Sklep Piekarniczo- Cukierniczy E. Głodowski

Lębork

Opinie o Sklep Piekarniczo- Cukierniczy E. Głodowski

pokjhnb

no właśnie @żaba. Arek ma słusznosc w tej kwestii że gdyby była taka rotacja, to ofert pracy byłoby dużo, a tu ni widu ni słychu. Więc uważam, że może trochę przesadzasz. A powiedzcie prosze jaka panuje atmosfera powmiędzy pracownikami cukierni ??

żaba

jak taki wyzyskiwacz pracowników może otrzymywać jeszcze jakieś nagrody!!!!! dlaczego jest taka rotacja?, ile godzin kierowcy mogą jeździć dziennie??? A w Kościółku to w pierwszej ławce siedzi. Wyzyskiwacz pracowników - ludzie wszędzie tylko nie u pana G

mario

pan G.niech się trzyma na baczności za te manka.Złodziej jeba.y Tak dziewczyny oszukiwać.Ale nie długo się tym ktoś zainteresuje.

była pracownica

Pracowałam i wytrzymałam u Pana Głodowskiego 4 miesiące.Nigdy wiecej bym nie podjęła się takiego zatrudnienia 240 godzin w miesiącu!!!! do tego 2 niedziele wolne w miesiacu brak poszanowania pracownika,cała odpowiedzialniość na pracowniku,do tego gdy ktos sie zwalnia zawsze sklep wychodzi na manko po remamencie niezależnie ile się w nim pracowało!!!!ludzie nie dajcie się okrasc i wykorzystać przez tego złodzieja gdzie inspekcja pracy gdzie???

były pracownik

podzielam opinie (usunięte przez administratora) brak poszanowania dla pracownika wymogi pozazatrudnienie nigdy więcej do tej pracy chodż miala bym jeśc suchy chleb

lusia2411CUWD

BOŻE UCHROŃ OD TAKIEGO PRACODAWCY

Zostaw opinię o Sklep Piekarniczo- Cukierniczy E. Głodowski - Lębork

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sklep Piekarniczo- Cukierniczy E. Głodowski