Opinie o Dirigo Dariusz Zięba w Kościelisko

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dirigo Dariusz Zięba. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Dirigo Dariusz Zięba o rekrutacji.

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dirigo Dariusz Zięba w Kościelisko

Ooo Nowy wpis

Szukam roboty na magazynie, widzę po komentarzach, że firma taki prowadzi też. Jednak ofert nigdzie nie ma, kojarzycie jak teraz można się zgłosić, gdzie wstawiają oferty? A może od dawna nie szukali, bo ekipa stała od dłuższego czasu?

JarekW

Bardzo dobry pracodawca, profesjonalna firma z miła rodzinną atmosferą, dbająca o swoich pracowników, systemy premii, bonusy świąteczne, ubezpieczenie na życie. Dirigo Coating polecam z czystym sumieniem, mało jest takich firm na rynku, ciągły rozwój biznesu, inwestowanie w ludzi jak również we własną infrastrukturę. Jedna z nielicznych firm, która oferuje swoich pracownikom terenowym samochody klasy D - Skoda Superb, dbając o ich bezpieczeństwo.

XDD
@JarekW

Taki dobry że cię zwolnili

@XDD

A skąd Ty niby wiesz, że go zwolnili?

Nocnik Nowy wpis

Sam mówił.

Rafał kolega Nowy wpis

Nie polecamy , słaba jakość farb

Karolina Nowy wpis
@Rafał kolega

A co z nimi jest nie tak? Słabo kryją czy jak?

X

Zdecydowanie nie polecam, firma prowadząc rekrutacje gwarantuje odzew o decyzji czy tak czy nie. Niestety w rzeczywistości nie informują. Strata czasu.

P
@X

Potwierdzam, nie warto

@P

Jako klient nie polecasz? Czemu tak w sumie?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Dirigo Dariusz Zięba, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Kosmetolog - Masażysta? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Leszno

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Dirigo Dariusz Zięba? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Damian

Praca w dirigo to dobra praca, etap rekrutacji jedno etapowy, myślę że do 3 dni maks. Chyba że się coś zmieniło. Polecam firmę.

@Damian

O, to na plus że tak szybko to wszystko się dzieje :) Dużo wymagają od początku? Są jakieś szkolenia dla nowych pracowników też?

Sebastian Iskra

Duża firma, ogromny magazyn, duże biuro, profesionalne podejście do pracownika, bardzo mnie szanowali, miałem wszystko co chciałem czasami nawet więcej, zarabiałem niezłą sumę, samochód Opel Astra nowy, laptop, telefon, pracowałem mniej niż osiem godzin dziennie, szybciej w domu, czasami wyjazdy. Było OK.

Weronika
@Sebastian Iskra

Niezłą sumę? To znaczy ile? Mniej niż osiem godzin dziennie? To znaczy ile godzin?

Pracownik były
@Weronika

Najlepiej zadzwoń do firmy i zadaj to samo pytanie im. Ciężko mówić kto ile co zarabia bo każdy ma inne pieniądze, pracują głównie po osiem godzin dziennie, nie mniej nie więcej.

Danuta
@Pracownik były

Ciężko by było dzwonić do każdej firmy do której się wysyła CV z takimi pytaniami, po to właśnie są takie fora. Te auto to można było wykorzystywać do celów prywatnych czy jedynie służbowych?

Olga
@Sebastian Iskra

Jestem ciekawa czemu w takim razie już nie pracujesz w firmie? :) Skoro same plusy?

Sebastian
@Olga

To nie ja pisałem. Ktoś pisał za mnie, mam to gdzieś bo mam lepszą pracę w której jestem ceniony. A do tej nigdy nie wrócę !

@Sebastian

Ale masz tak samo na nazwisko czy o co tutaj chodzi? Przecież więcej Sebastianów może być w firmie czy na to jest zakaz?Xd A to może tak już na ostateczne pożegnanie napiszesz co tu konkretnie się przy Tobie odbywało, skoro uciekłeś?

Sebastian
@Lidia

Nie ma tą firmą wiele pracowników. Jedyny Sebastian to byłem ja, i ktoś napisał pozytywny komentarz moja osoba co nie jest prawdą bo ja nie polecam tej firmy, nie warto nic tu pisać nie ma sensu. Tobie to nic nie da mi to nic nie da. Teraz mam świetną firmę pracuje sobie po 5 godzin dziennie bez piątków, zarabiam 6x więcej. Ta firmą ma jednego pracownika fizycznego a reszta to pracownicy biurowi których jest dwóch.na początku było rewelacyjnie potem się zmieniło.

@Sebastian

Jak 6 razy więcej? Aż mnie zatkało tak szczerze. Zdradzisz co to za firma, w której tak świetnie płacą? :o

Seba
@Lidia

Tak naprawdę to ta firmą działała tylko dzięki mnie.

Damian
@Seba

Haha :D obrosłeś w piórka, a nic nie znaczyłeś w tej firmie tak naprawde

Mateusz
@Damian

Hej a Ty Damian pracowałeś w tej firmie ?, Kim tam byłeś ?

@Seba

Haha, ok. Czołowy, firmowy śmieszek z Ciebie, co nie? ;) Generalnie w ekipie to wszyscy się lubicie?

Urszula
@Damian

O to może możesz napisać co znaczył? :D Bo ja się chętnie dowiem jak to w rzeczywistości wyglądało. :)

DM
@Urszula

Pod imieniem Damian ktoś się podszywa, bardzo nie ładnie firmo dirigo coating tak robić, pracowałem w tej firmie w sumie nie pamiętam ile już zdążyłem dawno zapomnieć o istnieniu tej firmy, dowiedziałem się że ktoś pisze w moim imieniu a był tylko jeden Damian w tej firmie. Pracowałem na magazynie, moja opinia jest neutralna, nie mam zamiaru pisać swojej opinii tu, bo lata mi to koło... Związku z tą firmą. Przeczytałem wszystkie opinie i mam wrażenie że firma ma po prostu wrogów, ja żadnej opinii nie wyraziłem na GoWork i nie mam zamiaru. Proszę nie pisać w moim imieniu czegokolwiek bo zgłoszę to w odpowiednie miejsce. Kolejna sprawa to właśnie ci wrogowie myślę że są to firmy bliskie sąsiednie. Tak się składa że znam to miasteczko na wylot i wiem gdzie co gdzie robi i co robi kogo nie lubi kogo lubi itd.

Kolega mesjasza

Dzięki Mesjaszowi Myślenice wiedzą wszystko

Kolega mesjasza
@Kolega mesjasza

Wybaczcie pomyliłem firmy, chodziło o firmę emben coating. Wasza jest okej.

Marcin zbysz

Dobry wieczór, szukam informacji czy firma zajmuje się produkcją farb do łodzi ? Mam łódź i chciałbym ją odnowić szukam fachowej firmy, mój email : marcinzbysz@interia.pl proszę o informację.

Tadeusz Klapidzida

Śmierdzą mi nogi jak chodzę cały dzień po mieście

Mateo Portman

bad company, bad office, bad employer

Krystyna
@Mateo Portman

But why? What happened to you? Please, write more

Magdalenia Hujdus

Polecam sympatyczna firma. Komentarze ciekawe o jednym tu zdarzeniu czytałam niestety na blogu poświęconym nieuczciwym pracodawcą. Przykre ale prawdziwe. Farby mają w porządku zamawiamy w firmie niestety to co opisane zostało na blogu na skalę całej Polski daje do myślenia. Ja dam wam pozytywną opinię bo nasza firma współpracuje z wami długi czas, ale radzę się zastanowić nad tym jak się ludzi Traktuje...

Kłamstwo
@Magdalenia Hujdus

Proszę o podanie linku do bloga, kłamstwo i pomówienia a to jest już karalne, działanie na szkodę firmy. W internecie nikt nie jest anonimowy a IP bardzo łatwo można zweryfikować i dotrzeć do hejtera.

O kurcze dużo tu różny opinii. Może ja coś dodam, pracowałem w tej firmie jako magazynier, firma w porządku, podobało mi się że traktowali mnie równo i z szacunkiem nie wszyscy ale ci co powinni to, to robili i to było na plus. Fajnie spędziłem czas z wami dlatego wspominam dobrze pracę, zawsze pogadają z uśmiechem na twarzy, ja osobiście Polecam i zachęcam klientów oraz przyszłych pracowników do składania swojego CV do tej firmy. Firma się bardzo rozwinęła od tego czasu, fajni luźni ludzie pracują w dirigo coating, główny pracodawca Pan Dariusz jest w porządku pracodawcą, samo biuro uważam za zgrane zespołowo, są pewne minusy ale zostawię to dla siebie. Nie są one zagrażające przyszłym pracownikom, raczej chodzi o kwestie podejścia co nie których ludzi. Ale to nic złego. Zostawię to dla siebie. Na plus : praca bez stresowa Fajne rodzinne podejście do pracownika Pracodawca chce udoskonalić swoją firmę co skutkuje rozwijaniem się firmy i stanowisk Kawa, lodówka, laptop, biuro dla magazyniera niby nic a cieszy Dobre godziny pracy i co najważniejsze weekend wolny Uważam że firma jest w porządku, bardzo serdecznie pozdrawiam całą ekipę zwłaszcza Dariusza, Kubę, nowego magazyniera i dziewczyny.

Mateusz Kwiatkowski ADStudio

Przecież to nie prawda... Nie zapomnijmy jak został ten pracownik potraktowany kiedy walczył w szpitalu żeby wyzdrowieć to pracodawca szukał na jego stanowisko pracownika. Gdyby nie fakt że miał zaznaczonego pracodawcę to nie dowiedziałby się że coś tak podstępnego i chamskiego się wydarzyło. Osobiście wiem że ta osoba nigdy tego im nie wybaczy. Facet jedną nogą był już w niebie a ci sobie knuli jak go wywalić z roboty bo zachorował na (usunięte przez administratora) Dodatkowo podwyższone dużo poziomy prawdopodobnie od farb, które wdychał codziennie bo nie ma nawet warunków aby pracownik bezpiecznie pracował. Coś mi tu nie pasuje ta opinia ja się zapytam Damiana czy on to pisał. Bo z tego co mówił to został potraktowany jak śmieć gdy leżał w szpitalu na (usunięte przez administratora) a po kontach szukaliście innego na jego stanowisko. Chamy !

Brzesko PM

Dziwnym trafem pozytywne komentarze są pisane w jednym czasie z tą samą datą, czyżby pracownicy musieli pisać komentarze pozytywne, naprawdę nie interesuje nas to co dzieje się złego w firmie ale szkoda że wszystkie te komentarze są fałszywe. Szkoda że firma już jest na czarnej liście w sieci to co tu jest to jest raz a firma już dawno została opisana przez znanego youtubera. Szkoda że macie dobrą minę do złej gry, udało nam się poznać ludzi współpracujących krótki czas temu. współczuję takiego rozgrania. Osobiście nasza firma znajdująca się w Brzesku nie popuści tej o to firmie złego traktowania klientów których osobiście znamy i lubimy. Po oglądnięciu filmu znanego i lubianego youtubera oraz zobaczeniu na czarnej liście pracodawców tego co opisują ludzie przyznam szczerze że bardzo się zawiedliśmy. Nas nie interesuje pracodawca ale to jak produkt jest produkowany, w jakich warunkach, mieszanie farby wiertarką ... proszę was mamy 21 wiek, firmę powinno stać na odpowiedni sprzęt. Zamawiamy produkty bo liczymy na jakość ! po filmie i opisie na znanym blogu nie będziemy sobie zawracać głowy. Jeżeli chcecie podyskutować zapraszam do kontaktu : pm.brzesko@wp.pl

@Brzesko PM

A to ciekawe, poprosiłbym o linka, bo coś czuję że to kolejna opinia, której nie da się poprzeć żadnymi dowodami :)

Jaga

Polecam - solidny pracodawca!

Lakiernictwo Przemyslowe

Firma oferuje produkty naprawdę wysokiej jakości, byłem bardzo zadowolony ze współpracy, sam kontakt z klientem był również bardzo pozytywny, czuję satysfakcję. Szynka dostawa kurierem, doradctwo techniczne - pewłen profesjonalizm.

Seba

Dirigo to rodzinna firma, pełna wspaniałych ludzi, rzetelnych, słownych i wartych zaufania. Nie ma tutaj kłamstwa, donosicielstwa, a każdy jeden pomaga w potrzebie drugiemu - mówiąc krótko, wspieramy się nawzajem. Nie ma tutaj podziału na lepszych i gorszych, na biuro i handlowców. Szanujemy się nawzajem i wszyscy jesteśmy równi. Wszyscy tutaj czujemy się docenci, zawsze można porozmawiać z właścicielem firmy, mając wpływ na jej funkcjonowanie, a nie jak w korporacjach gdy się jest tylko cyfrą w Excelu. Reasumując, Dirigo to rozwój i przyszłość! Nikt tu nikogo nie kontroluje, każdy tu odnajdzie miejsce dla siebie i będzie się czuł doceniany bo co jak co ale czuć, ze właściciel wie co robi.

Sprawdzony pracodawca, polecam tę firmę

MarekMagzynier

Troche mały magazyn na składowanie farb, firma wydawała sie być porządna lecz jak zobaczyłem jakie są wymagania jeśli chodzi o miesznaie farb na stanowisku magazyniera to odpuściłem temat pracy w tej firmie i poszedłem na zwykły magazyn. Obok ktoś malował w pomieszczeniu do tego nieprzeznaczonym brak słów

Alicja
@MarekMagzynier

Nie wiem czy 500m2 nowoczesnego magazynu z 100m zapleczem biurowym oraz centrum szkoleniowym z kabiną lakierniczą to jest mało. Chyba Marek pomyliłeś firmy :)

Bonzo

Marka firmy to przede wszystkim ludzie. Cieszę się zatem, że podejmując współpracę z Dirigo Coating poznałem zespół, który posiada nie tylko wysoki potencjał merytoryczny, ale i ludzki. Szkolenia, rozwój pracowników, to jest to co dla mnie było ważne tutaj mogłem to znaleźć

Kierowca HP47530

Przyjechałem z towarem i jakaś dziewczyna Andżela, odebrała telefon mówiąc że ona nie ma czasu na pierdoły i ona że ma za dużo ma głowie że ją nie interesuje ile ja czasu jechałem. Aż mi się miękkie nogi zrobiły jak tak można to ja jadę specjalnie kawał drogi żeby wam towar przywieź a wy tak traktujecie ludzi. Weź się dziewczynko do roboty. Długo zastanawiałem się gdzie napisać swoją opinię nie będę wam robił na google wstydu bo takie traktowanie to tylko wstydzić się można za swoich pracowników. Proszę do mnie już nie wydzwaniać z obcych numerów bo skoro nie macie czasu dla mnie ja dla was też nie i wasze produkty będzie woził inny kierowca. Ja nie bede czekał pod punktem półtorej godziny bo Pani sobie musi kawkę dopic.

Zostaw merytoryczną opinię o Dirigo Dariusz Zięba - Kościelisko

• Jak się pracuje w Dirigo Dariusz Zięba?

Zobacz opinie na temat firmy Dirigo Dariusz Zięba tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dirigo Dariusz Zięba?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 7 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dirigo Dariusz Zięba