Opinie o Wojewódzki Szpital Zakaźny w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Wojewódzki Szpital Zakaźny. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Wojewódzki Szpital Zakaźny o rekrutacji.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojewódzki Szpital Zakaźny w Warszawa

Ja to Ja Nowy wpis

Praca w tym szpitalu w kuchni dramat .Pani kierownik pomiata ludźmi jakby byli jej (usunięte przez administratora).Rotacja ludzi jest mega wielka bo nikt zdrowy nie pozwala sobie na poniżanie. Najgorsze jest to że wszyscy dookoła o tym wiedzą i nic nie jest z tym fantem robione..Ja będę powiadamiać PIP i może to coś da.Jak nie to zostaje Sad.Nie polecam pracy w takich WARUNKACH

Myszka Minnie Nowy wpis
@Ja to Ja

W tym szpitalu to generalnie odchodzi (usunięte przez administratora) zastraszanie niektórych pracowników,i zmuszanie szantażem do rezygnacji z pracy. Powinien się ktoś decyzyjny zająć panią dyrektor szpitala i wysłać na emeryturę bo się nie nadaje do kierowania taką placówką, toleruje (usunięte przez administratora) kradzieże leków z oddziałów, przez długoletnie pracownice.. Najlepiej omijać szerokim łukiem tego pracodawcę bo działają jak ubecy

Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.

Czy w Wojewódzki Szpital Zakaźny wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Fran

Byłam dzisiaj w Poradni Chorób Zakaźnych na Wilskiej. Lekarka potraktowała mnie jak śmiecia. Na wstępnie zaczęła się na mnie drzeć dlaczego wogole przyszłam i z czym. Krzyczałam ze jest późno i jest zmęczona i nie będzie czytała mojej historii choroby i nie będzie się mną zajmowała. Przyszłam ok pół godziny przed wyznaczona godziną i nie było wogole pacjentów. Byłam w takim szoku, ze aż mnie zatkało. Nie chciała mnie wogole wysłuchać. Co za porażka, jak można sie wogole tak zachować. Po co oni wogole tam pracują skoro pacjent jest tam instruzem. I to jest właśnie Polska służba zdrowia.

Pigułka z Tłuszcza Nowy wpis
@Fran

To samo dotyczy opiekunów medycznych... Państwo w państwie... (usunięte przez administratora) zastraszanie niektórych pracowników. Lepiej jest omijać szerokim łukiem tę placówkę. Którą niestety jeszcze " kierują " pani dyrektor Agnieszka Kujawska Misiag, pani Cholewińska i kadrowa Pani Zgiet. To są właśnie osoby które się powinno rozliczyć z całej tej ich działalności ...bo niedługo wogóle nikt normalnie myślący tam pracy szukać nie będzie

Myszka Minnie

Bo każdy się boi napisać prawdę, szczególnie gdy pracuje

Hanna
@Myszka Minnie

forum jest anonimowe to czego można się obawiać? sugerujesz tylko coś niepokojącego czy znasz temat i napiszesz wprost? co z warunkami pracy, jak obecnie wyglądają?

Brałeś udział w rekrutacji do Wojewódzki Szpital Zakaźny. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
beata

poradnia chorób zakaźnych - rewelacja, lekarz czeka na pacjenta, zero kolejek, lekarze kompetentni, empatyczni, jestem zachwycona!!!

Kropka

Nie polecam szpitala do pracy dla pielęgniarek. Kierownictwo nie szanuje pielęgniarek, nie stoi za personelem, wykorzystuje do granic możliwości. Wiele obowiązków oddziałowe przerzucają na personel.

Zostaw merytoryczną opinię o Wojewódzki Szpital Zakaźny - Warszawa

• Jak się pracuje w Wojewódzki Szpital Zakaźny?

Zobacz opinie na temat firmy Wojewódzki Szpital Zakaźny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wojewódzki Szpital Zakaźny?

Wojewódzki Szpital Zakaźny
  • Wolska 37