Opinie o Piekarnia-Cukiernia R. Daniel Nowicki w Godętowo

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Piekarnia-Cukiernia R. Daniel Nowicki. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Piekarnia-Cukiernia R. Daniel Nowicki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piekarnia-Cukiernia R. Daniel Nowicki w Godętowo

Grzegorz

Dobrze płaci I regularnie I na tym chyba koniec dobrych rzeczy. Facet szczególnie Daniel nie szanuję ludzi jest chamski, beszczelny, kłamie, I straszny plotkarz. A ta kierowniczka Wielka Pani która nic praktycznie nie umie. Zabierają ci premię za byle przewinienie więc po zabraniu premi praca mało opłacalna jak na wstawanie o 2-3 w nocy. Pracownicy jako tacy są Oki. Tylko szefostwo do wymiany szczególnie Daniel. Pozdrawiam serdecznie były pracownik

Dosrawca Nowy wpis
@Grzegorz

Także nie polecam daniel to jakiś wielki cham do ludzi nowobogadzki ludzi (usunięte przez administratora) Dostawców wymienia ceny zbija za 100 zrobi wszystko

freddy

Teraz na ogłoszeniu w Lęborku jest napisane, że płaci 6000 brutto więc myślę, że warto ale jaka tam atmosfera w firmie panuje? To też ważne. Ktoś coś?

Adam Nowy wpis
@freddy

Wlasciciel myśli że to pępek świata nie miły ludzi traktuje przedmiotowo (usunięte przez administratora)

Sds Nowy wpis

Dziś w sklepie w keblowie kupiłem 3 pączki,w żadnym z nich nie było marmolady. Obok karteczki z ceną mogli zaznaczyć że są to pączki beznadziejne, może nie byłoby wtedy rozczarowania gdy się kupi lukrowana kajzerke

Klient

Ekspedientka nie wie co sprzedaje.. Na pyt czy chleb jest przenny czy przenno - żytnia, odpowiada:nie mam pojęcia. Nie można nigdzie sprawdzić składu pieczywa. Czyli co w nim jest? , hm....

@Klient

Proszę o info który sklep

Mojojojo Nowy wpis
@Klient

Ekspedientka tam jest młoda i na niczym się nie zna pytana nigdy nie zna odpowiedzi. Pracuje z przymusu bynajmniej tak widać na twarzy

Czy rekrutacja na stanowisko SPRZEDAWCA w firmie Piekarnia-Cukiernia R. Daniel Nowicki odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?

Należy się cieszyć że dostaje się podstawę. Szef niechętnie rozstaje się z każdym groszem.

Genek

Chciałam zmienić pieczywo, więc wstąpiła do zachwalanego sklepu, ale bardzo się zawiodłam. Kupilam ciasto drozdzowe, było chyba przed miesiąca, chleb wieloziarnisty glina. Skusiłam się i zamówiłam beze na torta i to co dzisiaj Pani sklepowa mi podała to szok. Beza cała połamaną, kruszy się po dotknięcie. Bardzo się zawiodłam i już więcej nie skorzystam z tego sklepu.

Baska

A czy może ktoś pracował w biurze w piekarni ?jak tam wyglada praca ?

obserwator
@Baska

W biurze brudno mimo,że siedzą trzy Panie. Kurzu nie ma tylko tam gdzie leży laptop. Wysuwa się klawiaturę i wszędzie okruchy. Pani z biura miała taki zakurzony laptop, że nigdy takiego nie widziałam. Toaleta jedna gdzie było czuć moczem .

Baska
@obserwator

A nadal poszukują do biura? Bo dość szybko zniknęło ogłoszenie z urzędu pracy .a myślałam .że chociaż uda mi się iść tam na rozmowę .

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia-Cukiernia R. Daniel Nowicki - Godętowo

Piekarnia-Cukiernia R. Daniel Nowicki