Top Dental A. P. Mędrek Spółka Jawna

Opinie o Top Dental A. P. Mędrek Spółka Jawna

Czy w ostatnim czasie zaszły jakieś zmiany w Top Dental A. P. Mędrek Spółka Jawna?

majster

Oj pietrek, ty dalej wciskasz te same kity swoim pracownikom? Widzę, że nic się nie zmieniło oprócz nazwy i ilości rdzy na tych unitach i samochodach. Że jeszcze są tacy co to kupują ten szmelc.. W Bielsku nie było stać na czynsz?

anonymous

Den = nora

anonymous

Gość sprzedaje tanią chińszczyznę. Jeśli już coś mu się uda sprzedać ludzie dzwonią do serwisu jak opętani (słusznie zresztą). Tak jak ktoś pisał wożą to zardzewiałymi samochodami, mają stare, zużyte narzędzia, na końcu obiecanych pieniędzy (CIĘŻKO ZAROBIONYCH) nie widać. Wstyd i trzymać się z daleka. Kombinatorzy i naciągacze!

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz istotniejszą rolę. Jak wygląda ten aspekt w Top Dental A. P. Mędrek Spółka Jawna? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Aktualnie ta firma nazywa się Denshire Europa Sp. z o.o. i mieści się w Pisarzowicach. Uważajcie!

koniec?

prawdopodobnie plajta. trzymać się z daleka!

trr

Uwaga. Firma nie płaci podwykonawcom! Duże kwoty, żadna FV nie została opłacona w terminie!

BG

Wczoraj, po raz kolejny unit się zepsuł. Nie działa podnoszenie fotela. Sam wyświetlacz od dawna jest nieczytelny. Tego w ogóle się nie da używać. Czy serwis w tej firmie działa?

lol

Firma to totalne nieporozumienie. (usunięte przez administratora) Niepoważne traktowanie ludzi.(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Top Dental A. P. Mędrek Spółka Jawna - Bielsko-biała

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Top Dental A. P. Mędrek Spółka Jawna