Gorem Sp.z o.o.

Gorzów Wielkopolski

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 8 ocen.

Opinie o Gorem Sp.z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gorem Sp.z o.o.

ss

Ja pracuje w gorem i jest ok co wy pier....cie

nieznany

zlodzieje i kombinatorzy.Broncie innych i nie wspłpracujcie

łapka

a wiecie może czy teraz mają jakieś nowe oferty zatrudnienia w usługach czyszczeniowych w przemysłowych obiektach. bo i przy okazji napiszcie jakich za to pieniędzy mogłabym się spodziewać netto do łapki

Maniek

Szukam ludzie oszukanych przez firme gorem z Gorzowa wielkopolskiego poniewaz oszukali mnie na ok.300tys złotych. nikt nie chce mi pomoc aby odzyskac pieniadze... bardzo prosze dobrych ludzi o pomoc ktorzy tez zostali oszukani gdy zakupywali od firmy gorem pole. t( usunięte przez administratora )

boro

wybitnie zła firma.Pracownicy znający się na robocie ale nikt ich nie docenia.Pracuje sie na prowizji i to jest dobre ale szef to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i okrada biednych ludzi.Kiedys sie przejadą w najmniej oczekiwanym momencie.Doradzam aby ludzie tam nie pracowali.

Cyro

Wydaje im się że w nieskończoność będą bujać i tańczyć z każdym ale tylko się im tak wydaje. Zrobię tak że za 4 dni od teraz to oni będą prosić mnie żebym przyszedł po pieniądze a jak nie to będą mieli baaaaaardzo dużooooo problemów prawnych (ale to już niespodzianka. Trzeba ich nauczyć szacunku do ludzi.

KRZYSIEK

Zgadzam się z opinią wyżej , ja też tam pracowałem,czekałem na wyrównanie,i co zrobili mnie w banię , aż innej pracy sobie poszukałem.Dziwię się że ludzie tam pracują ,bo kierownik tak ładnie na początku im obiecuje,ciekawy jestem czy Pan(usunięte przez administratora) też tyle zarabia........

alex

praca w GOREM to miernota,ludzie zarabiają po 300zł tygodnoówki.a obiecywano im wyrównanie.Mój kolega pracuje w Gdańsku w GOREM,od rana do póżnego popołudnia.Pracuje od poniedziałku do soboty a nawet w niedziele i co z tego ma 1200 zł miesięcznie(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Gorem Sp.z o.o. - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gorem Sp.z o.o.