LEŚ TRANSPORT Sp. z o.o.

Brzesko

Opinie o LEŚ TRANSPORT Sp. z o.o.

przyszło były

Mają wolne miejsca ale nikt nie chce przyjść i pracować...obiecują gruszki na wierzbie a pracownicy uciekają...jeżeli jest tak dobrze to dlaczego nie ma chętnych? kłamstwo na kłamstwie a później się strasznie dziwią że ludzie odchodzą...

tadek

Próbowałem czegoś poszukac teraz o firmie LEŚ TRANSPORT Sp. z o.o., ale najwyraźniej nawet nie mają swojej własnej strony internetowej, co jest dosc dziwne w tych czasach. Komentarze pracowników nie powalają optymizmem, a szukam pracy jako kierowca. Może ktoś wie, jak teraz z warunkami, z góry dzieki za info.

kukiz 15
@tadek 24.04.2016 14:31

Leś Transport jest bardzo dobrą firmą, zjazdy co tydzień tz. w poniedziałek rano start a w piątek najpóźniej o 16:00 jesteś już na bazie, stawki fajne, nie od kilometra, frachtu czy widzimisia tylko dnióweczki. Nie trzeba się martwić że kolejka na rozładunku czy załadunku, czekasz sobie ile trzeba, nikt Cię nie pośpiesza, spedytorzy spoko. Wszystko masz na legalu płacone, nie tak jak w innych firmach że na konto minimalna a pod stołem reszta. Chłopaki co tam pracują to po 15 lat i dłużej. Tylko jeden mankament tam mają, brak miejsc!!

E.Leś i M. Leś nie dotrzymują słowa. Brak szacunku do pracownika. Krzyki na porządku dziennym w zależności od widzimisię dziś mam zły humor wyżyje się. Nie polecam ani budowy ani hurtowni, po za tym wszystkim NIE PŁACĄ, PRZECIĄGAJĄ, ZWODZĄ, KŁAMSTWO NA PORZĄDKU DZIENNYM.

były

ja tez robilem u nich [smiesznych braci] prawda jest taka kto nie umie robic nic w zyciu robi u lesia.ile mi razy mówiła zona ze zony prosza głównego jełopa jak popija zeby ich nie zwalniał a po za tym w sezonie pełno roboty a na zime wypad lepic bałwany

pracownik nn

Ciekaw jestem czy PIP i Sad pracy wie jak w Firmie łamie sie przepisy kodeksu pracy.... od kiedy tzw zaliczka delegacyjna jest zamieniana na dojazd do np brzesko -krakow -brzesko wewnetrznym srodkiem transportu firmy Leś tłumaczac ze tzw dieta dla pracownika jest po to wciagana zeby uzyskiwac 400zł od kazdego pracownika na dojazdy od siedziby w brzesku do miejsca pracy w krakowie liczac 400zł razy 40 -tu pracownikow tj. 16 000zł miesiecznie jakie firma Leś kradnie oo pracownikow jakie im sa nie wyplacane za delegacje a zamieniane na dojazd jak wiadomo tzw dieta delegacyjna jest wynagrodzeniem na posilki i inne rzeczy do pensji pracownika placi niby 12zł -13zł netto a w rzeczywistosci ludzie maja max 10zł netto czysty biznes robi LEś na pracownikach NIE POLECAM TEJ FIRMY

PRACOWNIK

firma nie szanyjaca pracownikow oraz nie przeszczegająca kodeksu pracy obowiązującego w PL

Zostaw opinię o LEŚ TRANSPORT Sp. z o.o. - Brzesko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LEŚ TRANSPORT Sp. z o.o.