Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o. Sanatorium Hel

Wieniec-Zdrój

Opinie o Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o. Sanatorium Hel

krostek

Szczera prawda o "poszanowaniu" starych pracowników. Uważa się ich za zbędny balast, beton i już zaczynają zwalniać, w radio i tv się tylko ładnie plecie bzdury. Jak ktoś chce być poniżany, wykorzystany, stracić zdrowie, dostać zawału lub depresji to zapraszamy do Uzdrowiska Wieniec, no chyba, że jest znajomkiem to taki będzie miał dobrze.

Czy warto zaczynać karierę w firmie Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o. Sanatorium Hel? Skomentuj na naszym forum.

Zostaw opinię o Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o. Sanatorium Hel - Wieniec-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Uzdrowisko Wieniec Sp. z o.o. Sanatorium Hel