BTH SOLIDNI SP. Z O.O.

Poznań

Opinie o BTH SOLIDNI SP. Z O.O.

majko

a dlaczego? Widziałąm w necie ze maja swoja strone interentowa w krs widnieja nic nie wskazuje na to o czym piszesz

@solid

Firma o zaszarganej opinii i jesli nawet unoszą się jeszcze na powierzchni to niewiele czasu im pozostało. Ta firemka to jeden wielki przekręt!!!

Edziu

A ta firma jeszcze istnieje?

Lol

Poszukują pracowników?? romki skąd takie info??:)

Lol

Oddziale? Przecież to bardzo mała firma...

Ty Nanga, a po polsku nie można??

Nanga Parbat

Ryjki, wy się nadajecie do agencji detektywistycznych-SZUKAJCIE PRACY TAM. Nadajecie się do tego. Lubicie węszyć, wszystko musicie wiedzieć.Ta pazerność jest najgorsza. A jak ktoś ma więcej pieniędzy od was to wijecie się jak żmijki-aby się tylko przypodobać po_lacz_ki z tej zawiści i zazdrości pozjadaliście wszystkie rozumy. A szacunku brak

Tam na wszystkich trzeba uważać, żeby nie stracić klasy tak jak zarządzający. Na pana Właściciela i pana E-liminowicza również.

oszukany
@:) 01.12.2015 13:44

Czy ktoś może pociągnąć wątek pana Liminowicza?

Wojo
@oszukany 18.03.2016 10:44

co konkretnie?

Hejdo

Witam, Zwracam uwagę na Pana Krzysztofa. Lepiej na niego uważać, podczas rozmowy widać, że kręci. Zła fama za nim krąży w Poznaniu. Jeden gość prześwietlił go w ciągu dwóch godzin. Już opinia jest - negatywna.

iśka

Czy może mi ktoś powiedzieć jak się z ta firmą skontaktować?

LOL

Oj to raczej tam miejsca nie znajdziesz:)

venividiwici

z tego co słyszałam to nikogo nie zwolnili od lat a ci co odeszli tylko się odbili wyżej, chociaż większośc z nich walnęła w ścianę bo im się wydawało że potrafią lepiej - znam prawie calą ekipę w tej firmie i ciekawa jestem kogo to niby oszukali na 2 premie???

Lol

A Ci co odeszli to z własnej woli czy ich wyrzucili?

Fun

Kiepskie zarządzanie, niskie pensje. Pracuję już u innego normalnego pracodawcy!

Józek

Miłosz i co? Koleżanka nadal tam pracuje czy odeszła?

milosz

Fatalny pracodawca, nie polecam wyzysk i jeszcze raz wyzysk!!! Moja koleżankę oszukał na 2 premie od wygranych tematów.( usunięte przez administratora )

Potencjalny

Czy ktoś tam teraz pracuje?? Jak atmosfera i możliwości??

Edi

A jakiego rzędu są tam zarobki? Może wypowie się ten kto tam pracuje lub pracował?

Stan

Ha, ha, ha...Pakiet socjalny? A to dobre! Oni i pakiet socjalny,wolne żarty. A rozwój będziesz miał jak ci każą pracować po 12 h za najniższą krajową! Spróbuj , nie przekonasz sie jak nie spróbujesz!

Mike

Z tego co słyszałem, to mają tam ciągłą rotację pracowników.

AFP

A kto by chciał pracować w takiej firmie. Jesli traktują pracownikow jak wspolpracujace firmy, to pożałowaniem godne! Właścicielom i zarządzającym powinno sie wydać dożywotni zakaz prowadzenia działalności a tym bardziej zarzadzaniem ludźmi !!!

Anonim

A pracował ktoś tam?

Solidny

Bardzo nierzetelny partner. Niewypłacalny. Zostaliśmy oszukani na ok 100 000 zł netto. Próbują ukryć swoje poczynania zmieniając co jakiś czas nazwe firmy. Z BtH Rafał Rytwiński, poprzez BTH Solidni aż do obecnej nazwy Solidni. Prosze uważać !!

Kruk

Jedna wielka fuszerka! Tak wyglądają realizacje tej firmy

Anonim
@Kruk 25.02.2015 08:54

Firma to wielka ściema? Co konkretnie macie na myśli?

Pio

Pracowałem tam, ta firma to jedna wielka ściema. Nie polecam współpracy z nimi.

BRytan

Firma bth Solidni Sp. Z o.o. zmieniła nazwę na SOLIDNI Sp. z o.o. Dla niepoznaki. Siedziba i adres ten sam w Poznaniu. Próba ucieczki od nadszarpniętego krętactwem wizerunku?

EG

Zobacz co piszą klienci o firmie Bth Solidni Sp.z o.o. Dodał: Wawer, 06-12-2014Partacze! Tak powinna nazywać się firma bth solidni Dodał: Rzetelny, 30-11-2014Nie polecam firmy, tym bardziej współpracy Dodał: Penla, 25-11-2014Firma bez zaplecza technicznego, posługuje sie podwykonawcami dla których jest nierzetelnym płatnikiemDodał: TSA, 05-11-2014Ta firma powinnna sie nazywać bth krętacze. Uwaga na prezesa, a szczegolnie ostrzegam przed współpraca z tą firmą. Zarządzajacy jest niesolidnym płatnikiem i razem ze swoimi kolesiami nie wypłacił wiele set tysięcy złotych należnych zobowiązań . (usunięte przez administratora)

Bth solidni

Zostałem poszkodowany przez Rafała Rytwińskiego na kwotę 37843,99 zł wraz z odsetkami ustawowymi i kosztami adwokackimi. Rafał Rytwiński jest kontrahentem nierzetelnym i pomimo możliwości płatniczych nie wywiązuje się z umów i zobowiązań. Przestrzegam przed firmą BTH Rafał Rytwiński i jego współpracownikami. Obecnie Rafał Rytwiński wyrejestrował swoją działalność i jego były dyrektor generalny Krzysztof Rymko z byłymi pracownikami firmy BTH Rafał Rytwiński prowadzą firmę BTH Solidni Sp.Z.o.o pod tym samym adresem co BTH Rafał Rytwiński w Poznaniu przy ul. Wrocławskiej 25/3. Co ciekawe, 25 udziałów BTH Solidni Sp.Z.o.o posiada żona Rafała Rytwińskiego Urszula Beata Rytwińska zaś były dyrektor Krzysztof Rymko jest prezesem owej spółki. Proszę o zgłaszanie się pod adres wir-tom@o2.pl osób poszkodowanych przez firmę BTH Rafał Rytwiński.

Zostaw opinię o BTH SOLIDNI SP. Z O.O. - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BTH SOLIDNI SP. Z O.O.