Opinie o Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o. w Wieniec-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o. w Wieniec-Zdrój

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.?

Andrzej Nowy wpis

Trzeba być na pewno bystrym, inteligentnym, komunikatywnym, asertywnym o wysokiej kulturze osobistej itd. To jest stanowisko z częstym kontaktem z kuracjuszami. Nie przyjmują byle kogo pracował tam przez 4 lata mój kolega. Jeśli ktoś chce posiedzieć albo schować się w kanciapie to nie to stanowisko - dobry szef ale wymagający nie da się ściemniać.

Administrator Nowy wpis

Aktualnie trwa rekrutacja kandydatów na stanowisko Pracownik Ochrony do pracy w Wieniec-Zdrój. Co jako obecni pracownicy przedsiębiorstwa Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o. możecie podpowiedzieć zainteresowanym tą ofertą pracy?

Bernard Nowy wpis

Pracowałem tu jako pracownik ochrony. To nie jest praca na stanowisku portiera przycisk monitoring siedzenie w portierni i tyle. Tu trzeba myśleć, kontakt z kuracjuszami informowanie, praca jest ciekawa. Wiem, ze nie jest łatwo o tę pracę mimo sporej ilości kandydatów wybierają tylko takich, którzy mają do tego predyspozycje. Więc jeśli ktoś chce poprostu posiedzieć wypić kawkę pospać w nocy i nic nie robić to szkoda zachodu bo nie przyjmą i umowy nie przedłużą. Są tu ludzie którzy pracują 9 lat i są zadowoleni ale oczy trzeba mieć otwarte emerytom i rencistom odradzam dużo chodzenia i odpowiedzialność. Ja odszedłem ponieważ znalazłem pracę zagranicą i wyjechałem z dziewczyną do jej rodziny. Praca ciekawa ja osobiście polecam młodym.

Czy Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o. Sanatorium Hel organizuje staże dla studentów?

Irma

to jest Uzdrowisko Wieniec Zdrój nie hel.

Sławomir

Czemu starzy pracownicy byli zwalniani? Bo ktoś dodał taki komentarz. Przecież ludzie z doświadczeniem są cenniejsi niż nowo przyjęci. Teraz można być pewnym posady czy nadal taka rotacja?

Olga
@Sławomir

Pracowałam w Wieńcu 2 lata temu przez prawie 3 lata nie słyszałam żeby zwalniano starych pracowników. Ja odeszłam sama bo nie mam samochodu a to trochę problem.

Urszula
@Olga

Czyli dojazdów bankowo nie oferują...? A jako kto u nich pracowałaś tak właściwie i jak to w praktyce wyglądało?

Olga
@Urszula

dojazdów nie ale możesz zjeść śniadanie ful wypas za 4 zł obiad ekstra za 6 zł. W tym 2 zupy do wyboru reszta z bemarów. Tego żarcia mi brakuje.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko USTAWIACZ- MECHANIK URZĄDZEŃ ROZLEWCZYCH R91/2558-1323/23 w firmie Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Sprzątanie

Nie będę długo pisać. Po prostu Masakra.

krostek

Szczera prawda o "poszanowaniu" starych pracowników. Uważa się ich za zbędny balast, beton i już zaczynają zwalniać, w radio i tv się tylko ładnie plecie bzdury. Jak ktoś chce być poniżany, wykorzystany, stracić zdrowie, dostać zawału lub depresji to zapraszamy do Uzdrowiska Wieniec, no chyba, że jest znajomkiem to taki będzie miał dobrze.

admin

Czy warto zaczynać karierę w firmie Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o. Sanatorium Hel? Skomentuj na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o. - Wieniec-Zdrój

Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.
  • Brzozowa 1
    87-800 Wieniec-Zdrój

Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o.