Migrex Usługi Transportowe Michał Mentel

Pszów

Opinie o Migrex Usługi Transportowe Michał Mentel

gregor

Nie polecam tam pracy brak szacunku dla pracowników robota od rana do wieczora weekendy i święta atmosfera ciągle nerwowa niema co gadac

Antek muzykat

Wspolczuje kazdemu kto musial miec kontakt z szefowa wielmozna pania G. Zero szacunku do ludzi.

Bec

Robię na krajówce i wiocha,nikt się tu niedrogi kasy jak niema roboty to warsztat, a o 16szefowi się uruchamia czujnik że trzeba jechać załadować auto i tak do nocy,niepolecam,kierown ictwo też do bani

MIGREX
@Bec 27.12.2016 23:01

Drogi Becu, podaj swoje dane i jesteśmy gotowi upublicznić Twoje ‚niskie’ zarobki adekwatne do czasu pracy - opinie pozostawimy czytelnikom, nie mamy tajemnic :)

nicki

plusy: porzadna wyplata / na czas minusy: nerwowo

kania123

chyba cie kolezanko podstawili zebys dobrze pisala

anonimka

Pracowałam w firmie Migrex i polecam gorąco!!! Pracodawcy to ludzie wymagający ale bardzo w porządku. W skrócie powiem: Tam praca się opłaca. Zarobki bardzo dobre i atmosfera w pracy też super!!!;)

Zostaw opinię o Migrex Usługi Transportowe Michał Mentel - Pszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Migrex Usługi Transportowe Michał Mentel