Grotrans Sp. z o.o.

Brzesko

Opinie o Grotrans Sp. z o.o.

edusik

siemanko jestem młodym chłopakiem i właśnie zabrałem się za robienie prawo jazdy kat. CE i mam takie pytanko odnośnie firmy "GROTRANS" proszę o opinię obiektywną i poradę czy warto rozpocząć tam pracę, patrząc na to, że nie mam żadnego doświadczenia? Na jak długo wyjeżdża się w tej firmie ? Jak wygląda sprawa z kasą? Czy jest możliwość jakiegoś awansu po latach? I czy uprawnienia na przewóz rzeczy wystarczą ? Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam ;)

gość

totalny dramat

Zostaw opinię o Grotrans Sp. z o.o. - Brzesko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grotrans Sp. z o.o.