Opinie o Mariusz Paweł Gajda Gaj-Mar w Józefów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mariusz Paweł Gajda Gaj-Mar. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Mariusz Paweł Gajda Gaj-Mar o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o Mariusz Paweł Gajda Gaj-Mar w Józefów

Obserwator

witam. pewne działania mogą ostudzić hegemoniczne zapędy tej firmy w regionie. to co robią jest skandaliczne. owszem, można zgłaszać wszystkie nielegalne działania inspekcji pracy ale werdykty moga być stronnicze. ja ze swojej strony proponuje zgłaszać sprawy do Urzędu Skarbowego ponieważ to jedyny urząd który musi obligatoryjnie sprawdzić każde zgłoszenie:) myślę że kontrole wykażą pewne nieprawidłowości. od drobnych spraw takich jak brak refundacji na badania lekarskie przy przyjęciu do pracy i daje sobie głowę uciąć ze w papierach jest trochę inaczej. swoja drogą nieżle sobie wykombinowali zmuszając pracowników do pewnych działań mając przy tym zgodę pewnych instytucji.... jakim prawem pracownik na umowie o prace nie otrzymuje pieniędzy będąc na chorobowym. ciekawe jest to że pracownicy się na to godzą i pokornie. nie bójcie sie. waszym zdaniem jeśli cos zauważycie zgłaszajcie to do urzędów które zajmą się sprawą. URZĄD SKARBOWY chętnie przejrzy rachunki Gajmara. jesli się boicie zadzwoncie anonimowo. Moim zdaniem niektóre działania nawet zasługują na interwencję ze strony prokuratury. dziwi mnie pretensjonalny głos p. Alberta. pan też uczestniczy w tym procederze, rozmowy z pańskim udziałem są rejestrowane i niebawem będzie pan tłumaczył tak jak wiele osób w tej firmie. jestem przekonany że publicznie będzie pan zmuszony do przeprosin ludzi których pan wprowadził w błąd. to musi sie skończyc

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Jak w Mariusz Paweł Gajda Gaj-Mar wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

ikonka

Sprawdź 3 opinie klientów firmy Mariusz Paweł Gajda Gaj-Mar w Józefów.

Sprawdź
Obserwator Nowy wpis

Kirowca Nowy wpis
@Obserwator

Kolego stasznie skrycie piszesz możesz troszkę jaśniej powiedzieć w czym jest problem Ja pracuje od 6 miesięcy i kilku moich kolegów i nie słyszeliśmy nic złego na temat tej firmy i do czego ini kierowcy są zmuszani jeździmy legalnie bez kobinacij ale o co chodzi z tymi przeprosinami

Albert.

Nie polecam pracy w tej firmie. Mi za podbicie na rozładunku nie tego dokumentu co potrzeba wstrzymali wynagrodzenie za 2 miesiące. I z tego co wiem nie byłem jedyny. Dla potwierdzenia posiadam nagrania rozmów. Wypłaty pod stołem. Podpisujesz większą kwotę niż odbierasz. Po którą trzeba specjalnie jechać po 10 tym. Wynagrodzenie 320 zł za dobę. Nie dniówka! Np. jeśli wyjeżdżasz w poniedziałek o 8.00 i wracasz we wtorek o 8.00 dostajesz 320 zł. Jak kupisz żarówkę jest problem bo wydałeś pieniądze. Odzież roboczą i obuwie musiałem mieć swoje za którą nie dostałem zwrotu wydatków. Ogólnie dziadostwo. Pozdrawiam.

Alber Nowy wpis
@Albert.

Coś nam się wydaje ze ten komentarz jest od złośliwej strony i raczej bezpodstawny Pytanie do Pana czy firma nie wypłaciła lub potrąciła coś Panu Dodamy ze firmie nie ma dniówki czy doby 320 !!!!! Pozdrawiamy

Grzecho

Firma totalne (usunięte przez administratora) krótko mówiąc ale zaczynajac pokolei już od samego wstępu robią człowieka w ciula bo niezwracającymi za badania lekarskie jak się zatrudniasz a to obowiązek pracodawcy jak i dać ubiór roboczy buty kamizelkę ubranie kask a o rękawicach nie wspomne przy podpisywaniu umowy podpisuje się ze zrzekam się wypłaty na konto i wiele innych no ze będę stawał tylko na płatnych parkingach itp …a czepiają się ze stajesz na parkingach po drugie nie ma równego podziału płacy dla kierowców jeden dostanie 320 drugi 400 dniówki zależy jaki maja kaprys po każdej trasie trzeba rozliczać się z dokumentów po wypłatę trzeba specjalnie przyjeżdżać po 10 tym waluja człowieka jak chcą !!!!! Typowy dziś trans !!!

Grzecho
@Grzecho

Straszne ze po trasie trzeba rozliczyć dokumenty faktycznie Może trzeba żeby pojechali po dokumenty Wydaje mi się ze raczej z to firmo Pan nie miał nic wspólnego

Rozmowa kwalifikacyjna
Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Mariusz Paweł Gajda Gaj-Mar? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Wykładanie towaru w drogerii kosmetycznej
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
(56 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Hans
Kandydat

Następna firma dziadtrans kazali przyjechać na rozmowe mieli zadzwonić to nawet szkoduja kasy na telefon szkoda czasu kupa Białorusinów i Ukraińców

Ckm
@Hans

Najwidoczniej nie odpowiadałeś wymaganiom ????????I Pytanie po co pojechałeś skoro (usunięte przez administratora) Najwidoczniej takich jak ty nie zatrudniają %%%%%

Kistek
@Hans

Stwierdzili Hans że po pierwszej rozmowie szkoda czasu na twoją osobę.????

Kierowca Anglia
Kandydat

Witam mam pytanie Jak teraz firma prosperuje chce się się zatrudnić z tego co mi wiadomo dobrze płaca na Anglie

Wojtek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje teraz pracowników? Mam zamiar złożyć cv ale czas bardzo niespokojny dlatego pytam.

Arek

Wstyd dla kierowcy dawac stare auto podczas kontroli wychodzi uszkodzone adblue auto zostaje zabrane a kierowca pozostawiony z sama naczepą i rob co chcesz. Powinni za takie traktowanie ludzi zabrac licencje i zakaz dozywotni transportu dla firmy!!!

Ala

@Ediit czyli firma ma płynność finansową przy wypłatach?

Andrzej

W komentarzach sprzed kilku miesięcy widziałem wzmianki o tym, że firma nie wypłaca wynagrodzenia. Czy taka sytuacja wciąż ma miejsce czy może były to przejściowe kłopoty? Warto aplikować?

Ediit
@Andrzej

Moich informacji wynika ze nie ma problemów

Ha ha

A nam płaci wszystko ok

Były klient

Brak kontaktu! Nie odbierają telefonów!

Lidia
@Były klient

Rozumiem, ale proszę Cię o zachowanie jednak większego spokoju. http://www.gaj-mar.pl/index.php?id=kontakt - na tej stronie masz wszelkie dane kontaktowe do firmy Gaj-Mar/Spróbuj jeszcze do nich napisać maila. A osobista wizyta w ich siedzibie nie wchodzi w grę?

Transportowiec
@Były klient

Potwierdzam , nie odbierają i nie płacą na dodatek , obiecują zapłatę i nie płacą . UWAGA!!! nie brać ładunków od nich!!!

!!!!!!!!!
@Transportowiec

A co maja tylko 1 nr telefonu

Były klient

Wzywam do zapłaty FV 28/08/2019!!! Uwaga!! Nie płacą!!

Ryszard

Żeby mieć opinię dobrego pracodawcy firma musiała się jednak starać!!

Michał
@Ryszard

A jaka jest Twoja opinia na temat tego pracodawcy? Jakie warunki zatrudnienia i oferta przedstawiana jest nowemu pracownikowi?

Rusek

Wszystko Ok płaci na cześć flotą nowa

gonzo
@Rusek

Może i płaci ale nie zawsze na czas

Pryntki
@gonzo

Wystarczy że Ukraina jeździ, to już o firmie świadczy. Jak nie płaci na czas, to tylko jedno słowo DZIAD-TRANS.

Ha Ha
@Pryntki

To pochwał się gdzie ty jeździsz Zapewne Butki mysich futerek posiadasz standardzie żeby było Ze nie robisz u Dziad Trasa zapewne sygnet na polowe ręki aż palec od toboku siniał

Obierzyswiat

Praca jak każda inna za leżenie nikt nie płaci. Fajna atmosfera. Tabor nowy. Pracują wszyscy Polacy Białorusini i Ukraińcy. Brakuje tylko premii dla kierowcow wykonująca rzetelnie swoją pracę i kar dla poganiaczy(tzn. też kierowcow)

Tytus

@Pryntki To świadczy jedynie , że firma radzi sobie z brakiem ludzi do pracy!!!

Volvo

Ja byłem zadowolony Jak pracowałem tam 3 lata Moje sugestie dla Mariusz Paweł Gajda Gaj-Mar: Ok Lubię atmosferę w Mariusz Paweł Gajda Gaj-Mar za: Podejście

Edi

Czyli można tam pracować

Zawsze warto po zakończeniu współpracy z firmą dodać małe podsumowanie współpracy. Czy Ty jesteś taką osobą i chcesz się wypowiedzieć o swojej historii w Mariusz Paweł Gajda Gaj-Mar?

Zostaw merytoryczną opinię o Mariusz Paweł Gajda Gaj-Mar - Józefów

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Mariusz Paweł Gajda Gaj-Mar?

Zobacz opinie na temat firmy Mariusz Paweł Gajda Gaj-Mar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie klientów o firmie Mariusz Paweł Gajda Gaj-Mar?

Liczba opinii klientów firmy Mariusz Paweł Gajda Gaj-Mar, to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mariusz Paweł Gajda Gaj-Mar
2/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • 12
    21-421 Józefów
  • NIP: 8251815146 REGON: 030951918

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Mariusz Paweł Gajda Gaj-Mar