Gold Game Krzysztof Chwalik

Katowice

Opinie o Gold Game Krzysztof Chwalik

namer

Witam nie polecam naprawy konsoli w szczecinie podmiana części a dodatkowo nie naprawiona konsola powód to nie u mię naprawić tego ul,bogurodzicy 4/1 70-400 szczecin JEŚLI CHCESZ STRACIĆ KONSOLE NA ZAWSZE O DAJ DO GOLD TEAM

wdzięczny klient

Firma gold game jest to nieuczciwa firma pod każdym względem kupiłem matrycę od pana Pawła okazało się ze jest ona rozlana w tej sprawie była złożona reklamacja do firmy kurierskiej DPD Polska odszkodowanie podobno zostało przyznane do dziś pieniądze nie zostały zwrócone gdy dzwonie nikt nie odbiera albo nie ma czasu i nieodzwania a więc jest to firma złodziej kłamcòw i chamstwa nie polecam tej firmy trzymajcie się od niej z daleka

Zostaw opinię o Gold Game Krzysztof Chwalik - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gold Game Krzysztof Chwalik