Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 650

Gdynia

Opinie o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 650

Patryjota

Do tego nazwisko mają jakieś nie Polskie

drajwer

cały orlen to padlina i ich paliwa i stacje także!!!!

kunegunda

pracowałam tam jakiś czas, ajenci to jedna wielka banda złodziei, nie polecam!

sspigda

Ajenci stacji myślą,że jak maja trochę gotówki to mogą wykorzystywać pracowników. Byłem świadkiem jak "Profesor" wydzierał się na jedną z pracownic tej stacji, traktują pracowników jak niewolników, w zimowe dni celowo włączają zimny nadmuch- bo kanapki musza być świeże(zamiast naprawić lodówkę na bistro). Każą ręcznie odśnieżać plac wokół stacji a pieniądze przeznaczone na ten cel biorą do kieszeni (Rudy- syn ajentów musi mieć nowy samochód na wiosnę). ogólnie to nie polecam tam pracować. Zabierają premię pracownikom tłumacząc, że to pomyłka w rozliczeniu (tak od kilku miesięcy).

Zostaw opinię o Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 650 - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polski Koncern Naftowy Orlen S.A. Stacja Paliw nr 650