Opinie o STI Polska Sp. z o.o w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy STI Polska Sp. z o.o. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie STI Polska Sp. z o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STI Polska Sp. z o.o w Warszawa

Stan Nowy wpis

Kto pracuje w firmie to wie, że jest fajny zespół, miło się pracuje i zarobki też przyzwoite

rozczarowany

Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie. Brak wywiązywania się z wcześniej ustalonych warunków współpracy. Wprowadzanie w błąd podczas rozmowy kwalifikacyjnej, na temat premii... konsekwencji brak wypłaty premii ( powołując się na "gwiazdki w umowie"). (usunięte przez administratora) W celu oszczędzenia sobie straty czasu i nerwów, radzę omijać firmę S.T.I

STI
@rozczarowany

Rozczarowany kolega jeszcze nie rozpoczął pracy w firmie, a już zaczął dopytywać się o podwyżki. Został zatrudniony na stanowisku związanym z pozyskiwaniem nowych klientów i zleceń, lecz po 2 tygodniach mizernych efektów pracy zaczął domagać się premii i miał pretensję, że firma nie zapewniła mu klientów do obsługi tylko korzystała cytuję: "z jego zasobów własnych". Następuje pytanie skąd pochodzą zasoby własne rozczarowanego kolegi, czy przypadkiem nie od poprzednich pracodawców. Należy również zapytać czy kwalifikacje kolegi były wystarczające na stanowisko jakie piastował, jeżeli nawet nie potrafi ze zrozumieniem przeczytać umowy. Dziękujemy za szybką możliwość rozstanie się z rozczarow... i uniknięcia powiększenia "jego zasobów własnych" o naszych klientów.

Xyz Nowy wpis
@STI

„Należy również zapytać czy kwalifikacje kolegi były wystarczające na stanowisko jakie piastował”, naprawdę? Może w takim razie problem leży po stronie firmy i w procesie rekrutacji, jeśli nie jesteście w stanie tego ocenić? Wnioskuję to też po rozmowie kwalifikacyjnej, która w tej firmie jest żartem. Czułam zażenowanie, gdy usłyszałam „podaj 5 zalet i wad pracy zespołowej”. I nie dziwię się koledze, że pytał o podwyżkę - wasze stawki są głodowe.

Kuba Nowy wpis

Czy od momentu ogłoszenia pandemii dużo zmian zostało wprowadzonych? Trudno dostać się tu do pracy?

Teresa

Jako że nie znalazłam informacji na stronie to mam pytanie, czy od nowych kandydatów do pracy wymaga się znajomości języka angielskiego czy niemieckiego? Na jakim poziomie?

S.T.I. Nowy wpis
@Teresa

Od kandydatów wymagana jest znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Firma posiada oddziały w rożnych krajach oraz współpracuje z klientami zagranicznymi. Znajomość innych języków jest dodatkowym atutem

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie STI Polska Sp. z o.o, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
AN

Praca nie jest łatwa (na pewno stresująca - jak ogólnie w spedycji), ale rozwojowa i atmosfera w firmie bardzo dobra :-) Wymagana jest znajomość angielskiego bo pracuje się ciągle z zagranicznymi oddziałami. Ale firma też oferuje naukę angielskiego w biurze

Ryszard
@AN

Co poza znajomością języka angielskiego jest wymagane, żeby dostać pracę?

Wieloletni pracownik

Czytając poniższe wpisy zwolnionych lub rozczarowanych pracowników, człowiek ma wrażanie, że zostali oni zatrudnieni wbrew własnej woli, poniżej własnych oczekiwań finansowych i zostali bardzo skrzywdzeni przez los. Wszyscy pamiętamy, że byli bardzo rozżaleni, gdy zostali zwolnieni za brak wyników lub/i kompetencji, albo ich ambicje nie zostały docenione, więc chyba tak źle nie było. Zastanawiające jest, że tylko takie osoby piszą hejt :) @gość @rozczarowany : #Hejttonieopinia

gość

100% prawda, wynagrodzenia to wstyd w dzisiejszych czasach, socjal nędza, atmosfera małej rodzinnej polskiej firmy - w tym najgorszym znaczeniu, kilkuosobowa klika, okropna atmosfera donosicielstwa, dwie panie: p księgowa i p dyrektor urządziły sobie swój folwark. W tej kilkuosobowej firmie zarabia się poniżej warszawskich standardów (i to jest podstawowe kryterium zatrudniania) ale obie panie mają się świetnie; przykład? śmieszy mnie jak pracownik wypożycza samochód po najniższych kosztach żeby pojechać do klienta a te mają do prywatnego użytku służbowe auta, trudno nie przypuszczać ze identycznie jest z zarobkami ....żenada, omijać z daleka!... aha jeszcze ostrzegam przed pochopnym wysyłaniem do nich cv, możecie być pewni że cała firma je ogląda i mają z tego dobry ubaw...

admin

Wiesz co aktualnie dzieje się w firmie STI Polska Sp. z o.o? W takim razie wiele osób czeka na twój komentarz na forum.

Zostaw merytoryczną opinię o STI Polska Sp. z o.o - Warszawa

STI Polska Sp. z o.o