Zbigniew Teszbir Przedsiębiorstwo Usługowo- Transportowe Zbych- Trans

Łagodzin

Zbigniew Teszbir Przedsiębiorstwo Usługowo- Transportowe Zbych- Trans

Opinie o Zbigniew Teszbir Przedsiębiorstwo Usługowo- Transportowe Zbych- Trans

jan kowalski

Magnesy późne powroty wczesne wyjazdy najważniejsze zarobki firmy dwa tyg na week twoje prywatne spr drugi plan rodzina itp Magnesy przekroczony czas urlopówkijazdy pracy każą a4 cały czas opisywać czego nie można powiedzieć pieniądze zawsze na czas zarobki 5-7 na zestawach Ogolnie zajazd. Możesz jeździć jak Jestes młody i kawaler frachtu nie zobaczysz a stała wypłatę umiejętnie starają się obciąć Rozladunek codziennie 8 jak co to straszą pseudo obciążeniem ale jak dopiepo zaczynasz jeździć uważaj przyjmą cię z otwartymi rękami jak najbardziej bln nie daj. Się wydymac bo. Nie wiesz kiedy a tu chuj w dupie pozdro

stary

Praca w tej firmie to żadna przyjemność. Na początku magnes i klucz do auta. Rzadko kiedy jest się w domu i zarobki do niczego. Spedytor kompletnie niekompetentny.

Zostaw opinię o Zbigniew Teszbir Przedsiębiorstwo Usługowo- Transportowe Zbych- Trans - Łagodzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zbigniew Teszbir Przedsiębiorstwo Usługowo- Transportowe Zbych- Trans