Ado-Trans Adam Ołdakowski

Opinie o Ado-Trans Adam Ołdakowski

kierowca

Tak to proszę mi wytłumaczyć dlaczego oferta pracy zniknęła na dwa tygodnie i z powrotem się pojawiła.Raczej wątpliwe że w ciągu tych dwóch tygodni nowy pracownik był w stanie oszukać pracodawcę? Moim zdaniem żeby nie zabawiać się w polemikę i zagłębiać bardziej tematu, jeżeli pracodawca ma czyste sumienie to po pierwsze nie usuwa niewygodnych wątków wypowiedzi o działalności i rzetelności swojej firmy, a po drugie jak chce opublikować ogloszenie o pracę to bynajmniej podaje nazwę firmy.Przecież nie ma nic do ukrycia:-) Niestety dzisiaj pracownik który chce pracować lęka się o to czy za swoją pracę otrzyma wynagrodzenie!!! To jest dzisiejsza patologia u niektórych pracodawców w Polsce. Niestety pozwalają im na to luki w dziurawym Kodeksie Prawa Pracy, który po latach zmienił się w ulotkę informacyjną. Lub jak to lepiej określić w prawo pracodawców a obowiązki pracowników.

STACH

Wystarczy zapytać o opinię obecnych pracowników którzy pracują w firmie wiele lat, wtedy może być ona wiarygodna a nie opinii byłych pracowników którzy zostali prawdopodobnie zwolnieni za oszustwa. Takie jest moje zdanie. Sugerowanie się jednym wpisem sfrustrowanego Pana jest raczej mało zasadne.

pawelwawa

Dzięki kolego za wpis (ostrzeżenie). Miałem iśc do tego pracodawcy na rozmowę kwalifikacyjną w sprawie pracy jako kierowca kat. C+E, ale po twoim wpisie zrezygnowałem. Niestety patologia wśród niektórych pracodawców to norma niestety w odwrotną stronę też jest wiele przypadków patologii, a największą z nich to brak szacunku do własnej osoby. Niektórzy niestety pracownicy pozwalają pracodawcy na mobbing słowny w miejscu pracy, niestety często ci drudzy to wykorzystują bo znają nasz rynek pracy. Na szczęście zapominają o istnieniu takich stron jak GoWork.pl czy etransport.pl. lub mają za małe zaplecze prawne żeby skasowac taki wpis jak twój powyżej.Lub jak to najprościej określic maja to w głębokim poważaniu. Ale to dobrze:-). Może jak sięgną dna wtedy nauczą się szacunku do ludzi, lub wiecznie będą prowadzic małe jednoosobowe działalności gospodarcze jako pracodawca i pracownik w jednym bez możliwości dalszego rozwoju,pozdr

Zostaw opinię o Ado-Trans Adam Ołdakowski - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ado-Trans Adam Ołdakowski