Bugiel Sławomir Mechanika Pojazdowa

Opinie o Bugiel Sławomir Mechanika Pojazdowa

kolas

To jakieś oszołomy, towarzystwo wzajemnej adoracji, wszystko na pojutrze, tego nie ma, tamtego nie ma, terminy na za tydzień, co to ma być? Mechanika pojazdowa czy co? I te pożal się Boże z góry traktowanie klienta, że czegoś tam nie wie się o samochodzie. Nie muszę. I nie polecam wielkich pseudofachowców.

HALINA
@kolas 17.04.2015 14:59

Poproszę o kontakt alicante14@wp.pl

Zostaw opinię o Bugiel Sławomir Mechanika Pojazdowa - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bugiel Sławomir Mechanika Pojazdowa