Opinie o Focus Truck Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Focus Truck Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Focus Truck Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Focus Truck Sp. z o.o. w Lublin

Busiorz Nowy wpis

Możno na gaboryty? Najlepiej, na to Volvo co by w lyzyngu od lipca :) mogę jeździć za darmo, wiele więcej nie zarobię, a liczy się dobro szefostwa !

Gogol Nowy wpis

Firma ma dobre opinie ale jak widać strata pracy w firmie sprzyja pisaniu bzdur!!

Pracowałem Nowy wpis

Ostrzegam przed firmą, a raczej przed wochami. Jeżdżą bez zezwoleń albo na podrobionych. Kilka spraw juz w Niemczech mieli. I co wazne- są niewyplacalni.

Również pracowałem i żałuję Nowy wpis
@Pracowałem

Również pracowałem i wszystko potwierdzam. Dodatkowo totalna amatorka. Brak pojęcia o jakimkolwiek transporcie, a nie wspomnę o transporcie ponadnormatywnym.

Co możecie powiedzieć o warunkach pracy w Focus Truck? Jakie są zalety tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

Pracowałem to wiem

Jeżeli lubicie jeździć bez zezwolen, zdezelowanymi składami i czekać aż laskawie wochy rzucą pare groszy , to polecam. Jednym slowem (usunięte przez administratora)

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Focus Truck Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Franciszek

@Krzysztof Jakiś już czas minął odkąd napisałeś swoją wypowiedź. Chciałbym spytać, czy udało Ci się odzyskać pieniądze? Ponadto, mógłbyś podać więcej szczegółów dotyczących Twojej współpracy z firmą Focus Truck? Jeśli nie jest to dla Ciebie problem, to będę zobowiązany.

Krzysztof

Firma krzak. Brak kontaktu.Wykonywałem dla nich usługę.Jak przyszło do rozliczenia to przestali odbierać telefony.Są chyba niewypłacalni.

logistyk

Focus Truck to chaos. Brak elementarnej wiedzy na temat transportu ponadgabarytowego. Kompletny brak odpowiedzialności za podjęte zlecenia.

qwe

Panowie czy przewieziecie mi mebelki z black red white ? I to bez wnoszenia!

Krzysztof

W dniu dzisiejszym otrzymałem groźnie brzmiące pismo z kancelarii prawnej powyżej opisanej firmy w którym ta firma straszy mnie sprawą cywilną i kosztami w kwocie 50 tyś zł za naruszenie dóbr osobistych firmy i ich dobrego imienia.Panowie dobre imię sami sobie naruszyliście wprowadzając mnie w błąd swoja ofertą.Ponad to w internecie udostępniliście dane osobowe klienta co już was dyskwalifikuje jako żetelną firmę. Oświadczam tu publicznie że nie zamierzam usunąć nawet jednego wpisu który umieściłem jestem w pełni świadomy i poczytalny tego co robię. Bronicie się głupio tym że to jest zlecenie transportowe i dotyczy tylko transportu więc po co kłamiecie w swojej ofercie że zajmujecie się kompleksową obsługą już od chwili podpisania zlecenia "przewozowego" czy ja naprawdę nie potrafię czytać? z kogo wy chcecie zrobić idiotę? sprawę tę rozstrzygnie sąd. Was czeka sprawa karna dodatkowo za publikację danych osobowych i radzę skupić sie na tym bo dużo bardziej ucierpi wizerunek firmy która udostępnia takie rzeczy w internecie,sprawa zgłoszona na policje jeszcze tego samego dnia

krzysztof

Firma zajmuje się poważnym transportem widać na zdjęciach a przerósł ich transport domku holenderskiego o wymiarach ponad normatywnych.Panowie przyjechali nie przygotowani z samym niskopodwoziem,nie mogli włożyć go na tę naczepę potrzebna była pomoc mieszkańców wioski z traktorem którzy załadowali go na naczepę przez co narazili klienta czyli mnie na dodatkowe koszta.To samo z wyładunkiem.Kierowca przyjechał rano na miejsce wyładunku obejrzał i stwierdził że weźmie z bazy najazdy i da radę po czym o godzinie 20.30 dzwonią panowie z firmy i mówią mi abym załatwił sobie traktor bo oni tam nie wjadą zostawili mi domek na ulicy i sami musieliśmy go sobie rozładować w środku nocy musiałem budzić ludzi aby ktoś mi pomógł.Wspomnę jeszcze że przygotowanie logistyczne na poziomie zerowym żadnego rozeznania zadania żadnych lewarków,żadnego samochodu do wciągnięcia go na naczepę.Przy okazji domek został uszkodzony bo Pan z firmy stwierdził że oni nie maja go czym wyciągnąć i mogą to zrobić tylko na moją odpowiedzialność.To co przeżyłem to był koszmar musiałem dodatkowo jeździć nie wiem po co na miejsce załadunku i rozładunku,dwa dni się firma męczyła i nie zrobiła tego jak należy.Zlecenie brzmi załadunek i rozładunek a te czynności zostały wykonane przez kogoś innego bo Firma stwierdziła że oni przyjeżdżają na gotowe i nie zajmują się takimi rzeczami.W mojej galeri zdjęcia z załadunku z rozładunku nie mam fotek bo nie miałem na to czasu gdyż musiałem zrobić rozładunek za tę firmę.NIE POLECAM

Gigo

Jezdzilem tam i zaluje bardzo. Pieniedzy brak na paliwo, na drogi (TOLLki VIATOLLe i cala reszte). Karze jezdzic z szerokoscia stara dwojka bo na Kulczyka nie ma pieniedzy. Jazda na przypalowych zezwoleniach, na lewych kartach lub bez, na pestkach itp (tylko co z tego ze rzekomo szef placi jak to ty masz nasrane w papierach a niedaj Boze stluczki wtedy na Ciebie zapewne wypnie sie). I co najwazniejsze BRAK pieniedzy dla kierowcow. Na zaladunki czekasz czesto gesto po 3 dni za co oczywiscie grosza nie dostaniesz. Moj rekord to 7 dni czekania bezplatnego bo szkoda bylo im mnie wyslac 250km po zaladunek na drugi dzien po zrzutce. Ale jak sie lata prawie nowym M5 i seria 7 to dla kierowcow juz nic nie zostanie. Wszystko w sumie mowi za siebie ze szukaja non-stop kierowcow majac raptem kilka aut. SZCZERZE NIE POLECAM !!!

C+E
@Gigo

Gigo, wyjąłeś mi to z ust :-( Taka to firma UWAGA !!! nie wdepnijcie w (usunięte przez administratora) !!! ja to zrobiłem, nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Focus Truck Sp. z o.o. - Lublin

Focus Truck Sp. z o.o.