Logart Arkadiusz Ciubak

Pruszków

Opinie o Logart Arkadiusz Ciubak

EŁEGENIUSZ

Jestem baedzo zadowolony z wykonanych banerow relklamowych mojej firmy POlecam

Marek

Wspaniali specjaliści od reklamy, wykonali kawał świetnej roboty wykonując pięĸne i przyciągające wzrok przechodniów banery reklamowe, to doświadczeni fachowcy, na reklamie znają sie jak mało kto

Karina

Jestem bardzo zadowolona z usług firmy LOGart, wykoanli kawał rewelacyjne rpracy, szybko i pordfesjonalnie zaprojektowali i wykonali banary z reklamą mojej restauracji, jestem bardzo zadowolona z ich usług, to wspaniali fachowcy

Zostaw opinię o Logart Arkadiusz Ciubak - Pruszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Logart Arkadiusz Ciubak