Opinie o Mazury-Trans Sp. z o.o. w Organizacji w Morliny

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Mazury-Trans Sp. z o.o. w Organizacji. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Mazury-Trans Sp. z o.o. w Organizacji o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mazury-Trans Sp. z o.o. w Organizacji w Morliny

Ignaś Nowy wpis

Szukając na chłodnię w ruchu międzynarodowym kierowcę kat. C+E, piszą o szkoleniach z eco drivingu. Ale ja już to przechodziłem, i w obecnej i w poprzednich firmach. Bardziej mnie zatem interesuje, ile dniówka u nich wynosi. Możecie także dodać, czy zdarza im się za coś odciągać z wynagrodzenia?

Kamil Nowy wpis

Firma to straszna (usunięte przez administratora)podsłuchy w autach a Rysiek zmienia się w innych ludzi jak pokemon

Dominika Nowy wpis

Jak w tym roku przedstawia się wewnętrzna kondycja firmy Mazury-Trans? Czy doszło w niej do jakichś zmian? A może są jakieś w planach, które mogą zainteresować potencjalnie przyszłych pracowników firmy? Zachęcam Was do dzielenia się z innymi swoimi uwagami na temat tego pracodawcy. Każda z nich będzie ważnym źródłem informacji dla osób odwiedzających ten wątek.

c+e

Właśnie wywalili ukra za to że spowodował zmiażdżenie kabiny. Brak snu traktowanie ludzi jak podludzi za czasów niewolniczych do tego upokarzające pieniądze no cóż śpicie spokojnie? Jak już musicie pracować nie godzcie się na jazdę z partyzanta(z godziny na godzinę do dyspozycji) on miał szczęście a wy będziecie mieć? Jak będziecie się stawiać i dochodzić swego wywala was a jak będziecie posłuszni to czy macie dla kogo żyć ? I tak was wywala jak zasniecie. 5000 i co dalej ? Szkoda dyro pamieta komunę i gnębi ludzi tak jak jego gnebili ale to już nie te czasy. kierowco nie ryzykuj odpuść tą firmę ja jeszcze muszę u nich pracować. P.s. ukrom dają samochody i mieszkanie + paliwo czyli defakto zarabiają więcej niż polacy. Szkoda że kierowca z komuny został dyrem

Driver Nowy wpis
@c+e

Nie prawda że Go wyrzucili do tej pory jeździ Coś usłyszysz i gadasz.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Mazury-Trans Sp. z o.o. w Organizacji na stanowisko Kierowca C+E? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Jarosław

@Młody Twoja wypowiedź łamie regulamin serwisu. Każdy ma prawo wyrazić swoją opinię, bez względu na jej wydźwięk, ważne by nie zawierała pomówień i oszczerstw. W innym przypadku administrator skasuje wpis.

Pracowałem prawie rok obiecanki zarobków 7000 8000 tys to lipa. Nawet na stronie www oferują do 8000. Zarobki na UE są do 5500 a krajowka ma 4500 5000 odeszło sporo dobrych kierowców. Jak już zdecydujesz się na pracę w tej firmie uważaj przede wszystkim na Ukraińców nie jeździj z nimi w duetach jeżeli ci życie miłe nie dotrzymują terminów zjazdu a z obiecanej 1 tydz. Pauzy będziesz miał w najlepszym wypadku 45 h. Wykorzystują międzynarodówkę do jazdy po kraju -jest tańsza po prostu za 30 zł a krajowka ma wyższą stawkę .Pożarnych kierowca jak już wejdzie po 2 m-cach odchodzi tylko ja głupi siedzialem no i emeryci którym pasuje 5500 ODRADZAM STANOWCZO

admin

Czy byłeś usatysfakcjonowany z wynagrodzenia w firmie Mazury-Trans Sp. z o.o. w Organizacji? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Mazury-Trans Sp. z o.o. w Organizacji - Morliny

• Jak się pracuje w Mazury-Trans Sp. z o.o. w Organizacji?

Zobacz opinie na temat firmy Mazury-Trans Sp. z o.o. w Organizacji tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Mazury-Trans Sp. z o.o. w Organizacji