Gorem Sp.z o.o.

Gorzów Wielkopolski

Gorem Sp.z o.o.
3 10

Opinie o Gorem Sp.z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Mati

Firma Gorem nigdy nie oszukała swoich pracowników przynajmniej w czasie kiedy tam pracowałem. Swoją drogą ludzie którzy tam pracują powinni brać pod uwagę swoje umiejętności a tych często im brakuje a wynagrodzenie jest stosowne do zaangażowania. Myślę że wiele opinii jest przesadzonych. jeśli dobrze pracujesz dobrze zarabiasz a pensje są zawsze na czas , nigdy się nie zdarzyło aby ktoś nie dostał wynagrodzenia.

Czy ktoś może opisać, jak teraz prezentuje się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Gorzów Wielkopolski.

pier

w goremie licza sie tylko wlasciciele o pracownikach nic nie dbaja traktuja ich jak robotow. teraz bazuja na pracownikach z ukrainy skad sami maja korzenia. pracownikow traktuja jak niewolnikow, duzo osob pracuje tam na czarno.nie przestrzegaja przepisow bhp.. moze inspekcja pracy by sie zajela ta sprawa.

edwin

Złodziejska firma oszukują pracowników chcieliby wszystko aby zrobić im za darmo.Wyzysk w biały dzień .

ss

Ja pracuje w gorem i jest ok co wy pier....cie

nieznany

zlodzieje i kombinatorzy.Broncie innych i nie wspłpracujcie

łapka

a wiecie może czy teraz mają jakieś nowe oferty zatrudnienia w usługach czyszczeniowych w przemysłowych obiektach. bo i przy okazji napiszcie jakich za to pieniędzy mogłabym się spodziewać netto do łapki

Maniek

Szukam ludzie oszukanych przez firme gorem z Gorzowa wielkopolskiego poniewaz oszukali mnie na ok.300tys złotych. nikt nie chce mi pomoc aby odzyskac pieniadze... bardzo prosze dobrych ludzi o pomoc ktorzy tez zostali oszukani gdy zakupywali od firmy gorem pole. t( usunięte przez administratora )

boro

wybitnie zła firma.Pracownicy znający się na robocie ale nikt ich nie docenia.Pracuje sie na prowizji i to jest dobre ale szef to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i okrada biednych ludzi.Kiedys sie przejadą w najmniej oczekiwanym momencie.Doradzam aby ludzie tam nie pracowali.

Cyro

Wydaje im się że w nieskończoność będą bujać i tańczyć z każdym ale tylko się im tak wydaje. Zrobię tak że za 4 dni od teraz to oni będą prosić mnie żebym przyszedł po pieniądze a jak nie to będą mieli baaaaaardzo dużooooo problemów prawnych (ale to już niespodzianka. Trzeba ich nauczyć szacunku do ludzi.

KRZYSIEK

Zgadzam się z opinią wyżej , ja też tam pracowałem,czekałem na wyrównanie,i co zrobili mnie w banię , aż innej pracy sobie poszukałem.Dziwię się że ludzie tam pracują ,bo kierownik tak ładnie na początku im obiecuje,ciekawy jestem czy Pan(usunięte przez administratora) też tyle zarabia........

alex

praca w GOREM to miernota,ludzie zarabiają po 300zł tygodnoówki.a obiecywano im wyrównanie.Mój kolega pracuje w Gdańsku w GOREM,od rana do póżnego popołudnia.Pracuje od poniedziałku do soboty a nawet w niedziele i co z tego ma 1200 zł miesięcznie(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Gorem Sp.z o.o. - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gorem Sp.z o.o.