Opinie o Redouane Latri Aida-Trans Transport Międzynarodowy i Krajowy w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Redouane Latri Aida-Trans Transport Międzynarodowy i Krajowy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Redouane Latri Aida-Trans Transport Międzynarodowy i Krajowy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Redouane Latri Aida-Trans Transport Międzynarodowy i Krajowy w Łódź

Tmr

Nie polecam tej firmy są po prostu nie uczciwii bezprawnie wstrzymali mi wypłatę za "uszkodzone mienie " umowa jest nie jasna jezdzi sie u nich po 15/16h jak się mowi spedytorowi ze juz mija twoja 9 godzina pracy i ze stoisz do rana to mówią że " my na to nie patrzymy " wszelka pomoc na linii kierowca spedycja graniczy z cudem także jesteście zdani od początku do końca na siebie jak chcecie tracić czas i komuś jeździć za darmo to możecie podjąć współpracę nie pozdrawiam

@Darek
@Tmr

"uszkodzone mienie", a o co dokładnie chodzi?

Zafir Nowy wpis
@@Darek

Chodzi o uszkodzenie towaru podczas załadunku lub jak się coś popsuje w aucie nie z twojej winy Też za to musisz zapłacić

AdrianP Nowy wpis

Dzień dobry, czy mozna prosic o aktualny adres e-mail tej firmy celem wysłania CV? latri@wp.pl chyba jest nieaktualny

Aneta Nowy wpis
@AdrianP

Nie ma żadnego kontaktu na stronie albo w mediach społecznościowych? Jestem ciekawa, jakie stanowisko Cię interesuje, możesz powiedzieć?

zyga Nowy wpis
@AdrianP

chłopie- taki to - "byznesmen"- ze na wczasy 10 razy w roku ma. Na walenie kieroców na umopiwe,godiznach, nadgodiznach, płacy , umowie- -ni ma- na domenę i płacenie uczciwe- bidok nie ma , na wp- nie dla firm- se zalozyl majac w supie praow i umowe !!! ;)))))))))) naopowiada, naklamie, nabajduzry jaka to jestes- "rodzina"- i bedziesz- nekany, mobing walenie na cvzym sie da- bo wszytsko dla afrykanskiej rodziny- reszta sie nei liczy . dalismy im wykszatłcenie, przygarnelismy nielegalow, dalismy im godziwe zycie- a w zamian -dostajemy afrykanskie standardy- czy;li- było nam zel przez naszych rodaków-algierczyków ucielkilsmy do polski- wiec w w ramach podziekowania- bedziemy wam polaczkom robic to co nasi rodacy robili nam, dlatego stamtad ucielkilsmy.................byle do kasy..za wszelka cene......i dywaniki..bo wierzymy..........

Dorota

A to są problemy z tą firmą czy jak?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Redouane Latri Aida-Trans Transport Międzynarodowy i Krajowy? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Jacek

Tam nadgodziny nie istnieją nawet jak sypniesz 300 godzin to i tak znajdzie Ci parę dni urlopu najlepiej bezplatnego zebys podpisał bo 4 dni siedziales w domu.

Olga
@Jacek

hmmm ale nadgodziny są chyba dobrowolne? w sensie że pracodawca nie może was do tego zmusić. więc to znaczy że za każdą dodatkową godzinę powinno być normalnie zapłacone.

zyga

Jakich nadgodzin ? masz orać za najniższą krajowa, skracać przerwy do 9 godzin- oczywiście nic na piśmie nie dostaniesz, bo jak coś się stanie - to ty odpowiadasz, a oni umywają ręce. Jeśli nie będziesz skracał - będzie mobbing, avanti i atak- więc albo samo odejdziesz z firmy, albo będziesz orał jak ci zagrają, bo "spedytorzy" z Afryki, traktują swoją prace po swojemu- czyli- nazbieramy byle czego- byle zysk firmy się zgadzał, a kiero będzie orał po naście godzin zeby było dobrze. .Ogólnie- praca dla desperatów

psychiatra@
@zyga

faktycznie po tym wszystkim co piszesz i dalej w tym siedzisz, to naprawdę jesteś DESPERATEM :) :) :) :)

Sylwia
@psychiatra@

Ale po co od razu tak niemiło? :/ Swoją drogą ciekawe czy po tych paru miesiącach wciąż tu pracuje? Wiadomo jak aktualnie sytuacja w firmie wygląda? Coś się pozmieniało?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Redouane Latri Aida-Trans Transport Międzynarodowy i Krajowy? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Czy Aida Trans Transport Samochodowy Latri Redouane ma ściśle ustalone godziny pracy?

Egon

Nie ,kierowca do dyspizycji 24 h 7 dni w tygodniu na kazde pierdniecie..

@Egon

Dokladnie a o przerwach zapomnij po 4/5h snu nawet czasami w weekendy

Bary
@Tmr

A te przerwy to nawet jak jedziesz na Francję, bo przecież jak byłe na rozmowie to wszystko fajnie, samochód załadowany, zatankowany wyjazd z Łodzi, powrót do Łodzi samochód rozładują, załadują, zatankują. Nie wiem teraz co mam robić bo dzwonili, że bym do pracy przychodził, a tak długo czekałem na te prace, bo kierowcy chwalą i nie wiem teraz czy mam się w to pakować?

Hhh
@Bary

Jak najdalej od tej firmy, zero szacunku do człowieka - jak na zagranicy w miarę to na kraju tragedia, robisz od 5 do 22 za psie pieniądze i jeszcze wszystko twoja winna, za nim pojedziesz na rozładunek przeładuj auto po powrocie rozladuj auto na magazyn, zatankuj i jeszcze pretensje czemu tak długo bo rano musisz jechać, pracowałem odradzam kompletne (usunięte przez administratora)

@Bary

Napisz jacy kierowcy chwalą? Po kursach w UP, bez doświadczenia, czy kamikadze ? Bo nikt normalny tego nie pochwali. I nie, nie mam mega wymagań, ale odliczanie urlopów bo rodzina nie znalazła ładunku, nabrała byle czego, wyjazd się opóźnił, zmuszanie, żeby skracać przerwy czy chce czy nie , fochy - dlaczego tak późno ? Bo takie sa warunki na drodze- (usunięte przez administratora) !!!!!! - to przeginanie pały ! Najniższa krajowa, zgniła atmosfera , pod telefonem 24/24 -od rana w gotowości, jak (usunięte przez administratora) spakowany.......i............................zonk- jedziesz o 20, albo nie jedziesz- .....pojedziesz może jutro............ale może nie pojedziesz...........i tak nieraz przez kilka dni........i jeszcze , ja pierdziu- wtedy odliczą ci urlop ;)))))) ............. tandem, za który powinno być ca 20 % więcej płacone............. zarobki ? nawet gdyby to były naczepy- szału nie ma - nie zjesz na spokojnie śniadania po kilkugodzinnej orce nawet- bo jak nie rozładunek, to - ........a...............przekonaj się sam

Tmr

Dodam jeszcze że firma dziaduje i na terenie Polski jak jedziesz platana autostradą to na swój koszt także pomyślcie sobie jakie to (usunięte przez administratora) dodatkowo dokumenty cmr trzeba wysyłać na poczcie i znaczki oczywiście tez na swój koszt na zwrot kasy nie liczcie ja sam wchodzę na drogę sądową

Aida
@Tmr

Szanowny pracowniku, zapewne pomyliłeś firmy, bowiem u nas kierowcy jeżdżą wyłącznie w kółkach i nie ma mowy a wysyłaniu jakichkolwiek dokumentów pocztą, podkreślam nigdy takiej sytuacji nie było!!! Dokumenty przekazywane są do administracji po zjeździe z trasy, zatem nie mam pojęcia skąd w/w nieprawdziwe informacje - nieładnie tak kłamać!!!

Aida
@Tmr

w kwestii zaś płatnych autostrad - to jakim cudem mogą te koszty ponosić kierowcy, skoro rozliczanie opłat drogowych odbywa się za pomocą urządzenia DKV BOX? Bo takie właśnie urządzenia służą u nas do rozliczania opłat drogowych pobieranych w ramach różnych systemów poboru myta... Skoro już ktoś decyduje się podzielić z innymi swoją opinią POWINNA BYĆ ONA UCZCIWA I ZGODNA Z PRAWDĄ...

Edward
@Aida

Od kiedy w busach są via boxy ????????????????????? i tu wychodzi wlaśnie wiedza niby spedytorow.Nawet małpy uczą obslugi komputerow????????????????????

Olga
@Edward

sugerujesz że sobie to wszystko wymyśliła? Ty w ogóle tam pracujesz?

@Olga

a ty gwiazdo rozumiesz co czytasz i wypisujesz? za trudne zrozumieć zdanie, które ten człowiek napisał , trollu ?

Zadowolony ????

Nie polecam pracy w tej firmie. Kłamstwa płacowe (zmienia stawki za kółko po powrocie i bez powiadomienia żebyś nie (usunięte przez administratora) roboty w trakcie), kłamstwa urlopowe ( zabiera dni urlopowe za gotowość do pracy). Spedytorzy mają kwalifikacje równe małpie którą nauczysz obsługi komputera ( jedziesz do klienta we Francji i na miejscu okazuje się, że długie zestawy nie wjadą). Większość "wykwalifikowanych" spedytorów to rodzina z Algierii. Mimo zamontowanych GPS w aucie potrafią obudzić cię w trakcie trwania pauzy z pytaniem "o której zejdziesz". A najlepszy tekst to "daj mi kogoś do telefonu", bo nierobom nie chce się ustalić nr telefonu klienta. Jeżeli obieca ci, że na każdy weekend zjedziesz, to kolejne kłamstwo. Ogólnie jeżeli macie wrogów wyślijcie ich do pracy w Aida Trans, bo jedyne co w tej firmie najlepsze, to kierowcy kaskaderzy.

Samaprawda
@Zadowolony ????

dlaczego sie z tym zgadzam?- bo ten czlowiek pisze PRAWDE ! a i tak sporo jeszcze nie napisal........

Zofia
@Zadowolony ????

Ile dni urlopowych jest w stanie zabrać pracownikowi???

Patrycja

@edward kłamstwo na porządku dziennym? A jakie to kłamstwa ?

Zadowolony
@Patrycja

Kłamstwa polegają na tym, że umawiasz się na zapłatę za kółko, a Pan Latri zmienia sobie po jakimś czasie bez powiadomienia kierowcy stawkę. Obiecuje, że odda ci dni urlopu które mu się podpisuje "żeby miał porządek w papierach" i (usunięte przez administratora) cię bez mydła, bo dostajesz ale bezpłatny.

Edward

Szczera prawda kłamstwo i (usunięte przez administratora) na pożądku dziennym nie polecam pracy w tej firmie

Alhadi al Amal

(usunięte przez administratora) i wszysyko na temat Omijac nie polecam najnizsza krajowa praca po 300h za diety.Mobing i wymuszanie urlopow np.pojazd sie zepsuje w trasie nie zaplaci Ci za kurs natomiast wyslany zostaniesz na urlop na czas naprawy pojazdu.

admin

Kształtuj swoją wiedzą rynek pracy. Dodaj komentarz o firmie Aida Trans Transport Samochodowy Latri Redouane.

Zostaw merytoryczną opinię o Redouane Latri Aida-Trans Transport Międzynarodowy i Krajowy - Łódź

• Jak się pracuje w Redouane Latri Aida-Trans Transport Międzynarodowy i Krajowy?

Zobacz opinie na temat firmy Redouane Latri Aida-Trans Transport Międzynarodowy i Krajowy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Redouane Latri Aida-Trans Transport Międzynarodowy i Krajowy?

Redouane Latri Aida-Trans Transport Międzynarodowy i Krajowy
2.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Omłotowa 21
    94-251 Łódź