Opinie o Gold Game Krzysztof Chwalik w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników na temat pracodawcy Gold Game Krzysztof Chwalik, i Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Gold Game Krzysztof Chwalik o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gold Game Krzysztof Chwalik w Katowice

namer Nowy wpis

Witam nie polecam naprawy konsoli w szczecinie podmiana części a dodatkowo nie naprawiona konsola powód to nie u mię naprawić tego ul,bogurodzicy 4/1 70-400 szczecin JEŚLI CHCESZ STRACIĆ KONSOLE NA ZAWSZE O DAJ DO GOLD TEAM

wdzięczny klient

Firma gold game jest to nieuczciwa firma pod każdym względem kupiłem matrycę od pana Pawła okazało się ze jest ona rozlana w tej sprawie była złożona reklamacja do firmy kurierskiej DPD Polska odszkodowanie podobno zostało przyznane do dziś pieniądze nie zostały zwrócone gdy dzwonie nikt nie odbiera albo nie ma czasu i nieodzwania a więc jest to firma złodziej kłamcòw i chamstwa nie polecam tej firmy trzymajcie się od niej z daleka

Zostaw merytoryczną opinię o Gold Game Krzysztof Chwalik - Katowice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Gold Game Krzysztof Chwalik
0/5 Na podstawie 0 ocen.