MERANCO-Aparatura Kontrolno-Pomiarowa i Laboratoryjna Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o MERANCO-Aparatura Kontrolno-Pomiarowa i Laboratoryjna Sp. z o.o.

Iwona

@boss teraz nie ma, a czy wtdy kontaktowałeś się z firmą MERANCO-Aparatura Kontrolno-Pomiarowa i Laboratoryjna w sprawie zapytania o pracę? Może zaprosili Cie na rozmowę i chcesz o niej opowiedzieć? Innych zainteresowanych pracą może to zaciekawić.

boss

Hej, wiecie czy są teraz jakieś oferty pracy? Dzięki

Jak wygląda praca w firmie MERANCO-Aparatura Kontrolno-Pomiarowa i Laboratoryjna Sp. z o.o. ? Co możecie powiedzieć o zatrudnieniu oraz terminowości wynagrodzeń? Czekamy na Twój komentarz na forum!

Zostaw opinię o MERANCO-Aparatura Kontrolno-Pomiarowa i Laboratoryjna Sp. z o.o. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MERANCO-Aparatura Kontrolno-Pomiarowa i Laboratoryjna Sp. z o.o.