Nissan-Promotor S.j.

Gdańsk

Opinie o Nissan-Promotor S.j.

Andrew

Jest dobrze. nikt się nie przypierdala. Szanujemy się na wzajem. Można zostać po pracy swoje auto zrobić i nikt się nie czepia. Kasa powyżej średniej i bez gadania zawsze jest, a to duży plus.

Cat Kleszczów

Skład nowych aut w Kleszczowie jest na terenie kopali w pobliżu hałdy popiołu. Oczywiście jak zawieje to ten popiół opada na auta. Trzeba być kompletnym idiotą- mowa tu o producentach których loga znajdziecie na naszej stronie.

heniu

Pracowalem mozna wytrzymać spoko Mozna robic .Pracowalem 3 lata

Krzysztof

Gościu pilnuje swego ale wywiązuje się ze zobowiązań jest ok

Zostaw opinię o Nissan-Promotor S.j. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nissan-Promotor S.j.