Duet Mariusz Obrat

Częstochowa

Opinie o Duet Mariusz Obrat

TomaszS.

Kolego chyba pomyliłeś firmy 50 metrów dalej jest też firma "DUET" , która zatrudnia kilkunastu pracowników, natomiast firma DUET z właścicielem Mariusz Obrat jest firma jednoosobowa i zajmuje sie wynajmem jednego samochodu do slubu. Na drugi raz zanim cos napiszesz to zastanow sie bo mozesz wyrzadzic krzywde nie tej osobie o ktorej chcesz napisac. P.S ewentualnie pozdrowienia dla konkurencji.

Firma "Duet"

Firma Duet(usunięte przez administratora)z Czestochowy od poczatku była i jest firma jednoosobowa. Nigdy nie zatrudniała żadnego pracownika. Dziękujemy konkurencji za idiotyczne wpisy.

Zostaw opinię o Duet Mariusz Obrat - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Duet Mariusz Obrat