Gorem Sp.z o.o.

Gorzów Wielkopolski

Gorem Sp.z o.o.

Opinie o Gorem Sp.z o.o.

Cyro

Wydaje im się że w nieskończoność będą bujać i tańczyć z każdym ale tylko się im tak wydaje. Zrobię tak że za 4 dni od teraz to oni będą prosić mnie żebym przyszedł po pieniądze a jak nie to będą mieli baaaaaardzo dużooooo problemów prawnych (ale to już niespodzianka. Trzeba ich nauczyć szacunku do ludzi.

Szatan
@Cyro 28.11.2014 18:28

I jak tam? Hehe naucz to sie pracować członie. Firma jest the best.

Kejka

Ja jestem bardzo zadowolona z pracy w tej firmie. Zarobki bardzo dobre. Szef bardzo wyrozumiały.

edwin

Złodziejska firma oszukują pracowników chcieliby wszystko aby zrobić im za darmo.Wyzysk w biały dzień .

Łukasz P.
@edwin 18.02.2018 09:45

Chyba cie pojebo. Masz 2 lewe rence i kierownik Tomasz B. mówił że szpachlujesz zgodnie z falowaniem Morza Bałtyckiego.

Misiu Szaraczek

Pracuje w tej firmie i płacą mi co tydzień co się nie zdarza u każdego. Chcesz pracować to masz płacone od efektu. Więc jak mało dostałeś to mało zrobiłeś albo się nie znasz na rzeczy. Pozdro.

Mati

Firma Gorem nigdy nie oszukała swoich pracowników przynajmniej w czasie kiedy tam pracowałem. Swoją drogą ludzie którzy tam pracują powinni brać pod uwagę swoje umiejętności a tych często im brakuje a wynagrodzenie jest stosowne do zaangażowania. Myślę że wiele opinii jest przesadzonych. jeśli dobrze pracujesz dobrze zarabiasz a pensje są zawsze na czas , nigdy się nie zdarzyło aby ktoś nie dostał wynagrodzenia.

Czy ktoś może opisać, jak teraz prezentuje się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Gorzów Wielkopolski.

pier

w goremie licza sie tylko wlasciciele o pracownikach nic nie dbaja traktuja ich jak robotow. teraz bazuja na pracownikach z ukrainy skad sami maja korzenia. pracownikow traktuja jak niewolnikow, duzo osob pracuje tam na czarno.nie przestrzegaja przepisow bhp.. moze inspekcja pracy by sie zajela ta sprawa.

ss

Ja pracuje w gorem i jest ok co wy pier....cie

nieznany

zlodzieje i kombinatorzy.Broncie innych i nie wspłpracujcie

łapka

a wiecie może czy teraz mają jakieś nowe oferty zatrudnienia w usługach czyszczeniowych w przemysłowych obiektach. bo i przy okazji napiszcie jakich za to pieniędzy mogłabym się spodziewać netto do łapki

Maniek

Szukam ludzie oszukanych przez firme gorem z Gorzowa wielkopolskiego poniewaz oszukali mnie na ok.300tys złotych. nikt nie chce mi pomoc aby odzyskac pieniadze... bardzo prosze dobrych ludzi o pomoc ktorzy tez zostali oszukani gdy zakupywali od firmy gorem pole. t( usunięte przez administratora )

boro

wybitnie zła firma.Pracownicy znający się na robocie ale nikt ich nie docenia.Pracuje sie na prowizji i to jest dobre ale szef to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i okrada biednych ludzi.Kiedys sie przejadą w najmniej oczekiwanym momencie.Doradzam aby ludzie tam nie pracowali.

KRZYSIEK

Zgadzam się z opinią wyżej , ja też tam pracowałem,czekałem na wyrównanie,i co zrobili mnie w banię , aż innej pracy sobie poszukałem.Dziwię się że ludzie tam pracują ,bo kierownik tak ładnie na początku im obiecuje,ciekawy jestem czy Pan(usunięte przez administratora) też tyle zarabia........

alex

praca w GOREM to miernota,ludzie zarabiają po 300zł tygodnoówki.a obiecywano im wyrównanie.Mój kolega pracuje w Gdańsku w GOREM,od rana do póżnego popołudnia.Pracuje od poniedziałku do soboty a nawet w niedziele i co z tego ma 1200 zł miesięcznie(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Gorem Sp.z o.o. - Gorzów Wielkopolski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gorem Sp.z o.o.