Opinie o Handel Obnośny Przemysław Miłosz w Łebcz

Handel Obnośny Przemysław Miłosz
1 4 8 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 12 dni.

Jaka jest kultura pracy w Handel Obnośny Przemysław Miłosz? Obowiązuje typowy dress code?

Norbert123 Nowy wpis

Pracowałem u niego na plaży.(usunięte przez administratora) gość zwalnia typów jeśli na chwilę zatrzymali się chcąc porozmawiać z klientem, twierdząc że zrobili sobie przerwę. Kazał nam sprzedawać zepsuty towar i nachosy z biedronki które pakował do swoich pojemników i wołał za nie 10zl.(usunięte przez administratora). Było i tak, że pracownicy nie mieli za co wrócić do domu, bo w dni deszczowe nie pracowali, a za nocleg przecież musieli płacić. Jeżeli straszylismy go skarbowką to rzucał nam wypłatę w nominale po 5zł.potrafil tak wypłacić nawet 1000zl. (usunięte przez administratora) Nie polecam pracy u niego!!!!!

mniejnizzero Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Filozofia pracy wyznawana przez tego (usunięte przez administratora)to: ,, co by tu zrobić, aby się nie narobić, a jak najwięcej na pracownikach zarobić?" W(usunięte przez administratora) Wynagrodzenie prowizyjne, brak umów, brak ubezpieczenia, praca w skwarze i wizyta na SORZE! Pamiętniki z wakacji...

anonim Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

(usunięte przez administratora)Nie polecam.

Ranking
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
jakcipoludzkuniewstyd?
Nazwa działu: Handlowy

W ogłoszeniu jest mowa o wynagrodzeniu prowizyjnym- ,,zarobki uzależnione od Twojego zaangażowania, wahające się od 100 zł do 400 zł dziennie, a nawet więcej". Prowizja ta wynosi, 4zł bądź 8zł od sprzedanego kwiatu. Taki sposób wynagradzania stoi w sprzeczności ze standardami zamieszczania ogłoszeń o pracę na Waszej platformie.

MrPeter
 Rekomendacja

Pan Przemysław, co tu dużo pisać, (usunięte przez administratora) osobom zmęczonym po kilku godzinnym chodzeniu po plaży, w pełnym słońcu goni "ochroniarzem" recydiwistą(usunięte przez administratora). Zatrudnia małoletnich (nawet 14-15latkow). (usunięte przez administratora) często dochodzi do wyrzucania z zakwaterowania pracowników niepolecam całym sercem

Tak2Nie
natanata
Nazwa działu: Handlowy

'Pracodawca' w wieku 22 lat, absolutnie nieprofesjonalny, (usunięte przez administratora) straszył rosłym 'ochroniarzem' gdy ktoś się sprzeciwił. Łapówka u niego jest na porządku dziennym.(usunięte przez administratora) Zastanów się milion razy zanim podejmiesz z nim współpracę.

Tak3Nie

Zachęcamy byłych pracowników do podzielenia się informacjami na temat pracy w firmie! Jak wygląda teraz sytuacja w firmie Handel Obnośny Przemysław Miłosz w mieście Łebcz, są nowe oferty pracy?

Zostaw opinię o Handel Obnośny Przemysław Miłosz - Łebcz

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie