Opinie o Augustyn Stanisław Makurat Usługi Transportowe MKS w Łęczyce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Augustyn Stanisław Makurat Usługi Transportowe MKS. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Augustyn Stanisław Makurat Usługi Transportowe MKS o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Augustyn Stanisław Makurat Usługi Transportowe MKS w Łęczyce

Administrator Nowy wpis

Czy zarobki oferowane przez Augustyn Stanisław Makurat Usługi Transportowe MKS są adekwatne do zakresu obowiązków?

Czy Augustyn Stanisław Makurat Usługi Transportowe MKS oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Kierolatek Nowy wpis

Witam, tak i nie. Wszystko zależy od Ciebie i od tego na co się umówisz. Zlecenia raczej nie - jak już to może jako tzw. "skoczek", ale pracuje tu już 5 lat za kółkiem i raczej tylko działalność albo umowa - zależy co wolisz, co Ci się lepiej opłaca, jak się dogadasz. Właściciel złoty człowiek, pomoże gdy trzeba, kasa na czas. Jak robisz swoje, to nie wiem czy gdzieś znajdziesz lepszego człowieka od Pana Stanisława.

@ByłyKieroSolo Nowy wpis

Jeździłem u nich krótko na solo, ale byłem zadowolony. Kasa na czas, auta również były ogarniane gdy trzeba było coś przy nich zrobić. Wypłata za kółko, nie z km. Ogólnie w porządku.

Actualworker

MKS Makurat Łęczyce to firma, której można zaufać. Ich terminowe wypłaty, brak opóźnień oraz świetne warunki pracy sprawiają, że współpraca z nimi to czysta przyjemność. Dodatkowo, posiadają nowoczesny tabor, co zapewnia komfort i bezpieczeństwo podczas podróży.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Augustyn Stanisław Makurat Usługi Transportowe MKS? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Operator piły CNC lub Waterjet - kamieniarstwo
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego

Czy rotacja pracowników w Augustyn Stanisław Makurat Usługi Transportowe MKS na Kamieniarz jest duża? Znowu ukazało się ogłoszenie 30 lipca na Lento.pl. Czy to pracownicy odchodzą z firmy, czy są zwalniani?

Bartek

Zapamiętaj jedno że jeśli jest taka rotacja to kierowcy odchodzą bo warunki kiepskie. Od kilometra płatne i własną działalność to niech sami sobie jeżdżą.

RS
@Bartek

Najlepiej zadzwonić i samemu się dowiedzieć. Niekoniecznie szukanie nowego pracownika to oznaką ze ktoś się zwolnił tylko Firma może się rozrosła. Pozdrawiam

Bartosz

Własna działalność i wynagrodzenie od kilometra do tego nie dadzą zrobić dużo kilometrów bo za dużo zarobisz. Spedytorzy oderwani od pługa. Nie polecam

@Bartosz

Oferują takie warunki to prawie jak za komuny. Czy ktoś tam w ogóle pracuje i godzi się na pracę na tych zasadach?

Niezainteresowany
@Bartosz

0.40zł od kilometra na własnej działalności to jak pracowac za 10zł na godz i jeszcze własna działalność. Szokkk!!

były
@Niezainteresowany

zusy po stronie firmy.... mks ogulnie dobra firma nie ma sciemy z kasą i zawsze wiecej niz ugadane tylko te auta.... na trzy tygodnie nie odpowiednie

były
@Niezainteresowany

mowa o solówkach oczywiscie

Daria

Macie opoznienia w wypłatach ?

@Daria

Nie jeżdżę u nich od września 2020, ale kasa zawsze była w dzień zjazdu, albo dzień po powrocie (zależnie czy gotówka, czy przelew). Mój brat nadal u nich jeździ i wiem, że nadal wszystko jest na czas.

Na jakie benefity można liczyć w Augustyn Stanisław Makurat Usługi Transportowe MKS?

Bartek

0.30 no góra 0.40 gr za kilometr i do tego własną działalność. Komuna nadal istnieje!!

Radek

Firma jak najbardziej ok , kasa na czas się zgadza , telefon służbowy , w razie problemów w trasie zawsze można dzwonić , tak jak się umawiam tak wyjeżdżam i tak wracam , polecam

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Augustyn Stanisław Makurat Usługi Transportowe MKS?

Kierowca

Nie ma szały, kroją na wszystkim. Nie polecam

aktualny pracownik

podejście jest jak najbardziej ok , płacić to można jedynie za swoje wykroczenia , jeżdże w firmie już dobrych kilka lat i nie musiałem płacić jeszcze nigdy za nic , jesli kolega były pracownik był na czymś krojony to radze mniej rozmawiać przez telefon w czasie jazdy i nie gazować w miejcu zabudowanym , co do jakichś groszy za kilometr to nie wiem kto i po co takie bajki tu wypisuje , pachnie tu jakąś frustracją

Robcio
@aktualny pracownik

Rozumiem że masz bardzo dobrą dniówkę bez względu czy stoisz czy jeździsz, urlopy, chorobowe itpd. Napisz kandydatowi prawdę a nie bajki wciskasz.

aktualny pracownik
@Robcio

dobrze rozumiesz były pracowniku robcio , obojętnie czy mam więcej roboty czy mniej mam dokładnie taką dniówkę na jaką się z szefem umówiłem , a czy jest ona bardzo dobra to już nie wiem ,mi póki co odpowiada, ty z pewnością masz(usunięte przez administratora) lepszą i do tego dwa miesiące w roku bimbasz na chorobowym , z urlopem tez jakoś nie mam problemu ,kiedy chce to dostaję

Robcio
@aktualny pracownik

W takim bądź razie pozostaje tylko pozazdrościć bo taka firma to przyszłość. Ja wolę normalne warunki a nie pgrowskie warunki. Widać jaki mają problem z kierowcami że to ty stawiasz im warunki. Szerokości!!

DYBA

Porażka sama Ukraina I Białoruś za 0.20 groszy kilometr I minimum 3 mięs precz nie polecam porażka

K28
@DYBA

0.20 za kilometra to moga jezdzić do sklepu po zakupy. Zabiorą się za takich przewoźników. Nie godzić się na takie warunki!!

@DYBA

Pracuję tam od kilku miesięcy. Mam stawkę za kółko, a nie za km. Mój spedytor jest w porządku, więc nie mam pojęcia skąd te bzdury.

@DYBA

No i raczej nie trzy miesiące, a trzy tygodnie bo tak chciałem

@Kierowca

Za kółko to ile?

@Kierowca

Jeździsz tym renault, słabizna

Zostaw merytoryczną opinię o Augustyn Stanisław Makurat Usługi Transportowe MKS - Łęczyce

• Jak się pracuje w Augustyn Stanisław Makurat Usługi Transportowe MKS?

Zobacz opinie na temat firmy Augustyn Stanisław Makurat Usługi Transportowe MKS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Augustyn Stanisław Makurat Usługi Transportowe MKS?

Augustyn Stanisław Makurat Usługi Transportowe MKS
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Słoneczna 27
    84-218 Łęczyce