Horla Mirosław Mechanika Pojazdowa

Swarzędz

Opinie o Horla Mirosław Mechanika Pojazdowa

anonymous

Właściciel zakładu nie rozumie zasad gwarancji na części zamienne że każda jaka by to nie była część jest objęta minimum 12 miesięczną gwarancją. Twierdzi że części zakupione w hurtowni Intercars posiadają krótszą gwarancję. Po upływie 6 miesięcy nie odpowiada że część uległa uszkodzeniu z winy producenta po mimo że jego warsztat i mechanicy ją wymieniali. A on nie wyda auta za ponowną wymianę tej samej części. Używa naklejki rzetelna firma lecz daleki jest od tej treści z naklejki. Proszę się zastanowić przed oddaniem tam auta do naprawy.

Zostaw opinię o Horla Mirosław Mechanika Pojazdowa - Swarzędz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Horla Mirosław Mechanika Pojazdowa