Opinie o Euro-Car Sławomir Kołanka w Ciechanów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Euro-Car Sławomir Kołanka. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Euro-Car Sławomir Kołanka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro-Car Sławomir Kołanka w Ciechanów

Staszek Nowy wpis

Nie rozumiem dlaczego na forum pracowniczym znajdują się takie wpisy? Tu ludzie liczą na opinie o pracy w firmie!

Mariusz Nowy wpis

byłem u niego dwa razy pierwszy raz obejrzałem wieczorem auto wstepnie sie dogadalismy zadrugim razem pojechałem w dzień wizyta na stacji diagnostycznej auto pare uchybień wsiadlem na jazdę prubna po chwili zapalił się błąd silnika i tryb awaryjny wizyta u mechanika djagnoza błąd cisnienia turbiny myślę ok opusći to biorę sam naprawię wracamy na plac zaczynam negocjować bo wczesniej juz sie dogadalismy a tu pan Sławomir łamie dane słowo powiedziane wczesniej i muwi ze cena jest taka jak na kartce zero negocjacji mankamenty jakie miał ten samochud to koszt naprawy od 1500zł do 2500zł i jeszcze tekst ze moze go sprzedac drozej niz mi POWODZENIA

slawmar27 Nowy wpis
@Mariusz

KLIENT CHCIAŁ KUPIĆ AUTO Z ZANIŻONĄ FAKTURĄ MNIE NIE INTERESUJĄ TAKIE TRANSAKCJE NA STACJI DIAGNOSTYCZNEJ STWIERDZONO NIE WYCIEK A LEKKIE POCENIE SIĘ W OKOLICY TURBINY POZA TYM SILNIK SUCHY JAK PIEPRZ ,BŁĄD FAKTYCZNIE ZAPALIŁ SIĘ CHECK PODCZAS JAZDY PRÓBNEJ OD RAZU ZAPROPONOWAŁEM WIZYTĘ U ELEKTROMECHANIKA NA MÓJ OCZYWIŚCIE KOSZT U PANA ROBERTA BEKISZA W CIECHANOWIE JEDEN Z NAJLEPSZYCH FACHOWCÓW, DIAGNOZA BŁĄD CIŚNIENIA TURBINY SPORADYCZNY . KLIENT KTÓRY WYNEGOCJOWAŁ DZIEŃ WCZEŚNIEJ CENĘ MYŚLAŁ ŻE KUPI AUTO ZA PÓŁ DARMO. NIESTETY ARGUMENTY KUPCA CZYLI PANA MARIUSZA NIE PRZEKONAŁY MNIE ABYM W SEKUNDĘ ZSZEDŁ Z CENY 5 TYŚ.ZŁOTYCH. ŻYCZĘ POWODZENIA W ZAKUPIE UŻYWANEGO AUTA

Piotr S Nowy wpis

Auto (skoda fabia 1.4 z LPG) idealnie zgodna z ofertą i telefonicznymi uzgodnieniami. To o tyle istotne że po samochód jechałem pociągiem ze Szczecina. Wszystkie dokumenty, sprawdzenie wg.VIN, ubezpieczenie, nawet faktura zakupu od poprzedniego właściciela.. Po przejechaniu 30 km jazdy próbnej, a ponieważ aktualne badania techniczne były ze stycznia, stwierdziłem że brać i jechać. Po trzech dniach mam już 900 km zrobione i jestem bardzo zadowolony z zakupu i obsługi.

Profesjonalne podejscie do kupujacego auto.Pan Slawomir otwarty na wszelkie badania auta.Nic nie ukrywa,uczciwy sprzedawca.Zdecydowanie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Euro-Car Sławomir Kołanka - Ciechanów

Euro-Car Sławomir Kołanka
  • Pułtuska 106