TOMAX Hurtownia Elektronarzędzi

Ciechanów

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 5 ocen.

Opinie o TOMAX Hurtownia Elektronarzędzi

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TOMAX Hurtownia Elektronarzędzi

Justyna

Co słychać? Tak dobrze się pracuje, że nie macie chęci pisać??

Edyta

@konik i wziąłeś udział w powyżej opisanej rekrutacji? Jak wrażenia - czy proces rekrutacyjny był trudny i wieloetapowy? Obecnie co prawda firma nie prowadzi rekrutacji, ale jeżeli TOMAX Hurtownia Elektronarzędzi ogłosi jakieś w najbliższym czasie, to Twoja opinia pomoże osobom zainteresowanym.

konik

nie zarażam się waszymi hejterskimi opiniami, jest rekrutacja nab stanowisko Kierownik Sprzedaży i Marketingu i ja bardzo chętnie spróbuję się dostać.

ex pracownik

Po kilku latach od szczęśliwego zakończenia współpracy postanowiłem dodać swoją opinię. Dlaczego, a no dlatego, że znajomi którzy tam pracowali zostali potraktowani bardzo nieładnie. Zarobki bardzo marne. Kombinacje z umowami i płaceniem "pod stołem". Odnośnie samej pracy. Nienormowany czas pracy, czyli na umowie 8-16, a w rzeczywistości nie wyjdziesz wcześniej jak o 17 i to jak nie ma jakiegoś sajgonu. A że bajzel tam notoryczny to i nadgodziny częste. Nadgodziny nieopłacane i jeszcze pretensje szefa jak nie możesz zostać dłużej. Sam szef to typ zasranego mądrali i wiecznego narzekacza. Szuka tylko pretekstu, żeby się przyczepić a bez tego też potrafi niezłą jazdę zrobić. W stosunku do ludzi bywa chamski i ordynarny. Pomysły ma oderwane od rzeczywistości i tylko fakt, że wcześniejsi współpracownicy za niego odwalali znaczny kawał roboty sprawił, że koleś się dorobił jakiejś kasy. Cwaniakuje i pomiata ludźmi, jedyne co potrafi to łazić z telefonem przy uchu i udawać wielkiego biznesmena powtarzając w kółko "tylko daj mi dobrą cenę". Ogólnie ODRADZAM! Lepiej iść do Orange na słuchawkę niż do tego cyrku.

ktoś

No rzeczywiście warunki fantastyczne - rozpadające się samochody, w których strach jechać , bo po prostu stają na trasie, tudzież nie chcą odpalać. Nieustanna inwigilacja gps-owa (to akurat potrafię jeszcze zrozumieć - każdy dba o swoje pieniądze) sprawiająca , że człowiek się zastanawia czy wysiąść na te siku i czekać na telefon, żeby się wytłumaczyć , czy sobie odpuścić. Permanentny brak towaru , wysokie ceny tego co jest, nowy handlowiec bez "kontaktów" nie ma zupełnie żadnego atutu w rozmowach z klientami. A ciśnienie na wynik ogromne. No i wspaniałe akcje - czyli teraz stawiamy na nagrzewnice, za miesiąc na spawalnictwo, a tak w ogóle to zróbmy wszystko pod marką własną, nieznaną nikomu, za cenę z najwyższej półki. Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Nie polecam nikomu.

Zostaw opinię o TOMAX Hurtownia Elektronarzędzi - Ciechanów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TOMAX Hurtownia Elektronarzędzi