Mirosław Horla Mechanika Pojazdowa Mirosław Horla Centrum Medyczno Rehabilitacyjne

Swarzędz

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Mirosław Horla Mechanika Pojazdowa Mirosław Horla Centrum Medyczno Rehabilitacyjne
0 0 6 1

Opinie o Mirosław Horla Mechanika Pojazdowa Mirosław Horla Centrum Medyczno Rehabilitacyjne

anonymous

Właściciel zakładu nie rozumie zasad gwarancji na części zamienne że każda jaka by to nie była część jest objęta minimum 12 miesięczną gwarancją. Twierdzi że części zakupione w hurtowni Intercars posiadają krótszą gwarancję. Po upływie 6 miesięcy nie odpowiada że część uległa uszkodzeniu z winy producenta po mimo że jego warsztat i mechanicy ją wymieniali. A on nie wyda auta za ponowną wymianę tej samej części. Używa naklejki rzetelna firma lecz daleki jest od tej treści z naklejki. Proszę się zastanowić przed oddaniem tam auta do naprawy.

Zostaw opinię o Mirosław Horla Mechanika Pojazdowa Mirosław Horla Centrum Medyczno Rehabilitacyjne - Swarzędz

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mirosław Horla Mechanika Pojazdowa Mirosław Horla Centrum Medyczno Rehabilitacyjne