Opinie o S.T.I. Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie S.T.I. Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie S.T.I. Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S.T.I. Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Czy w biurze też uważacie ze warunki są gorsze niż w porównaniu z europejskimi standardami? Ktoś tak pisał chyba wobec kierowców więc wole się upewnić. teraz poszukiwany jest specjalista ds. sprzedaży TSL z oznaczeniem, że potrzeba kogoś na już. zastanawiam się z czego wynika to zapotrzebowanie? i czy prócz podstawy są może premie?

bartas Nowy wpis

Firma proponuje w Polsce warunki znacznie gorsze niż w innych krajach Europy centralnej. Wygląda na typowo nastawioną na wyzysk pracownika. Kierowcy powinni mieć uśrednione wynagrodzenie, a nie byle "jak najtaniej". po procesie rekrutacji stwierdzam, że to najgorsze warunki jakie mi zaproponowano w ostatnich 5latach.

Hej, pojawiła się dzisiaj oferta dla specjalisty ds. sprzedaży TSL, po pierwsze te widełki od 6,5 do 8 tys to podstawa uwarunkowana doświadczeniem? Zastanawia mnie też stwierdzenie w opisie, że istnieje szansa na awans. w jakim zakresie? zastanawiam się na jakie stanowiska można przejść i po jakim czasie

Mariusz Nowy wpis

Nie polecam. Brak profesjonalizmu. Odwołano rozmowę kwalifikacyjną 20 min przed odbyciem się. Nie słyszałem nigdy o czymś takim. Żenujące zachowanie.

logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Z tego co widzę w ogłoszeniach o pracę, to pracując jako Asystent / Asystentka można liczyć na 6300 . Czy to prawda?

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje S.T.I. Polska Sp. z o.o. dla potencjalnych kandydatów? Na Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Asystentka.

Powiem tak, nie warto! Po dwóch latach pracy dziewczyna na tym stanowisku zarabiała 2-2,5k, podwyżki na poziomie 200-300 zł, śmiech na sali. Nie wspominając o atmosferze, jeśli dyrektorka Kasia nadal tam jest to uciekaj jak najdalej.

Kamila

O kurcze, przyznam że zszokowało mnie to wynagrodzenie... to było na umowie zleceniu czy o pracę? No i o co chodzi z tą dyrektorką? Tylko ona psuła atmosferę, czy ogólnie pracownicy niezbyt się lubią?

dokładnie, jestem byłym pracownikiem (opuszczenie tej pseudo firmy było moją decyzją), sytuację w firmie mogę opisać krótko: trzy osoby czyli dyrektorka Kasia + pani szefowa księgowości + pan szef dz logistycznego koszą kasę z tego biznesu...reszta pracowników to (usunięte przez administratora)....odradzam ten koszmar

Jestem nowym pracownikiem w firmie i byłem ciekawy opinii na tym portalu. Czytając wypowiedzi niektórych osób stwierdzam że to spam albo pomyliły chyba firmy. W skrócie: Rozmowa rekrutacyjna przeszła w miłej atmosferze. Już na niej miałem określony wstępnie zakres obowiązków oraz płacę i jest to dotrzymane. Atmosfera w pracy bardzo na plus. Póki co uważam że to był dobry wybór. Pozdrawiam

lolek

Jak dla mnie, rozmowa rekrutacyjna była ok. Praca spoko. Wszyscy którzy pracują, wydają się zadowoleni. Tylko ci co odpadli w rekrutacji albo firma im podziękowała za współpracę, muszą być rozżaleni i piszą takie dziwne historie. Widać że wielki żal ściska.

dodek

Zdecydowanie NIE polecam, liczy się tylko zysk dla firmy, bo dyrektorska premia jest z tego rozliczana. Obietnice bez pokrycia, brak szacunku dla pracownika, niemiła atmosfera w pracy, a benefity pozapłacowe to ściema! Kawa? Przydzielona jedna kapsułka do expresu dziennie, chcesz wypić dwie? Tylko jak wczoraj nie piłeś!

Dyrektorka Kasia
@dodek

Albo ktoś tu mocno zmyśla albo mu się miejsca pracy pomyliły. Ekspres z kapsułkami dawno temu odszedł do lamusa. A gdy działał, kapsułki leżały sobie w pojemniku przy ekspresie i nikt nikomu niczego nie wydzielał. Chyba że ktoś potajemnie wydzielał, to proszę o cywilną odwagę przyznać się :-D Co za bzdury. A na dowód jakie tu ściemy ktoś tworzy pisze - zachęcam do zapoznania się z raportem z rozmowy rekrutacyjnej na stanowisko Asystenta w Transporcie Międzynarodowym. To dopiero ktoś stworzył hit - właściciele tego serwisu czy anonimowi trole? Bo nie sadzę, aby prawdziwy kandydat mógł stworzyć takie bzdury - np. pisząc że zadano mu trudne zagadki logiczne-analityczne. Test z excela dosyć problematyczny dla kogoś kto zna podstawowe funkcje jak tabela przestawna. A najciekawsze że rzekomo ktoś pytał kandydatów o strategie w transporcie intermodalnym, gdy firma takim transportem się nie zajmuje. Krótko mówiąc - nieźle to świadczy o rzetelności tutejszych wpisów :-D

Obecny pracownik
@dodek

Pracuje w tej firmie około 3 lat . i powiem tak : - Benefity są normalnie , to nie ściema , jak korzystam i jestem zadowolona -Nie ma przydziału kawy , normalnie stoi ekspres i można z niego korzystać bez limitu ,ja piję dużo kawy i nikt mnie z tego nie rozlicza - Atmosfera w pracy jest okej ,jeszcze mi się nie zdarzyła nie miła sytuacja. Ten komentarz jest ewidentnie niezgodny z prawdą.

lolek
@dodek

Ale u nas nikt nie korzysta z ekspresu kapsułkowego. Jest normalny ekspres na ziarna, mleko do wyboru, syropy smakowe. Benefity też są normalne. Ktoś tu jakąś ściemę pisze...

Przestrzegam przed aplikowaniem do S.T.I. Polska. Jest to strata waszego czasu. Proces rekrutacyjny to jakiś żart. Brak profesjonalizmu i merytoryki - pani dyrektor skupia się na rzeczach nieważnych z punktu widzenia przyszłego pracownika. Osobiście odniosłem wrażenie, że jest nastawiona na zatrudnienie "jelenia", który bezmyślnie będzie realizował jej politykę i najlepiej w ogóle nie będzie kwestionował tego co ona mówi/myśli. Nie dziwią mnie poniższe komentarze. Nawet nie otrzymałem odpowiedzi zwrotnej po zakończonym procesie rekrutacyjnym mimo takiej deklaracji, co przy dzisiejszych standardach jest po prostu słabe.

Witam, planuje aplikować na stanowisko spedytora międzynarodowego w STI na Daniszewskiej w Warszawie. Czytając poniższe wpisy jestem trochę zaniepokojony (chcę zmienić obecną pracę ze względu na warunki finansowe) Czy obecni pracownicy mogą się wypowiedzieć: -na jakim poziomie jest podstawa ( jeśli jest to temat tabu, to chciałbym chociaż poznać pierwszą cyfrę :) ) -system prowizji (czy są progi; ile % od transportów; ile % od spedycji) -czy prowadzicie research klientów na portalach społecznościowych tj. LinkedIn -jaki system pracy (hybrydowo (jak podzielony)/stacjonarnie)

Jaka atmosfera jest między działami w S.T.I. Polska Sp. z o.o.?

AN

Praca nie jest łatwa (na pewno stresująca - jak ogólnie w spedycji), ale rozwojowa i atmosfera w firmie bardzo dobra :-)

@AN

@AN, długo pracujesz dla firmy? Mogłabyś opowiedzieć coś więcej o atmosferze w biurze, możliwościach rozwoju, ewentualnych kursach, szkoleniach? Czy firma zajmuje się takimi rzeczami?

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy S.T.I. Polska Sp. z o.o.?

S.T.I.

W obecnej sytuacji (pandemia) pierwsza rozmowa odbywa się on line. Poprzednie rekrutacje były przeprowadzane w siedzibie firmy.

@S.T.I.

Witam, czy firma S.T.I wprowadziła możliwość pracy zdalnej? Jeżeli tak, w jakich działach i na jakich zasadach? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Rob

Jak wygląda praca przy utrzymaniu ruchu na torach? Ostatnio rozmawiałem z ludźmi pracujących przy stacji powiśle- chwalili sobie. Czy ktoś wykonuje podobną pracę?

@Rob

Hej @Rob, czy pojawiła się jakaś oferta pracy z firmy S.T.I przy utrzymaniu ruchu na torach? Pytam, ponieważ sama staram się dostać do firmy, jednak nie znalazłam na ich stronie zakładki Kariera, jak aplikowałeś?

Krystyna

Hej, rozważam aplikację do działu księgowości, mam pytanie : jaki styl zarządzania ma przełożony? Nie mam wielu lat doświadczenia i bardzo mi zależy aby nauczyć się jak najwięcej od kolegów po fachu z większym stażem. Czy ktoś z pracowników S.T.I Polska jest w stanie odpowiedzieć na moje pytanie?:)

M

Hej Wszystkim. Zastanawiam się nad złożeniem CV na stanowisko ASYSTENT W DZIALE TRANSPORTU MIĘDZYNARODOWEGO. Czy ktoś z Was ma jakieś opinie na temat tego stanowiska i może też powiedzieć na czym polega praca takiej osoby w tej firmie ? :) Czy jest ciężko ? :)

Alter
@M

Ciężka dla nowych osób, niskie zarobki a bardzo wiele wymagań

Nikt nie ważny
@Alter

Potwierdzam.. Jestem studentem logistyki zaocznie, i nawet w takich warunkach lepiej unikać

Wojciech
@Alter

Witam, czy mógłbyś powiedzieć mi coś więcej o warunkach pracy ? Niskie zarobki z wieloma wymaganiami nie łącza się w parze, a chciałem aplikować do firmy Intertoll Construction. Dziękuje.

Bart

również się zastanawiałem nad stanowiskiem asystenta. Dlaczego lepiej unikać ?

Czy pracownicy S.T.I. Polska Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

...

Oj tak ;)

Beata
@...

@... Rozumiem, że dzięki różnym formom integracji w S.T.I. Polska atmosfera pomiędzy pracownikami jest pozytywna. Potwierdzisz moje zdanie?

Kolo

A wystarczą chęci do pracy i dobrze wykonana robota żeby nie mieć powodu do narzekania!!

NickName1

Hello, If you want to work in this company,be ready that: -you will work very far from centre of Warsaw - you work in a little team, it has own advantages but among the disadvantages -gossips -you will not have benefits: sport card (like Multisport) or fruits ones a week,BUT you'll have insurance after the trial period and lunch card with little money:) and of course, coffee/tea/sugar - you must be ready work hard and much for little salary, and necessarily you need to work after work, no private life, even at 23:00, because "taka branża" - you must be ready working without "its a great job" or even support ,or help with advice how you can develop ,but sometimes they help you in working process - no motivation system - satisfied you are or not -nobody's interested

Bronisław
@NickName1

Thank you for your speech. Could you write if there are often situations where the employee must remain after hours? Does the employer offer additional remuneration for overtime work? Please, answer what it looks like.

gość
@NickName1

100% prawda, wynagrodzenia to wstyd w dzisiejszych czasach, socjal nędza, atmosfera małej rodzinnej polskiej firmy - w tym złym znaczeniu, kilkuosobowa klika, okropna atmosfera donosicielstwa, dwie panie p księgowa i p dyrektor urządziły sobie swój folwark. W tej kilkuosobowej firmie zarabia się poniżej warszawskich standardów ale obie panie mają się świetnie; przykład? śmieszy mnie jak pracownik wypożycza samochód żeby pojechać do klienta a te mają do prywatnego użytku służbowe auta, trudno nie przypuszczać ze identycznie jest z zarobkami ....żenada, omijać z daleka!

Długoletni pracownik
@gość

@gość #Hejttonieopinia

Zostaw merytoryczną opinię o S.T.I. Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w S.T.I. Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy S.T.I. Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S.T.I. Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy S.T.I. Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w S.T.I. Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

S.T.I. Polska Sp. z o.o.