Opinie o Anro-Trade sp.j. Eksport Import R. Walder i T. Walder w Chwaszczyno

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Anro-Trade sp.j. Eksport Import R. Walder i T. Walder. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Anro-Trade sp.j. Eksport Import R. Walder i T. Walder o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anro-Trade sp.j. Eksport Import R. Walder i T. Walder w Chwaszczyno

były

Pracowałem przez kilkanaście lat u innych niż Toyota dilerów aut w W-wie i 3City i tam to dopiero była kaszana. Napięty byłem jak plandeka na przysłowiowym Żuku. W przypadku Waldera krytyczne uwagi wyrażają tylko nieroby albo jacyś popaprańcy, którzy cała resztę życia będą już tylko zgrywali ofiary losu. Atmosfera w Chwaszczynie była i uważam, że jest rewelacyjna. Szef nawet w pandemii mimo wymuszonej redukcji zadbał o załogę.

Urszula
@były

Rozumiem że możesz się nie zgadzać ale po co tyle jadu w stosunku do innych pracowników? Zbyt fajnej atmosfery to tam nie ma chyba?? Aż się odechciewa wysyłać CV

ezbor@wp.pl

Obsługa w salonie Toyoty w Chwaszczyńska nadzwyczajna,tak miłego i profesjonalnego sprzedawcy nie spotkałem nigdy, Panie Szymonie tak trzymać Pozdrawiam

Zadowolony pracownik handlówki

Polecam pracę w Toyota Walder & Lexus Trójmiasto jak i naszych Właścicieli, super klimat pracy, zwiększone podstawy, soboty dodatkowo płatne, wszyscy pracownicy umowa o pracę, wynagrodzenia zawsze w terminie, co najważniejsze jak pojawiła się pandemia Szefostwo wszystkim zapewniło pracę, nikt nie został zwolniony jak to miejsce miało w innych Trójmiejskich salonach. Polecam 100% tego Pracodawcę!

Xxx
@Zadowolony pracownik handlówki

To akurat bzdura. Potrafią zwolnić pracownika po chorobie, mimo , że zaraził się w pracy.

Lill

Menadżerowie w tej firmie mają umowy na najniższą średnią krajową.

Anro-Trade sp.j. Eksport Import R. Walder i T. Walder prowadziła rekrutację na stanowisko Likwidator / rzeczoznawca szkód komunikacyjnych w serwisie. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Leszno
Smart

Chyba najgorsze warunki płacowe w branży. Po reaserchu w salonach tej sieci dowiedziałem się ciekawych rzeczy. Jednym słowem omijajcie szerokim łukiem. Właściciele oferując takie warunki plują kandydatom i pracownikom w twarz. Zatrzymali się ze swoim skansenem w dawnych czasach. WSTYD I JESZCZE RAZ WSTYD

Kamila
@Smart

Trzeba pamiętać, że jeśli chodzi o wysokość wynagrodzenia, to jest to kwestia dość indywidualna. Z tego co zrozumiałam to ostatecznie nie zdecydowałeś się na podjęcie pracy w Anro-Trade. A wiesz może, jaką formę umowy oferują tam na start? Będę wdzięczna za taką informację.

Rav IV

Serwis Toyoty wystąpił do ubezpieczyciela o odszkodowanie za kolizję. Ubezpieczyciel odmówił, Została podpisana cesja na naprawę z serwisem, który to nie zajął się sprawą,. Zatem postanowiłam podać ubezpieczyciela do sądu. W czasie rozprawy okazało się, ze nie jestem stroną bo wierzytelność została przepisana na serwis , który chciał łatwej naprawy. Moje wydatki z tym związane to 8000 zł i dalej nie naprawiony samochód. UWAGA DLA KLIENTÓW - MNIE TO DROGO KOSZTOWAŁO

Pracowałem na nowych w Chwaszczynie, (usunięte przez administratora) jakich mało. Człowiek traci swoje życie pracując tutaj. Norma to praca nawet 13 dni pod rząd bez przerwy (obowiązkowe soboty i niedziele bez dnia wolnego i ani grosza do pensji więcej - jak nie sprzedasz auta to siedzisz wtedy cały weekend za darmo). O nadgodzinach nie wspomnę, bo jest tyle pracy, że ciężko wyjść po 8 godzinach. A jak już możesz w końcu wyjść to akurat trzeba przyjąć auta z lawety. Czasami o 18 przyjadą 2 lawety i wtedy wychodzisz z pracy przed 20. Nie licz, że ktoś Ci za ten czas zapłaci, albo uszanuje, że masz coś w planach w swoim życiu prywatnym. Tutaj nie masz życia prywatnego! Tutaj masz (usunięte przez administratora)i nie marudzić! A jak sprzedaż np 15 aut to dostaniesz tylko 4000-5000 zł. A ile nie zrobisz to i tak zawsze im mało. I zawsze mają z czego Ci obniżyć pensję, bo mogłeś sprzedać za mało akcesoriów albo nie uzupełnić wszystkiego w CRM. Szkoda zdrowia na pracę tutaj.

Też były Pracownik

Masz 100% rację. To co napisałeś to prawda. To (usunięte przez administratora). Bez szacunku do ludzi. Zasuwasz na knąbrne, nieszanujące nikogo i niczego dzieci właścicieli. Ta firma to dramat.

Jak wygląda praca na lakierni walder Chwaszczyno atmosfera ludzie i czy idzie zarobić

Alicja

Przykro to czytać. Zwróciłam uwagę na to, co pisałeś o obniżeniu pensji. Czy takie działania miały jakieś umocowanie w umowach o pracę z Anro-Trade? Chodzi o to, czy miałeś to przejrzyście zapisane, że powinieneś sprzedać tyle i tyle aut i akcesoriów w salonie Walder, aby dostać podstawę pensji. A może to miało wpływ na premie? Proszę, wyjaśnij.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Anro-Trade sp.j. Eksport Import R. Walder i T. Walder?

Tak wypłacaja

Pracuje w Anro pare lat i jestem w szoku, że ktoś pisze takie brednie. Ewidentna zawiść. Z czystym sumieniem polecam pracę w tej firmie, wysokie zarobki, dzień wolnego za pracującą sobotę, miła atmosfera.

Serdecznie polecam prace w Toyota Walder Rumia. Pozytywni ludzie, miła atmosfera. Zarobki satysfakcjonujące , umowa o pracę.Jestem pracownikiem z kilkuletnim stażem i nie planuje zmiany! Polecam z czystym sumieniem!

Jestem pracownikiem. Praca super, atmosfera bardzo pozytywna. Dyrektor to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu to prawda jest wymagający, ale tez uczciwy.Negatywne opinie są personalnymi wtykami i pomówieniami. Ktoś ewidentne próbuje popsuć mu opinie. Prace polecam.

Jak można?

Pracuje o konkurencji i powiem szczerze ze w życiu nie chciałbym pracować w rumii ale nie przez tego dyrektora ale przez takich okropnych ludzi co tu wypisują takie rzeczy. Jak można takie rzeczy tu pisać przecież to nic nie wnosi? Współczuje tym ludziom którzy z wami pracować musza. Po co tam siedzicie , żeby szkalowac czyjeś imię? Właściciel powinien was zwolnić, a wasze zdjęcia powinny być upublicznione żeby nikt was nie zatrudnił. Jesteście szczurami bez odwagi !

Były szczęśliwy Pracownik

Po odejściu do konkurencji przekonałem się, że to nie ze mną było coś nie tak tylko z tą firmą. Wszystko o czym tu czytacie a propos słabych premii od marży, niezgodnych z prawem nieoddawanych sobót i bezpłatnych nadgodzin to prawda. Ale do tego dochodzi atmosfera. W salonie w Rumi nowy Dyrektor zachowuje się jak samozwańczy król. Zawsze znajdzie kogoś do gnębienia. Najpierw była Kierowniczka z nowych, ostatnio Kierownik serwisu. Ten człowiek to tragedia.

Życzliwy

Hehe jak łatwo komuś obrabiać tyłek... Ciekawe czemu w oczy im tego nie powiesz... Chyba nie wiesz że takimi tekstami możesz zniszczyć komuś życie. Na szczęście karma wraca , myślę że szybciej niż myślisz w końcu w tych czasach nie jest problemem sprawdzić kto takie brednie pisze, a wtedy będzie ZONK

Eks

Ten kto tutaj pracował, ten się w cyrku nie śmieje :P :D

jeszcze pracownik

Zgodze się z wypowiedzia Jokera. Przychodzenie do tej pracy kiedyś sprawiało przyjemnosc i satysfakcje do momentu kiedy dyrektorem stacji Rumia (usunięte przez administratora)Jak nic się nie zmieni to na serwisie i dziale części nie będzie kto miał pracować. W przyszłym tygodniu wypełnimy ankiety to może Właściciel lub centrala tym razem podejmie jakieś kroki.

Jak wygląda teraz praca w firmie Anro-Trade sp.j. Eksport Import R. Walder i T. Walder w miejscowości Chwaszczyno? Czekamy na nowe wieści odnośnie ofert pracy oraz atmosfery! Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich?

Firma zmienia wiele rzeczy w funkcjonowaniu i mocno słucha opinii pracowników. Pojawiło się min. wolne za soboty, wynagrodzenia na poziomie rynkowym, czas pracy to maks 8h i wszystko od dawien dawna na umowie o pracę. W dobie kryzysu dzielnie sobie poradziła nie zwalniając setek ludzi jak konkurencja. Ja jestem zadowolony.

WOW! Niesamowite, że dajecie JUŻ wolne za soboty! Chwalicie się UoP od dawna równocześnie potwierdzając łamanie kodeksu pracy, brawo ????

Pochwalcie się ile czasu ludzie harowali w soboty za darmo oraz teraz wydłużonym czasem pracy w soboty z tej niesamowitej okazji łaski wolnego dnia

Ziom z Handlowego

O czyżby Pani od marketingu dostała premie od (usunięte przez administratora)za wpis. Tak sobie firma poradziła, że nie zapłaciła pod pretekstem wirusa wypracowanych premii za marzec. Szef siano zgarnął a nam nie zapłacił. Na Arkę parę baniek w skarpecie było, ale dla ludzi już nie ma. No i dzięki za wolne za soboty po kilku latach poczułam się prawie jak biały człowiek.

Bozena

Jaka jest kwota roboczo godziny w Anro ... Np lakoernik, blacharz itp

Czy Anro-Trade sp.j. Eksport Import R. Walder i T. Walder narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

LetniSen

Nie, przynajmniej w samochodach używanych.

Agnieszka

Czy weekendy są więcej płatne ?

MK
@Agnieszka

Nie, są charytatywne.Szef daje Ci szanse sprzedać samochód i możesz mu dziękować, a jak Ci się nie uda to nikogo nie obchodzi twój zmarnowany czas i paliwo.

@MK

Niedziele też...

Alicja

@Pracownik Chcesz powiedzieć, że w Anro-Trade nie ma stałej pensji, tylko od sprzedanego samichodu? Powiedz jeszcze jaką umowę daje ten pracodawca?

Luidzi

W takiej firmie zarobki zależą od tego jak pracujemy i jakie są obroty bo od tego jest prowizja. Może ktoś nie ma umiejętności?

Koc
@Luidzi

Nie od obrotu tylko od marży, a marża jest mała, a sprzedawca dostaje mały procent z marży. Ilość samochodów jaką trzeba sprzedać i wydać jest ogromna i nie sposób tego obrobić. Poza tym zarobki na poziomie 4-5 tyś za 15 sprzedanych samochodów to żart. Mentalnie firma jest w latach 90tych i myślą że ludzie będą pracować za pół darmo.

MK
@Koc

Dokładnie tak. Sprzedasz Yarisa, narobisz się a masz z tego 50 zł. Dodatkowo wszytsko musi być cacy, ankiety po sprzedaży, CRM, plan akcesoriów itd. Wszystko po to by właściciel zarobił krocie, a Ty masz zasuwać i cieszyć się, że masz to szczęscie wypruwać sobie flaki za grosze u Waldera.

@MK

Niestety potwierdzam...

Zostaw merytoryczną opinię o Anro-Trade sp.j. Eksport Import R. Walder i T. Walder - Chwaszczyno

• Jak się pracuje w Anro-Trade sp.j. Eksport Import R. Walder i T. Walder?

Zobacz opinie na temat firmy Anro-Trade sp.j. Eksport Import R. Walder i T. Walder tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anro-Trade sp.j. Eksport Import R. Walder i T. Walder?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Anro-Trade sp.j. Eksport Import R. Walder i T. Walder
2.1/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Oliwska 58
    80-209 Chwaszczyno