Marco Usługi Transportowe Bogdan Zaniewski

Goleniów

Opinie o Marco Usługi Transportowe Bogdan Zaniewski

synek

"byłem widziałem" naucz się pisać po polsku, bo poziom twojego wpisu świadczy o twoim zaawansowanym analfabetyzmie. Jak można szkodę "podrzucić"? Totalny bezsens, nie potrafisz skleić sensownie kilku zdań. Aż dziwne, że taka prymitywna jednostka jak ty egzystuje w XXI wieku. Przynosisz nam wstyd, bo nie szanujesz polskiej mowy.

byłem widziałem

Witam. przestszegam wszystkich przed pracą w firmie marco w Goleniowie. mówią że Wysyłajom w trase na 3 tygodnie a potem sie robi z tego nawet 5. Oszukujom z pieniendzmi. Czasem specjalnie podrzucom albo wmówiom jakąś szkodę żeby człowieka obciąrzyć. oczywiście ruwnież kradniesz paliwo. Odrzadzam kontakt z ''prezesem'' maciejem, kłamliwym oszustem i liz....em.

ludzik

Marco zaniewski czy tez marco Sp. beznadziejna praca za sprawą jej beznadziejnych pracodawców!! uciekać!

Zostaw opinię o Marco Usługi Transportowe Bogdan Zaniewski - Goleniów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marco Usługi Transportowe Bogdan Zaniewski