BeRaf Cars Rafał Czarnecki

Luboń

Opinie o BeRaf Cars Rafał Czarnecki

kozel

Oszust, naciągacz, cham, prostak, cwaniak. Omijam typa szerokim łukiem !!!

r

pracowałem tam jeden dzien na próbe, a ten [usunięte przez moderatora] nie zapłacił mi ani grosze. [usunięte przez moderatora] nie polecam tego obozu pracy, gdzie pracownik po 5 minutach juz ma w podskokach wykonywać jego polecenia i wszystko wiedzieć!

sds

zgadzam się w 100 % na podstawie uszczelki pod głowicę każe ustalić kolor auta oraz wiek i płeć kierowcy

Nikuś

Właściciel straszny choleryk odnoszący się obraźliwie do pracowników. Uważa każdego za idiotę już po godzinie testowej pracy.

Zostaw opinię o BeRaf Cars Rafał Czarnecki - Luboń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BeRaf Cars Rafał Czarnecki