Auto-Handel s.c. Waldemar Biliński Krzysztof Biliński

Opinie o Auto-Handel s.c. Waldemar Biliński Krzysztof Biliński

Filtruj opinie po kryteriach:

Kamil
 Opinia

Firma ma opinię dobrego pracodawcy. Powiedzcie czy potrzebuje aktualnie pracowników?

TakNie
Nick
Nazwa działu: Handlowy
 Opinia

Nieuczciwy sprzedwca, sprzedal mi auto powypadkowe jako brzkolizyjne. Przeplacilem 6 Tys zloty. Jacys zyciowi desperaci moga tylko pracowac w takim miejscu. Karma wraca z duza sila.

Tak2Nie
Jasiek
 Opinia

To forum dla pracowników firmy a nie dla klientów.

TakNie
Antybiliński
 Opinia

Nie polecam tego komisu!!Sprzedali mi auto z niesprawną klimatyzacją i auto niekompletne!!!

Tak17Nie
Lukaszlimanowskiego
 Opinia

Ogólnie auto handel jest super, natomiast osoba która przygotowuje samochody do sprzedaży jest nieuczciwa, nie jest godna polecenia.Pozdrawiam

Tak35Nie
 Opinia

Jak wyglądają warunki pracy w firmie Auto Handel S.C. Waldemar Biliński Krzysztof Biliński ? Czy współpraca między pracownikami układa się dobrze? Twoja opinia jest ważna!

Tak47Nie

Zostaw opinię o Auto-Handel s.c. Waldemar Biliński Krzysztof Biliński - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto-Handel s.c. Waldemar Biliński Krzysztof Biliński