Mirosław Gawin Kamieniarstwo Gawin

Poznań

Mirosław Gawin Kamieniarstwo Gawin

Opinie o Mirosław Gawin Kamieniarstwo Gawin

Izabela

@Oszukany Przede wszystkim, zanim umieścisz komentarz na forum, zapoznaj się z jego regulaminem, gdyż Twoja wypowiedź go łamie. Zapoznaj się z nim, proszę. Tutaj link - https://www.gowork.pl/regulamin Jak już się zapoznasz z regulaminem, napisz dlaczego masz taką opinię na temat firmy Kamieniarstwo Gawin. Ponadto, to co zarzucasz firmie nie może pozostać nieuargumentowane, więc prosiłabym Cię o to, abyś opisał coś więcej na temat całej tej sytuacji.

Grażynaw

Zamawiałam nagrobek w tym zakładzie,bardzo dobry kamieniarz.Rzetelnie wykonana robota -szybko, profesjonalnie .Polecam

Co od czasu dodania ostatniej opinii zmieniło się w Kamieniarstwo Gawin Mirosław Gawin? Podzielcie się swoim zdaniem!

Małgorzata

Przeczytałam powyższe opinie i w zasadzie nie wiem czy miałabym coś więcej do dodania. Jedyne co mogę zrobić, to dołączyć się do powyższych opinii, tak aby nikt z Państwa nie stał się kolejną ofiarą nieuczciwego przedsiębiorcy. Sama do tej pory nie wyegzekwowałam tego, za co zapłaciłam. Pan unika telefonów a jak już odbierze zbywa rozmówce tym, że nie może w tej chwili rozmawiać lub że zadzwoni później...czego oczywiście nigdy nie czyni. Dla Państwa dobra radzę omijać tą firmę szerokim łukiem!!!!

Andrzej

Omijać zwykły oszust a jakość kamienia poniżej krytyki

Lako

Wykonawca usługi nieuczciwy, matacz, prace wykonał niedbale, nie przyjmuje uwag, na dodatek wulgarny, radzę nie zawierać z nim umów.

mark

Właściciel (usunięte przez administratora) wykonał usługę fatalnie, nie zgodnie z załączoną dokumentacją, zapłaciłem za nią wierząc, że naprawi wszystkie niedoróbki, solennie przecież obiecywał. Po czasie wystąpiły problemy jakościowe z kamieniem nagrobkowym. Niestety napraw nie dokonał, na obietnicach się skończyło, w końcu nie odbierał telefonu, listów z reklamacją, również tych urzędowych, nie odpowiadał na maile. Jak później się dowiedziałem, po dwóch latach nic już nie mogę wyegzekwować. Wykonawca usługi zachował się jak zwykły oszust z pełną premedytacją, skasować i zapomnieć. Radzę tę firmę omijać szerokim łukiem.

ajwona

Jak ten facet moze tak kłamać nie jest to firma po dziadku i ojcu nauczył do pracować przy pomnikach facet bez którego nie miał pan gawin zielonego pojęcia jest kłamca oszustem papudrokirm nie szanuje ludzi kłamie wymyśla nie stworzone historie moim zdaniem jest facet nie zruwnowarzony emocjonalnie wybuchowy i nie żaden fachowiec nie powierzyła bym mu pochowanie psa a pomniki które sprzedaj są to najtańsze chińczyki na których zarabia od takich ludzi tylko uciekac

Zostaw opinię o Mirosław Gawin Kamieniarstwo Gawin - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mirosław Gawin Kamieniarstwo Gawin