Opinie o Jarosław Narożny Jana PHU Przesiębiorstwo Handlowo Usługowe w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Jarosław Narożny Jana PHU Przesiębiorstwo Handlowo Usługowe. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Jarosław Narożny Jana PHU Przesiębiorstwo Handlowo Usługowe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jarosław Narożny Jana PHU Przesiębiorstwo Handlowo Usługowe w Poznań

Czy pracodawca Jarosław Narożny Jana PHU Przesiębiorstwo Handlowo Usługowe motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

To ten (usunięte przez administratora) jeszcze działa???

Maxx Nowy wpis

Jaka jedyna droga???? Moze nadszedl najwyzszy czas zeby JANA zaczal uczciwie zarabiac na zycie, juz czas skonczyc z oszukiwaniem przez J.Naroznego inwestorow, pracownikow, US, czas skonczyc z kupowanymi opiniami i lajkami na FB i w innych profilach spolecznosciowych. Prosze zwrocic uwage, ze na profilach na ktorych nie mozna edytowac komentarzy wszystkie/wiekszosc jest negatywna, natomiast w mediach spolecznosciowych w ktorych mozna moderowac komentarze wszystko jest opisywane w superlatywach, poniewaz negatywne komentarze sa usuwane.

Maxx

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Jarosław Narożny Jana PHU Przesiębiorstwo Handlowo Usługowe? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
RRSap

Jeżeli szukasz ciekawego miejsca pracy to raczej nie tutaj. Słabiutkie zaplecze socjalne. Nawet kawy nie ma. Wszystko trzeba sobie samemu kupić. Przez 2 lata nie mogłam doprosić się myszki do laptopa. Praca na recepcji to bardzo nisko płatna.

Patrycja

Ja miałam taki sam problem jak Patrycja, nie dość że nic nie zostało zrobione, to jeszcze (usunięte przez administratora) a kasa wzięta, mi na szczęście udało się odzyskać całą kwotę zostawiam kontakt do super babki, której udało się to ogarnąć 797 097 081

@Patrycja

Czy moze Pani opisac cos wiecej? na jakim etapie byla realizacja Pani umowy/zlecenia? jak sie rozliczala Pani z Naroznym - gotowka/przelewy? ile % Pani wplacila lub jaka kwote? w jaki sposob potwierdzal odbior pieniedzy od Pani? kiedy to bylo? w jakiej lokalizacji wykonywal remont i w jakim zakresie? Co to za firma windykowala Pani wierzytelnosci? Po ostatnich poleceniach 'pani ktora potrafi odzyskac' i wyrzuconych kolejnych pieniadzach w bloto brutalnie do mnie dotarlo, ze wszystko wskazuje na to, ze tutaj takze firmy windykacyjne robia sobie dodatkowa reklame pod przykrywka klientow ktorzy odzyskali naleznosci. Niby jest napisane ze pieniadze odzyskali, ale zadnych szczegolow jak to wygladalo, natomiast zapytana pani z firmy windykacyjnej o dowody potwierdzajace skuteczna windykacje odpowiada, ze nie moze udokumentowac swoich slow o skutecznosci poniewaz obowiazuje ja.. 'tajemnica'.

Patrycja

Niestety miałam do czynienia z tą firmą i nie mogę dobrego słowa powiedzieć w tej kwestii. Pan „fachowiec” zostawił w stanie surowym moje mieszkanie, a zaliczka wzięta i to nie mała. Na szczęście udało mi się odzyskać kasę w całości. Kontakt do osoby, która zajmuje się takimi przypadkami: 789-224-341.

@Patrycja

Skontaktowalem sie z ta firma. Jest to kontakt do firmy windykacyjnej z nazwa zaczynajaca sie na literke 'D' z Wroclawia, nr tel. jest do pani Kingi 'specjalisty ds handlowych', ktora tez przygotowywala umowe. Pomimo zapewnien ze niemal wszystko odzyskuja i J.Narozny byl juz kilkukrotnie skutecznie windykowany przez nich, to w moim przypadku J.Naroznemu wlos z glowy nawet nie spadl. Oczywiscie ponioslem oplaty tytulem prowadzonego postepowania. Pisma pomimo ze byly dosyc szczegolowo uzasadnione nie zawieraly wielu zgloszonych przeze mnie watkow i bylo widac ze byly 1:1 przerabiane z jakiegos wzorca dot. 'najmu'.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Jarosław Narożny Jana PHU Przesiębiorstwo Handlowo Usługowe? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Maxx

Nie otrzymasz przelewu poniewaz na J.Naroznym sa prowadzone liczne postepowania komornicze i unika jak ognia platnosci bezgotowkowych. Jedynie akceptuje gotowke do reki, a w razie gdy w jakis sposob wymusisz na nim przelew bankowy, to wykonuje go nie ze swojego konta bankowego. Analogicznie dotyczy to jego rozliczen z niczego nie podejrzewajacymi klientami, ktorym sprzedaje bajeczke, ze musi sie rozliczac gotowka, zeby motywowac pracownikow po ciezkiej pracy.

Inwestor

Szanowni Panstwo, Potwierdzam wszystkie nagatywne opinie na temat tego pozal sie Panie Boze fachowca - to slowo zupelnie do niego nie pasuje. Nieterminowy, klamliwy, zwodzacy, nierzetelny, przeciagajacy wszystko w nieskonczonpsc. Prosta sprawa staje sie rzecza nie do przeskoczenia. Drobne kwestie sa wielkimi problemami. Ukonczenie robot zabiera kilka miesiecy. Nie ma co nabierac sie na jego sztuczki. Jedynym powaznym argumentem to argument finansowy - placic za WYKONANE prace a nie zaliczkowac bo z tego nic nie bedzie. To zalosne jak tacy ludzie egzystuja na rynku i maja czelnosc nibierac innych. Ostrzegam wszystkich potencjalnych Inwestorow - nie warto ! Szkoda pieniedzy, czasu i newow bo o drugiej stronie jest ktos kumu mozna mowic a on tylko sie usmiecha i nic sobie z tego nie robi. Uwazajcie na siebie a firme Jaroslawa omijajcie szerokim lukiem !!!

Barbara

Jeśli ktoś nie ma ochoty wydać pieniędzy na współpracę z nierzetelną firmą, polecam jak najszybciej zrezygnować z planów zatrudniania Pana Narożnego. Poświęcę czas na opinię, bo sama żałuję, że nikt wcześniej nie pofatygował się by to zrobić, a co mogłoby uchronić kolejne osoby przed oszustwem. Pan Jarosław Narożny jawił się jako osoba godna zaufania. Określił po "zapoznaniu się z mieszkaniem" koszt remontu i czas jego realizacji (21 dni). Miesiąc później rozpoczął pracę, podpisując umowę. Umowa została wypowiedziana w 7 tygodniu, kiedy to nawet nie została ukończona łazienka (remont miał obejmować całe mieszkanie). Postępy prac po wypłaceniu ponad połowy wynagrodzenia? Ok 30% (ocena inspektora). 1 tydzień: skucie łazienki i wynoszenie gruzu (3500zł) 2 tydzień: dalsze wynoszenie gruzu i położenie 5 płytek w łazience 6m2 (3500zł) 3 tydzień: kolejne kilka płytek 4,5 j.w. +1500zł w 6 tygodniu kolejny festiwal kłamstw (a to nie było go w mieszkaniu, a to pracownik zniknął z kluczami, a to miał coś pilnego do załatwienia). Zdecydowałam się na wypowiedzenie umowy (nie ukrywam, że znalezienie na cito kogoś do remontu mieszkania graniczy z cudem). Tak, przyznaję też, że wysoce naiwne było płacenie transz zgodnie z umową i ufanie, że prace zostaną wykonane maksymalnie tydzień po terminie. Pan Narożny to człowiek, który powtarza jak mantrę dwa słowa: "Tak" i "rozumiem", choć jak się okazuje jednak nie rozumie, że zobowiązał się do czegoś, z czego się nie wywiązuje. Coś "już zrobione" (po wizycie w mieszkaniu jednak nie jest zrobione), pracownicy widmo się nie pojawiają. Trudno wymienić wszystko w czym Pan Jarosław kłamał i zwodził. Wydałam 7500zł na prace, za które będę płacić kolejnej firmie. Jako wisienka na torcie: zaginiona umywalka za blisko 1000zł (najprawdopodobniej zbita w trakcie prac). Sprawa zostanie zgłoszona. Potencjalnych klientów przestrzegam przed utopieniem pieniędzy i nerwami. Ten profil nie ma nic wspólnego z prawdą. Szczęśliwie podpisana umowa pozwala na dochodzenie swoich praw.

@Barbara

Pani Barbaro, prosze o kontakt na a.maxx@wp.pl Mam podobne doswiadczenia i potrzebuje zebrac wiecej osob aby przeformatowac nasze sprawy cywilne w sprawe karna.

andrzej

Czy jest możliwość przyjęcia bez umiejętności i żeby wyszkolili? szybko się uczę

Niki

Różne są opinie o firmie tak jak różni pracują w firmie pracownicy!!!

@Niki

Pracownicy sa zatrudniani na czarno, nie maja płaconego ZUSu oraz pan Narozny nie placi za nich podatkow. Spytajcie pana Naroznego czy nie zawiesil czasami dzialnosci i jak rozlicza podatki ze skarbowka! Nie ma czegos takiego jak firma pana Naroznego. Jest pan Narozny jako jedna osoba oraz ludzie z doskoku. Jak uda się kogos bystrzejszego w danej chwili zatrudnić to będziecie mieć szczęście ze w remontowanym mieszkaniu będzie mniej spartolone. Pracownicy pana Naroznego raczej tutaj się nie poskarza. Sami możecie zweryfikować na ile potrafia się poslugiwac komputerem. Nie dajcie się nabrać na strony internetowe oraz w mediach społecznościowych które reklamują dzialalnosc pana Naroznego. Pan Narozny koloruje swoja dzialalnosc pięknymi opowiastkami w stylu pasjonaty. Te teksty ktoś mu pisze. Kiedy pisze cos sam od siebie, to potrafi zrobic kilka bledow ortograficznych w jednym smsie. Mniej więcej tak tez wygląda obraz mieszkania, które opuszcza. Sa same bledy, brakuje materialu i nie wiadomo co jest większym dramatem, czy poprawiac co już zostało spartolone, czy to wyburzać i zaczynać remont od początku.

Maxx

Czy miał Pan kontakt z firma J.Naroznego? W pewnym czasie w necie można było poczytać o tym panu w samych superlatywach. Dopiero potrzeba bylo wielu oszukanych osob, żeby przebic się przez liczne fałszywe komentarze pozytywne, które sa kupowane. Osoby od komentarzy pozytywnych w ogole nie odpisują. Zadziwiajace jest natomiast, ze niezadowolone osoby podtrzymują kontakt i udzielają wyczerpujących informacji. Tylkow jednym przypadku pani od pozytywnego komentarza z FB polecajaca p. Naroznego odpisala mi, ze to jest jej prywatna sprawa i ze nie będzie się tlumaczyc z jakich prac jest zadowolona i w jakim zakresie może go polecic (sic!). Uwazajcie tez, kiedy zostawiacie klucze do mieszkania. Pan Narozny w dni kiedy nie pracuje, potrafi przyjść po, nazwijmy to 'swoje narzędzia'.

Jerzy
@Maxx

Miałeś taką sytuację, że pod Twoją nieobecność w mieszkaniu ktoś z firmy Pawłowicz Zakład Kamieniarski Jarosław Narożny przyszedł po swoje narzędzia? Mógłbyś napisać, w jakim zakresie współpracowałeś z firmą, której dotyczy ten wątek? Proszę o bliższe informacje na ten temat.

Maxx11
@Jerzy

@Jerzy Remont generalny mieszkania. J.Narozny prosi o komplet kluczy do mieszkania oraz do pomieszczen z innymi rzeczami dot.remontu oraz o to, żeby się wyprowadzić na czas remontu. Po tym ma dostep do wszystkiego 24h/dobe i robi co chce. Na podpisanie umowy umawia się u klienta, wiec nawet nie ma możliwości żeby zweryfikować, ze oficjalnie jego firma to walaca się szopa/garaz, nadajaca sie do wyburzenia, wokół której jest jeden wielki bałagan. Oficjalnie tez nie jesteście w stanie zweryfikować ze tam mieszka. Jego żona Wam odpowie, ze nie mieszka tylko czasami bywa. Ten bałagan przy jego 'siedzibie' jednak jest niczym w porównaniu z tym, co później zostawia w takim 'remontowanym' mieszkaniu. Proceder jest powtarzalny. Na początku wyciąga stosunkowo 'latwy' pieniadz, a kiedy przychodzi do konkretów wykończeniowych zostawia ta jedna wielka lipe (której i tak nie da się wykonczyc ze względu na wady) pod jakimkolwiek pretekstem. Nawet jeśli użyje Pan nieodpowiedniego zwrotu pod jego adresem, odpowie Panu, ze czuje się zwolniony z kontynuowania umowy. Pomimo ciepłych słówek które wypowiada od poczatku, cały czas trzyma ludzi na dystans, nie patrzy w oczy. Nigdy nie zwróci się do Pana per 'panie Jurku/Jerzy', bedzie pan 'inwestorem', 'szanownym panem' ale nigdy zadnego skrocenia dystansu. Pracownikom zabrania rozmow z 'inwestorem'. Wypracowany dystans bardzo mu pomaga podczas nieuniknionego bolesnego rozstania, które ma wkalkulowane od samego początku, lacznie z tym, ze wiedza o tym jego pracownicy, a o którym tylko Pan nie wie.

Ewelina

Jesteście pewni, że nic pozytywnego o firmie nie można napisać? Fałszywymi wpisami można bardzo kogoś zaszkodzić!!

@Ewelina

Pani Ewelino, nie radze probowac z p.Naroznym. Gdyby komentarze nie były dla Pani przekonywujace, prosze sie później podzielic swoimi doswiadczeniami z panem Naroznym. Nie da się opisac krótkim komentarzem, jak pan Narozny profesjonalnie potrafi ludzi zwodzić, obiecywać, przeciagac demontaze, żeby tylko pieniazki do reki trafily (zadnych przelewow nie honoruje). Poczatkowo sprawia wrazenie jakby spadl z nieba. Po jakims czasie okazuje sie, ze praktycznie czego sie nie dotknie to jest do poprawki, trzeba drugi raz kupować materialy, jezdzi na inne prace i nie odbiera tygodniami telefonow. Gdy sie zjawi robi scenke z peknieta szybka w telefonie, ze tel. sie popsul itp. Jeśli Was nie będzie na miejscu to będzie jezdzil na inne prace, a na koniec dnia podwiezie pracownika i poda mu bulke do reki, bo gdybyście byli troche wcześniej i ich nie będzie, to pracownik ma sie tlumaczyc ze akurat wyszedł do sklepu ponieważ zglodnial. Pomagierow ma spod budki z piwem, którzy za Wasze pieniądze będą niszczyc materialy ucząc sie fachu. Pan Narozny posiada nieprzecietna bajere, jest mistrzem w zwodzeniu. Klamie nt.prac zakrytych. Po demontażach była okazja, żeby przekonac sie jak klamal niemalże na kazde zadane pytanie czy cos zrobil przed zamknieciem scian. Oczywiście to co musial poprawiac ponieważ zawalil sprawe, na swoim FB opisywal jakoby od początku to zrobil, bo o takich rzeczach pamietaja jako fachowcy. Do tego jego umowy na pismie sa nic nie warte. Pan Narozny nie ma niczego na siebie, może poza adresem jakiegoś warsztatu w garazu na posesji zony, wiec nawet niczego z niego nie sciagniecie. Listow poleconych nie odbiera. Drzwi tez Wam nie otworzy, ponieważ na jego posesje wchodzi sie zupelnie z innej ulicy, tej z drugiej strony budynku niż adres firmy, ale oczywiscie w danych adresowych tego nie zaznacza. Jesli chcecie robic z nim interesy, to spytajcie pana Naroznego na kogo sa zarejestrowane samochody, telefony, jaki ma nr konta firmowego, itp. to od razu będziecie mieć obraz jak bardzo sie kamufluje pod katem przyszłych roszczeń oraz ze niczego nie ma na siebie i niczego z niego nie sciagniecie w razie obsuwy. Firma ma 20 lat doświadczenia, jednak nie zaznaczyl pan Narozny, ze w kamieniarstwie. Duzo by pisać. Strony na FB sa prowadzone za pieniądze i komentarze sa kupowane (mam info od takiej osoby od pozytywnego komentarza, ze p.Naroznego w zyciu na oczy nie widziala, tylko robi przelewy za prowadzenie fun page na FB). Na FB w ciągu jednej godziny pewnego dnia ok.7 rano otrzymal 30 pozytywow z roznych stron Polski. Czy jest tutaj więcej oszukanych osob? zapraszam do kontaktu: a.maxx@wp.pl

Tak? No to spróbuj. I dowiesz się jak kest.

Ceny usług niskie ale..... Umawia się na wykonanie usługi i w nieskończoność przestawia termin wykonania, zaczyna pracę bierze zaliczki i znika. Robota źle wykonana i nie dokończona , telefonów nie odbiera, faktury za pobrane zaliczki nie wystawił. Zgłaszam sprawę do Urzędu Skarbowego. Nie mam już zdrowia do tego gościa. Następny fachowiec będzie to poprawiał i dokończy remont. Nie polecam !!! Szkoda nerwów i pieniędzy !!!

@Tomek

Miałem z nim to samo. Chcę się przyłączyć do zawiadomienia US. Kontakt paw70pn@interia.pl

@Tomek

Proszę o kontakt

Zostaw merytoryczną opinię o Jarosław Narożny Jana PHU Przesiębiorstwo Handlowo Usługowe - Poznań

Jarosław Narożny Jana PHU Przesiębiorstwo Handlowo Usługowe
  • Głogowska 122