Ama Sp.j. Stacja Paliw Marek Prowadzisz Antoni Wiligarski

Lubianka

Opinie o Ama Sp.j. Stacja Paliw Marek Prowadzisz Antoni Wiligarski

mieszkaniec

Uwaga. Nie wydają paragonów. Jak płacisz kartą dostajesz tylko potwierdzenie płatności kartą a paragon trafia do szuflady sprzedawcy.

grom

Nie polecam. Ciężka atmosfera. Współpracownicy to okoliczne wieśki pozbawieni jakichkolwiek podstaw kultury osobistej. Skupiają się na handlu fakturami i wynoszeniem paliwa zwłaszcza niski grubasek. W stosunku do klientów opryskliwi i niemili. Aż dziw że takie buractwo trzyma właściciel choćby ze względu na klientów. Od dawna już tam nie pracuje i widzę że na innych stacjach atmosfera jest lepsza.

aaa
@grom 04.09.2014, 20:08

Mnie też krew zalewa jak widzę tego grubego. Anie dzień dobry ani nic. Łaskę robi żeby wyjść i zalać gazu

Zostaw opinię o Ama Sp.j. Stacja Paliw Marek Prowadzisz Antoni Wiligarski - Lubianka

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ama Sp.j. Stacja Paliw Marek Prowadzisz Antoni Wiligarski