AMM Transport Andrzej Macheta

Krowiarki

Opinie o AMM Transport Andrzej Macheta

syfityle

2016-12-19 14:33:18, Wątek o AMM Transport - Krowiarki usunięty na żądanie tej firmy. Admin 2016-12-20 13: 11:33 WSZYSTKO JASNE.

Kiepska firma

Jak trudniej? Było pełno wpisów a potem został tylko ten na samej górze. Taka sama popelina jak etransport. Firmy sterują opiniami na swój temat. Szczególnie takie ja ta, której nazwa jest w nagłówku. To chyba wszystko wyjaśnia jaką ta firma jest.

Harrypotter

Na etransport temat znikł, dziwne. Tutaj pewnie trudniej skasować prawdę.

Były kierowca

Nie polecam, omijać z daleka jak tylko się da.

Bardzo rzetelny pracodawca. Potrafi docenić pracowników, zawsze pomocny. Nie ma w firmie mowy o pieniądzach - bardzo pozytywna cecha, bo oznacza to, że płacone jest na czas i w odpowiedni sposób; co jest tez ważne i rzadko się zdarza wpłacane jest bezpośrednio na konto. Przejrzyste zasady płacy za prawidłowe wykonywanie swoich obowiązków. Pan (usunięte przez administratora) również baaardzo dobrze ba o swoich pracowników pod względem wyposażenia auta oraz ubrania roboczego, co niektóre firmy w sposób nagminny bagatelizują. Z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę. Oby więcej takich pracodawców na Polskim rynku!!!

Zostaw opinię o AMM Transport Andrzej Macheta - Krowiarki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AMM Transport Andrzej Macheta