACZEGO? TOTALNE DZIADOSTWO-NIE MA Z KIM ROZMAWIAC-ZBYWAJA KLIENTA,TERMINY MAJA GDZIES..JEDNA WIELKA MASAKRA:p

Zostaw opinię o Door-Pol sp.z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Door-Pol sp.z o.o.