Opinie o Krupiński Mirosław Zakład Produkcji Odzieży Ewola w Ciechanów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Krupiński Mirosław Zakład Produkcji Odzieży Ewola. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Krupiński Mirosław Zakład Produkcji Odzieży Ewola o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krupiński Mirosław Zakład Produkcji Odzieży Ewola w Ciechanów

5 miesięcy temu było dostępne ogłoszenie na szwaczkę. Jak dużo jest zatrudnianych pracowników na to stanowisko?? Może jest szansa, że poszukują kogoś.. Praca od poniedziałku do piątku. Zdarzają się jakieś nadgodziny? Ewentualnie praca w soboty? Jakiego rodzaju umowa jest podpisywana na początek??

Mieczysław Nowy wpis

Ktoś napisał że nie przyjmują zwrotów towaru mimo że są 2 tygodnie na zmianę zdania. Mieliście podobną sytuacje? W firmie ktoś w ogóle zajmuje się reklamacjami i zwrotami towaru czy nie ma takiego stanowiska?

Klient Nowy wpis
@Mieczysław

Nie ma skoro nie chcą przyjąć. To chyba oczywiste.

Mag

Nie polecam firmy. Zamówienie było realizowane przez internet... przesłali mi coś innego niż oferowali. Zapłaciłam ogrom pieniędzy. Nie przyjęli zwrotu!!! Mimo, że przy zamówieniach przez internet klient ma prawo do zwrotu zamówionego produktu w ciągu 14 dni. Ich pracownica (usunięte przez administratora)była na tyle bezczelna - bez rozwiazania problemu napisała mi że ona zna swoje prawa i że nie widzi sensu tej dyskusji. Dodam, że towar który zamówiłam nie był robiony pode mnie tylko już gotowy do sprzedaży...

Zostaw merytoryczną opinię o Krupiński Mirosław Zakład Produkcji Odzieży Ewola - Ciechanów

Krupiński Mirosław Zakład Produkcji Odzieży Ewola
  • Kargoszyńska 44