Opinie o Chuchała Krzysztof Fokus w Sosnowiec

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Chuchała Krzysztof Fokus, a także Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Chuchała Krzysztof Fokus o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chuchała Krzysztof Fokus w Sosnowiec

Misiek
Klient

Witam Potwierdzam negatywne opinie o warsztacie. Sam będę składał pozew do sądu, za nienaprawioną skrzynie oraz dodatkowe koszty. Właściciel i syn bardzo nielojalni i wulgarni. Nie odbierają telefonów

Grzegorz Nowy wpis
Klient

Witam. To że Pan Krzysztof jest koniowalem to nie podlega dyskusji. Powinien już dawno być ukarany za setki może tysiące wałów które zrobił na ludziach. Teraz funkcjonuje pod nazwą firmy "Vector skrzynie". Raczej wszystkie pozytywne opinie na portalach na jego temat to jego sprawa, wsumie nawet widać że jakby pisane przez jedną osobę. Strzeżcie się tego typa. Bo ani naprawionej skrzyni nie będziecie mieli ani pieniędzy. To aż dziwne ze taki proceder trwa już tyle lat, a gość jest na wolności. Pozdrawiam.

@Grzegorz

Uprzejmie informuję iż pan Krzysztof Ch.Prowadzi swoją firmę w Katowicach a firma VECTOR to zupełnie inna firma i proszę nie wprowadzać nikogo w błąd.Z powazaniem Michał Rupala

@Grzegorz

Jeżeli ma pan zastrzeżenia do p.Krzysztof Ch.z firmy Fokus to proszę się udać na Żeliwną 36 do Katowic i absolutnie nie wiązać firmy "VECTOR"z tym panem.Miłego dnia

@Grzegorz

Aktualizacja pana braku wiedzy.Teraz to firma"DORCARS"Katowice ul.Żeliwna 36.Proszę o wpis że się pan pomylił ponieważ pana wpis uderza w interesy firmy "VECTOR"Miłego dnia

Czy w Chuchała Krzysztof Fokus zatrudniani są obcokrajowcy?

Misiek

Mirek

Czy pracownicy tam to także praktykanci?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy po rozmowie w Chuchała Krzysztof Fokus rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jogin

Rok temu oddałem BMW x3 do naprawy skrzyni biegów...po naprawie i trzech naprawach gwarancyjnych nadal jest ten sam błąd.po 4 tygodniach nic nie zrobiono ..(usunięte przez administratora)olewają klientów wręcz aroganckie odzywy .. stanowczo nie polecam tych patałachów..

jajco50

pracownicy w tym warsztacie to porażka Oddałem moją Vitarę do naprawy i pracownik tego warsztatu ukradł samochód Zgłosiłem kradzież na policji Po 5 dniach samochód się znalazł z pustym zbiornikiem Auto zostało w końcu naprawione trwało to prawie 1,5 miesiąca Właściciel nie czuł się winny za to co się stało a przecież on bieże odpowiedzialność za samochód Po długich negocjacjach z synem właściciela bardzo beszczelnym udało mi się odzyskać pieniądze za paliwo i100 zł za sprzątanie auta resztę musiałem zapłacić co do złotówki Nie polecam nikomu tego warsztatu bo może zostać bez samochodu

Cracodar

Współpraca z tą firmą to porażka skrzynię dostałem po regenarcji i zapewnieniach że jest w 100 % sprawna po założeniu jej do auta okazało sie że to złom brak 4-biegu na pozostałych skrzynia "wyje " jakby sie miała rozpaść telefonu nikt nie odbiera dzwonienie z innego nr spowoduje że odbierze raz niestety trzeba odddać sprawę do sądu poszło w piach 7 tyś żenada

Fredi

Mam wrażenie, że konkurencja inspiruje do dokonywania wpisów w imieniu klientów! Firma jest ok więc może?

Wykonany na 3k euro

Ta firma to cyrk na kółkach. Zapłaciłem 1200euro za skrzynię do ducato którą po przejazdzcze zdechła, ojciec niby szef firmy odpowiedzialność zrzuca na syna który jest tam samo nie dorobiony jak ojciec. Skrzynki pocztowe tych lamusow są pełne, nie spoczywają się do żadnej winy, ojciec jego jeszcze mnie zastraszał jak by myślał że jest kowbojem. A więc jeżeli nie chcesz tracić nerwów i pieniędzy lepiej omin szybko tą firmę, ja właśnie zakładam sprawę w sądzie i czekają nas sprawy.

Tymoteusz

Takie uwagi nie powinny być na tym forum , gdyż tu piszą o pracy pracownicy!

OCENA

fIRMA WIARYGODNA DOKONUJE DOBRYCH NAPRAW JEST KONKURENCYJNA CENOWO Lubię atmosferę w PHU FOKUS Krzysztof Chuchała za: KOMUNIKATYWNOSC I UCZCIWOSC

Marek

Wszystko git Moje sugestie dla PHU FOKUS Krzysztof Chuchała: W porządku Lubię atmosferę w PHU FOKUS Krzysztof Chuchała za: okej

Arti

Dostawczy Ducato i 3 litry diesel, zgrzyty podczas wbijania birgów, trzaski i grzechotka, potem okazało się że Dwumas i sprzęgło też do wymiany. Mogłem kupić druga skrzynie ale jednak naprawa mojej okazała się korzystniejsza. Naprawa była wykonana sprawnie, szybko i profesjonalnie. Gwarancja na piśmie i faktura bez żadnego problemu. Skrzynia działa lepiej niż na samym początku, polecam gorąco wszystkim Fokus. pozdrawiam

Sylwek

Jestem już tydzień po naprawie skrzyni w Ducato. Remont Skrzyni wykonany jak należy , koszt nie były bardzo wysokie, a sama naprawa szybko wykonana. Skrzynia pracuje jak należy. Biegi gładko wchodzą bez żadnych problemów. Przede wszystkim nie mąż danych odgłosów. Polecam. Moje sugestie dla PHU FOKUS Krzysztof Chuchała: wszystko w porzadku Lubię atmosferę w PHU FOKUS Krzysztof Chuchała za: Dobry kontakt z klientem

Michał

Kupiona u Państwa skrzynia po remoncie działa idealnie. Mimo że dzieli nas kilkaset kilometrów, Państwa kierowca przyjechał ze skrzynia punktualnie o wyznaczonej godzinie. Dostaliśmy komplet dokumentów, fakture i gwarancje. Olej gratis wedle ustaleń. Od zamontowania skrzyni minęło już półtora tygodnia, a ja zrobiłem już pierwszy tysiąc kilometrów. Skrzynia pracuje wyśmienicie . Podałem Państwa namiary mojemu warsztatowi i na pewno skorzysta z współpracy z Państwa firma.

Robcio

Szef jakich mało, docenia swoich ludzi i widać że jest wymagający. Dobre podejście do klienta i duża wiedza w zakresie swojego zawodu. Pozdrawiam serdecznie. Moje sugestie dla PHU FOKUS Krzysztof Chuchała: Miejsce godne polecenia, skrzynia śmiga aż miło. Lubię atmosferę w PHU FOKUS Krzysztof Chuchała za: Ok

Rav 4

Właściciel warsztatu to bardzo uprzejmy i życzliwy człowiek, widać, że w firmie panuje pozytywna atmosfera, a Pan Krzysztof odnosi się do swoich pracowników z szacunkiem. Warsztat jest czysty, wszystko poukładane. Miejsce godne polecenia. Ja byłem ich tylko klientem, naprawili mi skrzynie z powodzeniem, koszt według ustaleń i szybka realizacja. Polecam

Zadowolony

Skrzynie biegów to ich konik, moja skrzynia była w rozsypce. Auto stanęło na trasie, dziura w skrzyni i cały olej na ziemi. Chłopaki podołali zadaniu i przywrócili moją skrzynie do stanu pierwotnego i auto śmiga aż miło. Moje auto to mini cooper, z tego co się wyczytałem, te skrzynie należą do wadliwych i jest ich też mało, także podziw dla fokusa. Czas oczekiwania przedłużył się niestety o jeden dzień ale efekt najważniejszy. Powierzając samochód firmie fokus na pewno się nie zawiedziesz. Na naprawę dają gwarancje na piśmie. Moje sugestie dla PHU FOKUS Krzysztof Chuchała: Trzymać poziom i nic nie zmieniać! Lubię atmosferę w PHU FOKUS Krzysztof Chuchała za: Fachowość, rzetelność i uczciwość.

Ona

Coś niesamowitego co Oni robią w tym swoim pseudo warsztacie. To garaż nie warsztat od tego zacznijmy. Właściciel wogole nie zainteresowany rozmowa z klientem. Gdy już zachodzi taka potrzeba wysyła syna. Istny dramat. Jak się zapłaci nie ma już z kim rozmawiac. Nie odbieranie telefonów to u nich norma. Gdy przyjechalam na warsztat na placu bylo 2 klientów którzy straszyli policja i sadem. Odradzam to miejsce !!!! Moje sugestie dla PHU FOKUS Krzysztof Chuchała: Coś niesamowitego co Oni robią w tym swoim pseudo warsztacie. To garaż nie warsztat od tego zacznijmy. Właściciel wogole nie zainteresowany rozmowa z klientem. Gdy już zachodzi taka potrzeba wysyła syna. Istny dramat. Jak się zapłaci nie ma już z kim rozmawiac. Nie odbieranie telefonów to u nich norma. Gdy przyjechalam na warsztat na placu bylo 2 klientów którzy straszyli policja i sadem. Odradzam to miejsce !!!!

Oszukany klient

Wysłałem do naprawy skrzynie biegów vw t 4, obsługa odebraniu przesyłki zamontowałem skrzynię w samochodzie i okazało się że jest ten sam problem co był ,była miła szybko została wykonana naprawa,ale po i wtedy zaczęło być mocno pod górkę mineło dwa miesiące i nie mogę się doprosić ponownego usunięcia usterki ani zwrotu pieniędzy.Właściciel firmy po prostu olewa sprawę i będę musiał iść do sądu po sprawiedliwość, do tej pory straciłem 5000 złotych, nie polecam nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Chuchała Krzysztof Fokus - Sosnowiec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Chuchała Krzysztof Fokus
4/5 Na podstawie 9 ocen.