Opinie o Mirosław Gawin Kamieniarstwo Gawin w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Mirosław Gawin Kamieniarstwo Gawin. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Mirosław Gawin Kamieniarstwo Gawin o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mirosław Gawin Kamieniarstwo Gawin w Poznań

Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Jaki dress code obowiązuje w Mirosław Gawin Kamieniarstwo Gawin?

Tadeusz Nowy wpis

Kilka razy korzystałem z usług firmy p. Mirosława Gawina. Zawsze: rzetelnie, uczciwie, solidnie, terminowo. Polecam innym. Tadeusz Krzyżan Poznań

Czy urlop w Mirosław Gawin Kamieniarstwo Gawin jest płatny 100%?

Magda Nowy wpis

Firma nieuczciwa i nierzetelna. Zaliczka za zlecenie pobrana jeszcze przed wykonaniem pracy - był to warunek wykonania usługi. Jakość wykonania usługi niedbała. Prośba o poprawienie usterki pozostaje bez odpowiedzi.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Mirosław Gawin Kamieniarstwo Gawin? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jak w Mirosław Gawin Kamieniarstwo Gawin wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Mariusz Przybylski

Terminowe i wzorowe wykonanie napisów na nagrobku oraz złożenie grobu i związanych z tym wszelkich prac remontowych. Jestem bardzo zadowolony z efektu pracy.

Omijać zwykły oszust a jakość kamienia poniżej krytyki

Juras
@Andrzej

Norma, bierze najtańsza chińszczyzne a mówi że to Polski, a w dodatku robi pracowników na kasę

Wanda
@Juras

Robi pracowników na kasę? To nie ma ustalanej pensji na umowie? Możesz coś więcej powiedzieć w tym temacie?

Ola
@Andrzej

Jaki się zamówi- taki się ma!

Grazyna

To wszystko PRAWDA, o czym pisza Ludzie! Pan Gawin jest zwyczajnie NIEUCZCIWYM bardzo czlowiekiem. NIE DOTRZYMUJE ZADNYCH TERMINOW WYKONANIA USLUGI: Nie odbiera telefonow w ogole, wymysla rozne klamstwa!!! Bierze zaliczki i do tego mowi, zeby placic gotowka bez POTWIERDZENIA. JA NA SZCZESCIE OPLACILAM ZALICZKE Z KONTA NA JEGO KONTO; I DLATEGO MAM POTWIERDZENIE I DOWOD: MIAL WYKONAC USLUGE NAPRAWY POMNIKA, BO TA SZKODA WYDARZYLA PRZEZ JEGO BARDZO NIEDOKLADNE WYKONANIE WCZESNIEJSZEJ USLUGI NA TYM POMNIKU; Uzywa materialow bylejakich, klej doslownie jak do papieru...... Wtedy przyjal pieniadze i tez nie wystawiol zadnej Faktury, co swuiadczy, ze unika placenia PODATKOW!!!!! Moja usluge mial wykonac w dwa tygodnie, a juz uplywa prawie 3 miesiacw i NIC nie zrobil. Pomimo, ze otrzymal juz 1000 zl zaliczki!!!! Naszym zdaniem jest zwyczajnym OSZUSTEM!!!!!!! NIE POLECAM NIKOMU JEGO USLUG!!!!!! Apropos faktur, sprawdzimy w Urzedzie Skarbowym i zlozymy SKARGE..... JESTESMY ZDRUZGOTANI PRZEZ TEGO CZLOWIEKA.

Ola
@Grazyna

Ciekawe na jakiej podstawie powstała ta opinia ?

Arleta

Jestem bardzo zadowolona z wykonania usługi, firma rzetelna, słowna. Z czystym sumieniem POLECAM !!!

Alexandra
@Arleta

Również korzystałam z usług pana Gawina i byłam też zadowolana , nie miałam żadnych zastrzeżeń, firma wywiązała się z umowy . Jak najbardziej polecam.

Julia
@Alexandra

No a jak z cenami? Kojarzycie może czy ich oferta cenowo jest korzystna w porównaniu do innych firm z okolicy? Sama nie bardzo mam możliwość żeby biegać i dowiadywać się jakie są ceny

Julia
@Arleta

Super, to znaczy, że właściciel bardzo dba też o kadrę pracowniczą. Czy pracownicy wszystko wyjaśniali w razie wątpliwości, nie było problemu z kontaktem?

@Julia

Żadnego problemu nie miałam, telefony odbierał lub oddzwaniał. Polecam!

@Julia

Uważam, że ceny ma ok .

Zosia

Szczerze polecam wszystkim tą firmę profesjonalne podejście szybki czas realizacji uczciwa wycena

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Mirosław Gawin Kamieniarstwo Gawin?

mkl666

Ten człowiek to oszust, wyłudzacz i bajkopisarz, któremu zależy wyłącznie na pieniądzach, a jakiekolwiek wartości nie mają dla niego żadnego znaczenia.

Benek

Żałuję,, że nie ma na forum opinii o pracy bo w tym celu powstało.

Rysia

Jestem bardzo zadowolona z usługi firmy Gawin, Pan M (usunięte przez administratora) super gość, nagrobek precyzyjnie zrobiony wg moich wskazówek i w wyznaczonym terminie. Wszystkim bardzo polecam. R G (usunięte przez administratora).

Pedro

Może słyszał ktoś o pracy w firmie? Warto składać dokumenty?

Ala

Witam. Jestem klientem pana Gawina, nie spodziewałam się wchodząc na tą stronę, że zobaczę taką ilość negatywnych komentarzy. Jakim trzeba być podłym, żeby takie rzeczy wypisywać, ale w internecie można czuć się bezkarnym, niszczyć człowieka i jego dorobek, przecież to nic trudnego, tylko kilka kliknięć. Panie Mirku dziękuję za dobrze wykonaną pracę, życzliwość w tych trudnych dla mnie chwilach za to że nie jest Pan materialistą i dorobkiewiczem. Dziękuję za dobrze wykonaną pracę, szczerze Pana zawsze polecam i mogę tym krzykaczom z internetu to powiedzieć, nie wierzę w wasze opinie, bo to jest po prosu niezgodne z rzeczywistością i moimi doświadczeniami. Wszystkiego dobrego Panie Mirku.

Janusz

Miło jest czytać pozytywne opinie klientów bo to dobrze świadczy o pracownikach . Szkoda, że nikt z nich nie pisze

Agata
@Janusz

Masz całkowitą rację! Pozytywne opinie klientów dobrze świadczą o pracownikach danej firmy - w tym przypadku o firmie Kamieniarstwo Gawin. Niestety - tak jak nadmieniłeś - żaden z nich nie chce się tu wypowiedzieć, ale może wkrótce to się zmieni. A Ty sam chciałbyś spróbować swoich sił w tym przedsiębiorstwie?

ELA

Jestem zaskoczona negatywnymi opiniami. Zamawiałam w tej firmie nagrobek dla rodziców w czerwcu 2015 roku. Praca została wykonana w terminie i solidnie. Do dziś nagrobek jest jak nowy. Polecam tego wykonawcę.

Izabela

@Oszukany Przede wszystkim, zanim umieścisz komentarz na forum, zapoznaj się z jego regulaminem, gdyż Twoja wypowiedź go łamie. Zapoznaj się z nim, proszę. Tutaj link - https://www.gowork.pl/regulamin Jak już się zapoznasz z regulaminem, napisz dlaczego masz taką opinię na temat firmy Kamieniarstwo Gawin. Ponadto, to co zarzucasz firmie nie może pozostać nieuargumentowane, więc prosiłabym Cię o to, abyś opisał coś więcej na temat całej tej sytuacji.

Grażynaw

Zamawiałam nagrobek w tym zakładzie,bardzo dobry kamieniarz.Rzetelnie wykonana robota -szybko, profesjonalnie .Polecam

Małgorzata

Przeczytałam powyższe opinie i w zasadzie nie wiem czy miałabym coś więcej do dodania. Jedyne co mogę zrobić, to dołączyć się do powyższych opinii, tak aby nikt z Państwa nie stał się kolejną ofiarą nieuczciwego przedsiębiorcy. Sama do tej pory nie wyegzekwowałam tego, za co zapłaciłam. Pan unika telefonów a jak już odbierze zbywa rozmówce tym, że nie może w tej chwili rozmawiać lub że zadzwoni później...czego oczywiście nigdy nie czyni. Dla Państwa dobra radzę omijać tą firmę szerokim łukiem!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Mirosław Gawin Kamieniarstwo Gawin - Poznań

Mirosław Gawin Kamieniarstwo Gawin
3.2/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Grunwaldzka 225
    60-179 Poznań