Opinie o Gorem-Work Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Gorem-Work Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Gorem-Work Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gorem-Work Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Łukasz Nowy wpis

Firma nie tylko zalega z zapłata pracownikom ale również innym firmom. Uważajcie!! Mi się udało odzyskac kase, kontakt pod nr 513187190, dzwońcie polecam

Olga Nowy wpis

A z jakiego typu oszustwami się spotkaliście?

Karolina Nowy wpis

Firma Gorem-Work zajmuje się między innymi pracami ogólnobudowlanymi które wykonują dla zewnętrznych inwestorów. Możecie powiedzieć czy pracodawca proponuje korzystne warunki zatrudnienia i wypłaca pensję na czas? Jakie podejście i atmosfera panuje między pracownikami jak i pracodawcą?

pier

w goremie licza sie tylko wlasciciele o pracownikach nic nie dbaja traktuja ich jak robotow. teraz bazuja na pracownikach z ukrainy skad sami maja korzenia. pracownikow traktuja jak niewolnikow, duzo osob pracuje tam na czarno.nie przestrzegaja przepisow bhp.. moze inspekcja pracy by sie zajela ta sprawa.

@pier

Dalej tak jest a przed przyjściem pan tomasz powie żebyś przyszedł po umowe żeby było "Legalnie"

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Gorem-Work Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Kejka

Ja jestem bardzo zadowolona z pracy w tej firmie. Zarobki bardzo dobre. Szef bardzo wyrozumiały.

@Kejka

@Kejka, dawno nie było tu Waszych komentarzy... czy w dalszym ciągu pracujesz dla Gorem-Work i możesz potwierdzić, że w firmie nic nie zmieniło się na gorsze pod względem kierownictwa i zarobków? A może coś się zmieniło na lepsze i możesz to opisać?

edwin

Złodziejska firma oszukują pracowników chcieliby wszystko aby zrobić im za darmo.Wyzysk w biały dzień .

Łukasz P.
@edwin

Chyba cie pojebo. Masz 2 lewe rence i kierownik Tomasz B. mówił że szpachlujesz zgodnie z falowaniem Morza Bałtyckiego.

Misiu Szaraczek

Pracuje w tej firmie i płacą mi co tydzień co się nie zdarza u każdego. Chcesz pracować to masz płacone od efektu. Więc jak mało dostałeś to mało zrobiłeś albo się nie znasz na rzeczy. Pozdro.

Mati

Firma Gorem nigdy nie oszukała swoich pracowników przynajmniej w czasie kiedy tam pracowałem. Swoją drogą ludzie którzy tam pracują powinni brać pod uwagę swoje umiejętności a tych często im brakuje a wynagrodzenie jest stosowne do zaangażowania. Myślę że wiele opinii jest przesadzonych. jeśli dobrze pracujesz dobrze zarabiasz a pensje są zawsze na czas , nigdy się nie zdarzyło aby ktoś nie dostał wynagrodzenia.

ss

Ja pracuje w gorem i jest ok co wy pier....cie

nieznany

zlodzieje i kombinatorzy.Broncie innych i nie wspłpracujcie

łapka

a wiecie może czy teraz mają jakieś nowe oferty zatrudnienia w usługach czyszczeniowych w przemysłowych obiektach. bo i przy okazji napiszcie jakich za to pieniędzy mogłabym się spodziewać netto do łapki

Maniek

Szukam ludzie oszukanych przez firme gorem z Gorzowa wielkopolskiego poniewaz oszukali mnie na ok.300tys złotych. nikt nie chce mi pomoc aby odzyskac pieniadze... bardzo prosze dobrych ludzi o pomoc ktorzy tez zostali oszukani gdy zakupywali od firmy gorem pole. t(usunięte przez administratora)

boro

wybitnie zła firma.Pracownicy znający się na robocie ale nikt ich nie docenia.Pracuje sie na prowizji i to jest dobre ale szef to (usunięte przez administratora) i okrada biednych ludzi.Kiedys sie przejadą w najmniej oczekiwanym momencie.Doradzam aby ludzie tam nie pracowali.

Cyro

Wydaje im się że w nieskończoność będą bujać i tańczyć z każdym ale tylko się im tak wydaje. Zrobię tak że za 4 dni od teraz to oni będą prosić mnie żebym przyszedł po pieniądze a jak nie to będą mieli baaaaaardzo dużooooo problemów prawnych (ale to już niespodzianka. Trzeba ich nauczyć szacunku do ludzi.

KRZYSIEK

Zgadzam się z opinią wyżej , ja też tam pracowałem,czekałem na wyrównanie,i co zrobili mnie w banię , aż innej pracy sobie poszukałem.Dziwię się że ludzie tam pracują ,bo kierownik tak ładnie na początku im obiecuje,ciekawy jestem czy Pan(usunięte przez administratora) też tyle zarabia........

alex

praca w GOREM to miernota,ludzie zarabiają po 300zł tygodnoówki.a obiecywano im wyrównanie.Mój kolega pracuje w Gdańsku w GOREM,od rana do póżnego popołudnia.Pracuje od poniedziałku do soboty a nawet w niedziele i co z tego ma 1200 zł miesięcznie(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Gorem-Work Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Gorem-Work Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gorem-Work Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Gorem-Work Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Przędzalnicza 16
    66-400 Gorzów Wielkopolski