Vege Instytut Sp. z o.o. Bio Piekarnia Ziarno

Gdańsk

Opinie o Vege Instytut Sp. z o.o. Bio Piekarnia Ziarno

sdasd

To samo. "Moze pani przyjsc pojutrze? Tak? Cudownie. Jutro podam pani dokladne godziny pracy." Kpina, dzien probny to brzplatne 8 godzin niewolniczej pracy. Stawka 7zl za wysilek jaki musi wlozyc pracownik w to co robi, to zwyczajnie zart.

lakier

Witam. Nie polecam i radze omijac szerokim lukiem tych cholernych oszustów. Nie wierzyć im w żadne słowo. Zapraszają ludzi na dzień próbny, mówią później, że są na TAK, że ekipa też na TAK ale jutro zadzwonią z odpowiedzią. Ja poszedłem na cholerną 5:30 rano do pracy i tyle. Zpierd** za darmo! Dzisiaj oszustka mi przekazala telefonicznie, ze jednak nie potrzebuja nikogo .. kpina !! Nic tylko się tam przejechać i wypier## szybe w witrynie! Lokal mieści sie na Dworcowej 9 .

Zostaw opinię o Vege Instytut Sp. z o.o. Bio Piekarnia Ziarno - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vege Instytut Sp. z o.o. Bio Piekarnia Ziarno