Baltramp Shipping Sp. z o.o.

Szczecin

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o Baltramp Shipping Sp. z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Baltramp Shipping Sp. z o.o.

Patryk

Wo kurde....aż tak źle? Powiedzcie mi jak sprawa wygląda od strony kuchni.... Mam 30 lat szefuje jakotako bez lipy.

Praktykant

Jak wyglądają zarobki? Oraz czy OS-KI są mile widziane? Pozdrawiam

Ziomus
@Emeryt 11.01.2017, 16:45
Hyhyhy No piknie

1100€ Os No piknie

no name
@Praktykant 07.11.2016, 23:55
Jak wyglądają zarobki? Oraz czy OS-KI są mile widziane? Pozdrawiam

Jeśli chodzi o pracę do kobiet , nie ma co się oszukiwać to praca czysto fizyczna jeśli masz dużo zdrowia to śmiało. Praktyki na mostku doświadczysz tam zero, jedynie ma burcie z młoteczkiem lub w ładowni z łopatą. Jeśli trafisz na mądrego AB i OS mogą nauczyć Cię wielu przydatnych rzeczy ,ale oczywiście z działu praca na pokładzie :D Pozdrawiam

zyczliwy

Popieram w 100 z przedmówcami atmosfera w pracy na skandalicznym poziomie, robisz aż padniesz na pysk nie ma czegoś takiego jak odpoczynek po pracy. Pozdrawiam

no name

Przedmówcy praktycznie wyczerpali temat w ciągu paru lat nic się nie zmieniło. Wszystko pięknie ładnie dopóki człowiek nie wejdzie na statek.Załoga składająca się z samych emerytów, wiedząca wszystko najlepiej z chęcią dzielą się zepsuciem i nienawiścią z innymi ,zwłaszcza mszcząc się i robiąc z Ciebie idiotę.Robisz dopóki nie padniesz na twarz (niewolnictwo),ale przecież nikt o tym nie wie, płaca jest jaka jest.BHP na statkach nie istnieje i nie obowiązuje.Niezależnie od wieku i stanowiska przestrzegam!!! Zdrowie fizyczne odbudujesz ,ale zniszczonej psychiki nikt Ci nie naprawi.

xyz

W pelni zgadzam sie z moim przedmowca.Mialem te przyjemnosc tam pracowac.Jak istnieje dno to wszystko w tej firmie jest ponizej.90 % zalog to ludziki prezesa w tym 50 % byly Mar Woj.

Ali

Firma o skandalicznej renomie wśród marynarzy którzy tu pracowali. Umowa z jakąś firma krzak w Singapurze. Wszystkich przestrzegam przed tą firmą. Załoga również jest w jednej komitywie z prezesami w tej firmie. Ładna nazwa i ładne rozmowy na początku. Później na pokładzie oszukają cię, obedrą z godności i wykorzystają w okropny sposób. Nie ma tam czegoś takiego jak wymiar godzinowy. Pracujesz jak niewolnik za niewolnicze pieniądze. Człowieka maja za idiote. Po prostu szok. Popłyniesz = pożałujesz i przypłacisz zdrowiem. Przestrzegam!

Zostaw opinię o Baltramp Shipping Sp. z o.o. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Baltramp Shipping Sp. z o.o.