Kamieniarstwo Gawin Mirosław Gawin

Poznań

Opinie o Kamieniarstwo Gawin Mirosław Gawin

Andrzej

Omijać zwykły oszust a jakość kamienia poniżej krytyki

Lako

Wykonawca usługi nieuczciwy, matacz, prace wykonał niedbale, nie przyjmuje uwag, na dodatek wulgarny, radzę nie zawierać z nim umów.

mark

Właściciel (usunięte przez administratora) wykonał usługę fatalnie, nie zgodnie z załączoną dokumentacją, zapłaciłem za nią wierząc, że naprawi wszystkie niedoróbki, solennie przecież obiecywał. Po czasie wystąpiły problemy jakościowe z kamieniem nagrobkowym. Niestety napraw nie dokonał, na obietnicach się skończyło, w końcu nie odbierał telefonu, listów z reklamacją, również tych urzędowych, nie odpowiadał na maile. Jak później się dowiedziałem, po dwóch latach nic już nie mogę wyegzekwować. Wykonawca usługi zachował się jak zwykły oszust z pełną premedytacją, skasować i zapomnieć. Radzę tę firmę omijać szerokim łukiem.

ajwona

Jak ten facet moze tak kłamać nie jest to firma po dziadku i ojcu nauczył do pracować przy pomnikach facet bez którego nie miał pan gawin zielonego pojęcia jest kłamca oszustem papudrokirm nie szanuje ludzi kłamie wymyśla nie stworzone historie moim zdaniem jest facet nie zruwnowarzony emocjonalnie wybuchowy i nie żaden fachowiec nie powierzyła bym mu pochowanie psa a pomniki które sprzedaj są to najtańsze chińczyki na których zarabia od takich ludzi tylko uciekac

Zostaw opinię o Kamieniarstwo Gawin Mirosław Gawin - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kamieniarstwo Gawin Mirosław Gawin