Opinie o Leś Transport Sp. z o.o. w Brzesko

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Leś Transport Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Leś Transport Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leś Transport Sp. z o.o. w Brzesko

Interwencja Nowy wpis

Gorąco nie polecam. Fakt pieniądze na czas. pytanie tylko czy ta śmieszna stawka jest adekwatna do tego z czym trzeba się w tej firmie zmierzyć. Jesteś tylko numerkiem na tablicy. Problemy ze wszystkim z naprawami pojazdów z dniami wolnymi. No i wisienka na torcie mistrz który siedzi tam w biurze. Gość uważa się za niewiadomo kogo a niestety jest w błędzie i chyba on jest tam największym problemem kłamcą,oszust i manipulator. Co do załogi patrz komu ufasz.

Poinformowany Nowy wpis
@Interwencja

Od kiedy ta firma w ogóle płaci ,wolne żarty. Generalnie jest to bankrut który tonie w długach , cyrk na koszt wierzycieli i banków

oyabun Nowy wpis

UWAGA pracodawca[najlepszy] z ostatnich 1o lat z Brzeska szuka jelenia na dzwig i koparke naczyniowa. UWAGA JELENIE WYSIG RUSZYŁ nie zapomnijcie ze miejsce jest tylko jedno

oyabun Nowy wpis

UWAGA pracodawca[najlepszy] ostatnich 1o lat z Brzeska szuka jelenia na dzwig i koparke naczyniowa. UWAGA JELENIE WYSIG RUSZYŁ nie zapomnijcie ze miejsce jest tylko jedno

Rafał

A co tu się tak większość rzuciła na tego pracodawcę, jak sępy na padlinę? Serio jest tak źle, czy firma dorobiła się sporego grona zawistników? Poproszę o jakieś konkrety. Płacą na czas, a jeśli tak to ile? Czas pracy przestrzegany? Auta sprawne i zadbane?

geniusz
@Rafał

jak tak jestes za nim to mozesz isc do tego przybytku radosci droga wolna tylko obserwuj kiedy wywiesi ogloszenie w pup brzesko

Edyta
@geniusz

No i co, że wywiesi? Chodzi Ci, że kolegi tutaj z wątku się wtedy pozbędzie?

Czy po rozmowie w Leś Transport Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
pan spawacz i kierowca

NAPISZE JESZCZE RAZ GDZIE JEST TEN (usunięte przez administratora)GDZIE MIAŁ PODOBNO 216 NA DNIÓWKE TAK GO BRONIŁ TAK GO WYCHWALAŁ A NA BEZROBOCIU ZNOWU WISI OGLOSZENIE ZE SZUKA KIEROWCY

Matibit
@pan spawacz i kierowca

A czego sie spodziewaliscie po pseudofavhowcach wyzyskiwaczach z jadownik??? Ludzieee.... to juz od czasów afery z hgochsztaplerem schookalskyym wiadomo, ze jadownicka budowlanka to fuszera. A srasiu schokalskyy vel. Rumun to niech sie lepiej zainteresuje tym co wyprodukowal w gaciach, kurevnaaa merry i reszta ulomnego pomiotu

Mateusz

Ile za godzinę się zarabia na wstępie ?

oyabun

i gdzie ten (usunięte przez administratora) co ma 216 na dniówke tak ich bronil zaplacili 130 zl dniówki a teraz nic nie napisze bo go wydymali jak mlodego albo 300 godzin musial przerobic i tak to sie konczy ta smutna historia jak sie u lesia i pociotków swe poczatki zaczyna

eeeeeeeeeeeeeee

robiłem tam kiedys na budowie w krakowie to szkoda gadac 400zl na wypłate za pomocnika chyba w2001 lepiej szukac gdzie indzien niewiem jak teraz

@eeeeeeeeeeeeeee

ja tez robilem w 2001 roku parodia komedia i (usunięte przez administratora) wie co jeszcze [wteczas kierowniczkiem byl ten konus z Bochni]

Ryszard

Jeśli staracie się w pracy to firma z pewnością doceni taką pracę. Ja w każdym razie polecam.

@Ryszard

polecic to mozesz za Krakowem jest taka miejccowosc Kobierzyn tam cie na pewno wysłuchaja

oyabun

ten kretyn co pisze ze ma 216 zl na dniówke to niedorozwój umyslowy les mu zaplaci jak na budowie placi po 12 zl to kierowcy zaplaci 2-gie tyle jestem pewny ze [taki jeden to] tylko pociot tej mafi nieudaczników wypisuje taka stawke

aż 300h jazdy miesięcznie? To przecież mega dużo... Jak to niby wyrabiacie?

ULIK

Idealnie nigdzie nie będzie, wszędzie trzeba pracować, a wtedy i zarobki są dobre, polecam.

@ULIK

to udaj sie do lesia tam bedziesz mial idealnie warunki i zarobki jak na zachodzie pracodawca les i pociotki czekaja na jeleni[sezon rozpocznie sie na wiosne] nie spiesz sie

Waldi

Słyszał ktoś czy aktualnie potrzebują kierowców?

@Waldi

zapraszamy oferujemy 300 godzn jazda po kraju i za granica na raczke az 3200 zl chetny zapraszamy do biura

@pan spawacz i kierowca

Pan spawacz i keriwca to chyba troszke jest słabo poinformowany. I wprowadza zament.

pan spawacz ikierowca
@Taki jeden

taki jeden mozesz smialo isc nikt ci nie zabroni zebys spróbowal swoich sil u lesia droga wolna tylko zebys nie byl pózniej rozczarowany

@pan spawacz ikierowca

Dla twojej informacji byłem spróbowałem i zostałem.

@Taki jeden

to sie pochwal ile godzin robisz i ile zarabiasz wyciag z konta i kwitek z jalmuzny jak taki madry jestes

@pan spawacz i kierowca

Pracuje tyle ile mi pozwalają przepisy. I mowa tu o jeździe przysłowiowym tirem. Niema żadnych kombinacji, jazda w dzień i w 90 % po kraju. Zagranica to Czechy. Wyjazd max jednodniowy i do kraju. A zarobki? Płatne na dniówki, na obecną chwile jest 216 zł.

@Taki jeden

jak masz 216 na dzien to ja jestem SWIETY PIOTR kto glupi to uwierzy ja mam na karku 42 lata juz i takie bajki uwierza te (usunięte przez administratora) w kucykach albo co nosza rurki no ale jak piszesz ze masz 216 a dodales sobie stówke to gratuluje wyobrazni

pan spawacz i kierowa
@Waldi

zapytaj sie tego co ma 216 na dzien pisze mu zeby pokazal kwit z jalmuzny to głucho i ciemno jakbym nie widzial na bezrobociu ile oferuje a placi 160 dniówke tyle w temacie

tadek

Próbowałem czegoś poszukac teraz o firmie LEŚ TRANSPORT Sp. z o.o., ale najwyraźniej nawet nie mają swojej własnej strony internetowej, co jest dosc dziwne w tych czasach. Komentarze pracowników nie powalają optymizmem, a szukam pracy jako kierowca. Może ktoś wie, jak teraz z warunkami, z góry dzieki za info.

kukiz 15
@tadek

Leś Transport jest bardzo dobrą firmą, zjazdy co tydzień tz. w poniedziałek rano start a w piątek najpóźniej o 16:00 jesteś już na bazie, stawki fajne, nie od kilometra, frachtu czy widzimisia tylko dnióweczki. Nie trzeba się martwić że kolejka na rozładunku czy załadunku, czekasz sobie ile trzeba, nikt Cię nie pośpiesza, spedytorzy spoko. Wszystko masz na legalu płacone, nie tak jak w innych firmach że na konto minimalna a pod stołem reszta. Chłopaki co tam pracują to po 15 lat i dłużej. Tylko jeden mankament tam mają, brak miejsc!!

stivi
@kukiz 15

To ciekawe co piszesz, bo jak widzę ich ogłoszenie 3500-4000 dla kierowcy międzynarodowego to się odechciewa dzwonić chyba że to stawka za tydzień.

stary wyga
@kukiz 15

mankament to ty masz chyba w tym ptasim mózdzku

anty fachman
@stivi

kukiz 15 ma tyle we lbie jak salomon jaja czyli pusto tyle w temacie a po za tym widze co nowych kierowców co miesiac pewnie pociot pisal to

les transport
@tadek

zapraszamy najlepsza firma w Brzesku u nas bedziesz wyzywany od matołów i błaznów a jako kierowca zarobisz uwaga 3200 jezdzac na zachód oferujemy takze pomad 300 godzin w miesiacu zainteresowany zapraszamy do biura

Gutek

Może trzeba dowiedzieć się o wszystkie warunki pracy a dopiero pisać !!

przyszło były

Mają wolne miejsca ale nikt nie chce przyjść i pracować...obiecują gruszki na wierzbie a pracownicy uciekają...jeżeli jest tak dobrze to dlaczego nie ma chętnych? kłamstwo na kłamstwie a później się strasznie dziwią że ludzie odchodzą...

E.Leś i M. Leś nie dotrzymują słowa. Brak szacunku do pracownika. Krzyki na porządku dziennym w zależności od widzimisię dziś mam zły humor wyżyje się. Nie polecam ani budowy ani hurtowni, po za tym wszystkim NIE PŁACĄ, PRZECIĄGAJĄ, ZWODZĄ, KŁAMSTWO NA PORZĄDKU DZIENNYM.

były

ja tez robilem u nich [smiesznych braci] prawda jest taka kto nie umie robic nic w zyciu robi u lesia.ile mi razy mówiła zona ze zony prosza głównego jełopa jak popija zeby ich nie zwalniał a po za tym w sezonie pełno roboty a na zime wypad lepic bałwany

pracownik nn

Ciekaw jestem czy PIP i Sad pracy wie jak w Firmie łamie sie przepisy kodeksu pracy.... od kiedy tzw zaliczka delegacyjna jest zamieniana na dojazd do np brzesko -krakow -brzesko wewnetrznym srodkiem transportu firmy Leś tłumaczac ze tzw dieta dla pracownika jest po to wciagana zeby uzyskiwac 400zł od kazdego pracownika na dojazdy od siedziby w brzesku do miejsca pracy w krakowie liczac 400zł razy 40 -tu pracownikow tj. 16 000zł miesiecznie jakie firma Leś kradnie oo pracownikow jakie im sa nie wyplacane za delegacje a zamieniane na dojazd jak wiadomo tzw dieta delegacyjna jest wynagrodzeniem na posilki i inne rzeczy do pensji pracownika placi niby 12zł -13zł netto a w rzeczywistosci ludzie maja max 10zł netto czysty biznes robi LEś na pracownikach NIE POLECAM TEJ FIRMY

PRACOWNIK

firma nie szanyjaca pracownikow oraz nie przeszczegająca kodeksu pracy obowiązującego w PL

Zostaw merytoryczną opinię o Leś Transport Sp. z o.o. - Brzesko

• Jak się pracuje w Leś Transport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Leś Transport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Leś Transport Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Solskiego 14A
    32-800 Brzesko