Górniok Jan Usługi Dźwigowe i Transportowe

Jasienica

Opinie o Górniok Jan Usługi Dźwigowe i Transportowe

były kierowca

Przepracowałem troche w tej firmie dziwni ludzie Ci właściciele niby na wszystkim sie znaja a zielonego pojęcia o tej robocie nie mają , zarobki bardzo słabe wypłata na raty okrojona do minimum tak naprawde nikt nie wie za ile jezdzi bo szef kręci jak może , duża rotacja pracowników i bardzo zła atmosfera w firmie , polecic te firme moge tylko młodym nie doświadczonym pracownikom którzy chcą zdobyć doświadczenie .

pracowik

brak slow szef jan tylko magnes , dwoch synow maciek i tomek . tomek niezna roboty robi u taty a maciek jeszcze dno . jednym slowem przyjdz na rozowe dostaniiesz cuda przyjdziie wyplata dostaniesz 0000 dno

Zostaw opinię o Górniok Jan Usługi Dźwigowe i Transportowe - Jasienica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Górniok Jan Usługi Dźwigowe i Transportowe