Eurotranspol Sp. z o.o.

Eurotranspol Sp. z o.o.

Opinie o Eurotranspol Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Agata

@Anita to prawda - obecnie ma polskim rynku pracy widać duża tendencje do częstej zmiany zatrudnienia. A w przypadku Eurotranspol Sp. z o.o. jaki jest powód rotacji? @Jurek a czy w takim razie możesz opisać własne spostrzeżenia?

Jurek

Znam tą firmę kilka lat, ale jak czytam ostatnio dodane wpisy to się zastanawiam kto to pisze. Chyba sam nadzór..........

Daniel

Nie ma ludzi niezastąpionych, najwyżej na początku jest trudniej.

Anita

Rotacje pracowników to nic nowego, ludzie zmieniają firmy i przychodzą inni!

Maniek
@Anita 22.04.2018 10:34

To fakt, a co będzie dalej to czas pokaże. Ale ja szukam nowej roboty.

Maniek

Teraz to już naprawdę nie będzie z kim w tej firmie rozmawiać. Ostatni normalny kierownik się zwolnił, pewnie też miał już dość. Trzeba szukać nowej pracy. Masakra.

Proszę o wypowiadanie się w taki sposób na forum, który będzie w stanie pomóc osobom zainteresowanym pracą w Eurotranspol Sp. z o.o..

Tonik

Czyli coś zmienia się na lepsze, to bardzo dobrze. Warto starać się o pracę.

Komentator

Hmmm od czasu cięcia kosztów podjętych przez Tesco, przeniosło to się na jakość pracy. Jeszcze kiedyś nie do pomyślenia była palenie przed obiektami, wyglądanie jak student po 3 dniach imprezy o byle jakim umundurowaniu nie wspominając.

Czy ktoś z użytkowników chciałby napisać na wątku o Eurotranspol Sp. z o.o. w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Erwin

Czy są jakieś zmiany w firmie? Minęło bardzo dużo czasu może władze firmy dostrzegły problemy o których mówią pracownicy?

Robi

@były pracownik ale taki ochroniarz w sklepie tak naprawdę ma zerowe możliwości działania. Poza tym ciekawe, czy ty będąc na emeryturze będziesz w stanie dziarsko maszerować przez kilkanaście godzin. Trochę empatii - to praca dla osób, które chcą sobie dorobić. Stawki są nie za duże, więc bez cudów.

Nie rozumiem po co firma przyjmuje do pracy emerytów i rencistów do ochrony obiektów Tesco skoro pracownicy ochrony zamiast pilnować i chodzić po sklepie to palą pod sklepem papierosy póżniej siedzą na krzesełku nic nie robią tylko narzekają jak ich nogi bolą i w dodatku ciężko pracują,a efektów pracy nie widać.Kiedyś nie było to możliwe żeby ochrona siedziała , tylko stała i chodziła po obiekcie.

Sytuacja w firmie bez większych zmian co do lat poprzednich nic się nie zmieniło, praca na umowach śmieciowych z miesiąca na miesiąc,pracuję w niej to wiem,stawka nieco się zwiększyła ale szału nie ma, nie polecam pracy w tej firmie szukam czegoś innego bo tu szkoda nerwów i czasu

ktoś

W TESCO zatrudniają nawet bez odpowiednich kwalifikacji wyślą Cię na szkolenie, u nich nie liczy się doświadczenie ważne ze masz grupę,jesteś rencistą,wszystkiego można się nauczyć większości firm tak robi.

ktoś

nie polecam pracy w tej firmie. Pracowałem na obiekcie T.Do pracy potrzebują najwięcej emerytów i rencistów umowy śmieciowe,z regionalnym nic nie można załatwić.

Do były praownik - 2015-08-29 17:51:05 Kolego nie wiem kiedy pracowałeś na tym obiekcie, ale stawka jest już chyba większa a co do nadzoru nie ma co narzekać. Naprawdę bywają gorsi, praca jak to w ochronie, umowa zlecenie to przecież standard. Ja akurat mam bardzo dobre wspomnienia co do tego obiektu.

Kroll

Ciekawe za co Cię ( usunięte przez administratora ) że takie bzdury piszesz? O ile mi wiadomo to stawkę mają wyższą i cały czas ta sama ekipa pracuje, więc chyba nie jest tak żle.

billi

Przepracowałem 6 miechów w tej firmie i jutro się akurat zwalniam :-) Tylko 1 wypłata mi się zgadzała a tak to co miesiąc wyprawa do biura żeby dostać resztę kasy, umundurowania nie mieli więc garniak sam musiałem kupić, umowa zlecenie standardowo i na okres 1go miesiąca , stawka w poznaniu to 6-7max, obiekty tak dziadowskie że aż przykro... Wydaje mi sie że oddział w poznaniu szybko padnie, no chyba że po znajdują desperatów na te obiekty za 6zl gdzie masz zmiany 24/24h... Mam nadzieję że już nigdy nie trafie na podobną firmę

były praownik

Pracowałem w Kę3nie na obiekcie T. Pan TT_regionalny kompletne dno nigdy nie można było z nim nic załatwić . A Pan AD to już rozumy pozjadał . Ogólnie to praca za 7pln/h to żart żeby najniższą krajową zarobić to ok 200h nie twoje . praca dla desperatów .

Pracownik Marzeń

Pracuję już 2.5 roku więc mogę się coś na ten temat wypowiedzieć. WYPŁATY: Jako pracodawca firma nie powala na kolana, aczkolwiek lepsze to nic niż. Płatne standardowo, rozbite wypłaty na dwie raty- chyba że masz umowę student/uczeń to dostajesz jedną, pieniądze raczej na czas, z dwa razy się może zdarzyło opóźnienie około 3 dniowe. Warto przeliczać czy wypłacono całość! WYPOSAŻENIE: Najczęściej- bynajmniej w moim przypadku najlepszą drogą do zdobycia uniformu jest wyprawa do lumpków- niestety. RKO oczywiście na prośbę załatwi co potrzeba, ale nie zawsze jest rozmiar:( UMOWA: Zwykłą śmieciówka - nie wiem jakim cudem ale tak przed rokiem 2008 lubiani ka zeci mieli normalne umowy o pracę- zresztą zależy to od rejonu- firma zdaje się być doskonale obadana na lokalnym rynku pracy. KIEROWNICTWO: Tutaj nie ma co się wypowiadać zbytnio. Każdy RKO jest inny- mnie przypadł specyficzny- niezbyt mnie lubił od początku,raczej czułem się jak puszka po piwie, którą można zdeptać, chociaż gdy zabłyśniesz przed jakimś B sytuacja się zmienia. Pan Dyrektor A. wydaje się być spoko, lubię gościa. A Szef na danym obiekcie to także kwestia indywidualna- wiadomo- mu będziesz podlegać bezpośrednio- na całe szczęście. Znam przykład gościa, który był gwiazdą- najwięcej łapań- przez miesiąc tyle sam miał co cały zespół , a specjalnie po nim "nie płakano" jak odszedł. OGÓLNIE: Szkoda mi tylko, iż firma nie dostrzega ludzi rzetelnie pracujących wkładających w to serce jak w/w. Nie rozumiem jak można wymagać jeśli od siebie nie daje się za wiele. ET ma swoje standardy, nie do zrealizowania gdy jest ciągła rotacja pracowników- bo za te pieniądze przychodzą albo emeryci- a w tej sieci co jest obsługiwana to standardy wymagają świeżego umysłu- albo jacyś, no pajace po prostu myślący, że tylko się stoi i nic nie robi, albo co by tu zrobić żeby dorobić. Jako pierwszą pracę lub przejściową polecam ten zawód i omawianą firmę. Jeśli jesteś kumaty, masz jakąś prezencje i co najważniejsze umiesz opanować nerwy to śmiało składaj CV. Jeśli nie masz życia prywatnego, lub gonisz za pieniądzem i zdobędziesz kolegów co będą ofiarować zmiany- najczęściej w week- to finansowa najgorzej nie będzie. Tylko musisz się nastawić na sytuacje kiedy stawka nie będzie adekwatna do stresu, obowiązków(KZ), zszarpanych nerwów, czy też rozkmin.Na dzielni fejm też poleci- narazisz się wielu ludziom. Jak mi to jeden powiedział: "pracować cały czas nie będziesz, ale za to ludzie będą pamiętać" - od taka dygresja.

nigdy więcej

Jedynego porządnego dyrektora tej firmy (usunięte przez administratora). dawno temu zwolnili (usunięte przez administratora)

nowotwór

Eurotranspol=armspol, czyli jesteś zatrudniony na umowę śmieciową co miesiąc przedłużaną w firmie eurotranspol na 23 godziny i taką umowe podpisujesz reszta to jest firma armspol z tytułem prace porządkowe. Wypłata nigdy na czas, zresztą podzielona na dwie części o czym nie było powiedziane ani napisane. Kadra kierownicza ma się za firmę solidną-to tylko ich fantazja. Od dyrektora łysego po rkao, chyba sie z bogami pomylili, traktowanie człowieka z góry jak kawał gówna to norma. Firma czy jak to nazwać to jedna wielka kpina. Oni na tobie zarobią i to dobrą kasę, jak pamiętam to od marketu T kasują 18 zł za godzine za pracownika-Twoje to 7 zł. No i te śmieszne dodatki kierownicze 150 zł..Dużo by jeszcze można o nich napisać.

aa

Firma jako taka jest dobra tylko , że z wypłatami jest miedzy w dniach 15 a 18. I na czas bez zadnych kantów itp. Tylko nie wiem jaki problem macie z ta firmą jedyny wymóg zeby dostac pieniadze na konto trzeba miec zaswiadczenie o posiadaniu numeru konta.

bb

tez chcialbym wiedziec cos wiecej bo wlasnie tam cv wyslalem i nie wiem czy jest sens sie pchac i czy wgl isc na rozmowe?

SKIN

A co dokładnie jest nie tak z tą firmą? szczegóły prosze....

nowy

Maestro wypisujesz bzdury, brednie - brak słów. Firma EUROTRANSPOL nie polecam, przestrzegam.

nowy

Kto napisał tak bzdurną opinię. Zadam pytanie, gdzie są poprzednie opinie, które opisywały jednoznacznie EUROTRANSPOL, to firma "WAŁ" - przestrzegam wszystkich!!!

Maestro

Fajna firma, fajni ludzie, kasa na czas. Polecam :)

byly

jedyną konkretną osobą na poziomie to jest pan dyrektor bardzo skromny i mily facet szkoda ze nie jest codziennym bywalcem obiektu w Polsce centralnej na mazowszu , na pomorzu i kujawach. Jestem przekonany iz napewno co do niektorych osob nastapilyby zmiany personalne .

Nick 22

Zgadzam się z powyższymi opiniami , a jak nie znajdą ci ciuchów musisz se sam załatwiać , a nie wiadomo czy zwrócą . Zwolnienia na porządku dziennym , nie wiesz nigdy czy nie dowiesz się następnego nie dnia że nie pracujesz , powód odp. \" bo tak, bo dyrektor kazał\" i tyle odpowiedź na poziomie 5 latka.

Zostaw opinię o Eurotranspol Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eurotranspol Sp. z o.o.