Reha Fund Sp. z o.o.

Opinie o Reha Fund Sp. z o.o.

Pracowałem w Reha Fund jako przedstawiciel handlowy ponad 2 lata. Zrezygnowałem z przedstawicielki na rzecz własnej działalności gospodarczej. Firma jak najbardziej godna polecenia. Wypłata na czas, fajny system premiowy. Nie ma problemu z wzięciem pojedynczego dnia wolnego i obowiązek minimum 2 tygodniowego urlopu w okresie wakacji.

Krzych

Pracował Pan może na Śląsku?? bo jest aktualnie rekrutacja na PH i złożyłem CV :) Pozdrawiam

Alterego

Jakie obecnie są zarobki na start na stanowisku przedstawiciela medycznego? Jaki jest zakres obowiązków i charakter pracy? Czy ktoś może przybliżyć cokolwiek?

POZ

Ja miałem tę samą sytuację, nawet w teren nie wyjechałem, bo wypowiedzenie dostałem w ostatni dzień szkolenia!!! - powód - brak zaufania.... Mam tylko nadzieję, że kiedyś tak samo potraktuje tego .....

Kaz
@POZ

O to Ty, słyszałem o Tobie. Niezły z Ciebie chachmęt

Smorek

Witam. W dniu 20.12.2018 miałem okazję być na rozmowie kwalifikacyjnej. Mimo złych opinii postanowiłem pojechać na rozmowę. Umówiłem się z jakimś przedstawicielem tej firmy na godzinę 10:30. Byłem przed czasem, sam w restauracji. Czas minął, przez następne 30 min. kilkukrotnie próbowałem się skontaktować z człowiekiem, który się ze mną umówił. Z innego tel. odebrał i wskazał pokój, gdzie go mam szukać. Arogancki, niechlujny, niewychowany, (usunięte przez administratora)- inaczej nie da się tego opisać. Koleś zadufany w sobie, starał się zrobić wrażenie "pana" i pokazać jaki jest ważny i jak mało ważny jest człowiek. Jeżeli tak wygląda, najlepszy z firmy, wystawiony do jej reprezentowania, to jak wygląda firma, można się tylko domyślać. Niestety - potwierdzam opinie poprzedników - omijać z daleka! (usunięte przez administratora) Moje sugestie dla Reha Fund Sp. z o.o.: Zarząd niech się dobrze zastanowi, kogo wysyła na rekrutację, bo ta osoba jest wizytówką firmy.

@Smorek

Nie wiem, czy wiesz, ale na forum o charakterze publicznym, mimo wszystko, staramy się nikogo nie obrażać. Możesz przeczytać o tym w regulaminie GoWork, do którego Cię teraz odsyłam: https://www.gowork.pl/regulamin Szkoda, że zostałeś tak potraktowany, ale musisz mieć na uwadze to, że każdy może mieć gorszy dzień, nawet osoba rekrutująca w Reha Fund. O jakie stanowisko konkretnie się ubiegałeś?

@Grażyna

On nie miał gorszego dnia. Był zadowolony z siebie, zarozumiały i pokazywał jaki jest ważny, a (usunięte przez administratora)musi zabiegać o jego względy, szukać go i dopytywać ludzi w hotelu, gdzie Malinowy Król raczy urzędować? To on mnie znieważył swym zachowaniem, brakiem kultury i ogólnie przyjętych zasad biznesowych i towarzyskich. Tylko dlatego dotrwałem do końca rozmowy, żeby móc się potem rzeczowo wypowiedzieć, w przeciwnym wypadku, po tym jak rekruter nie stawił się na umówione spotkanie, i po tym jak nie odbierał telefonów - nie dlatego, że prowadził rekrutacje i był zajęty ( zszedł sobie rozświechtany, po kawę, widział mnie i sobie poszedł) wyszedłbym, bo po takim początku nie można już liczyć na coś na wyższym poziomie niż zaprezentował na wstępie. Kto by chciał mieć takiego szefa, który myśli, że jak ma pieniądze to jest kimś? Ha ha ha (usunięte przez administratora)

@Smorek

Dziękuję Ci za te dodatkowe słowa wyjaśniające. Ale mogło być również tak, że po prostu w zły sposób odebrałeś zachowanie tej osoby. Chyba nie należy brać wszystkiego aż tak bardzo do siebie. Nie dopowiedziałeś jednak na zadane przeze mnie wcześniej pytanie: o jakie stanowisko ubiegałeś się w Reha Fund?

Reha Fund
@Smorek

Szanowny Panie Marcinie, Dziękujemy za Pana opinię. Przykro nam, że w taki sposób odebrał Pan zaistniałą sytuację jednakowoż myślimy, że warto by przedstawić jej pełen obraz. Rekrutacje miała charakter terenowy i odbywała się w hotelu. Z tego powodu w momencie zapraszania na rozmowę kandydaci zostali poproszeni, aby o dokładne miejsce rekrutacji dopytać się w recepcji ponieważ osoba rekrutująca o numerze pokoju dowiaduje się dopiero w momencie przybycia na miejsce rekrutacji. Oprócz tej wyjątkowej sytuacji, wszyscy pozostali kandydaci bezbłędnie trafili na miejsce rekrutacji, a tego dnia było ich 20 . ???? Osoba rekrutująca faktycznie zeszła po herbatę do restauracji co jest rzeczą naturalną ????, natomiast wcześniej nie miała przyjemności spotkać się z Panem więc nie mogła wiedzieć jak Pan wygląda, rozpoznać Pana wśród pozostałych gości restauracji i zaprosić na rozmowę. W momencie kiedy Pan zadzwonił do osoby rekrutującej trwało już kolejne spotkanie rekrutacyjne i naturalnym elementem jest to, iż podczas takiego spotkania, osoba rekrutująca szanując swojego rozmówcę nie odebrała telefonu. Osoba rekrutująca po zakończeniu trwającego spotkania chciała oddzwonić natomiast ubiegł ją telefon od Pańskiej małżonki (?), która dopytała o szczegóły i poprosiła, aby zaczekać na Pana ponieważ na pewno Pan zaraz się pojawi, co też osoba rekrutująca uczyniła i wtedy rozmowa faktycznie się odbyła. Co do relacji wrażeń z samej rozmowy ma Pan do nich pełne prawo i szanujemy Pana zdanie, jednakowoż ciężko oczekiwać udanej rozmowy rekrutacyjnej przy Pana negatywnym nastawieniu wynikłym z powyższej sytuacji, co także rozumiemy. Na przyszłość przy wyrażaniu opinii radzimy być bardziej merytorycznym ponieważ przymiotniki jakich Pan użył „(…) Arogancki, niechlujny, niewychowany, prostak (…)” są jedynie Pana relatywnymi odczuciami obrażającymi osobę rekrutującą, zaś nie zdające rzeczywistej relacji ze spotkania. Ponieważ chcieliśmy przedstawić tylko obraz sytuacji z naszej strony zakończymy ten temat tylko na tym wpisie. Pomimo zaistniałej sytuacji życzymy Panu sukcesów w poszukiwaniu pracy i jak najmniej takich sytuacji. zespół Reha Fund

@Reha Fund

Miło mi, że ktoś złożył wyjaśnienie. Oboje wiemy jak było i ile jest prawdy, w tym co napisałem, szkoda tylko, że tak grubymi nićmi szyte. Wpisy "zadowolonych" pojawiły się dopiero po mojej opinii. Szczerze? - fikcyjne - tak sądzę. Jeśli zaś są prawdziwe to cieszę się, że moja opinia pozwoliła Państwu na pewne zmiany w swoim wizerunku i przede wszystkim w "wystawieniu" kogoś rzeczowego do reprezentacji firmy. Pozdrawiam. Marcin Smorowski

na wysokim poziomie konkretny

doswiadczenie i jakie pomysly na sprzedarz

Józef

Witam W Rehafund pracuję ponad rok. Miałem przyjemność wcześniej pracować w dużo większych firmach. Mała firma o dużym potencjale rozwoju. Aktualnie zdecydowanie zmierza w dobrym kierunku. Pensja na czas i wszystko zapisane w umowie. Jasne i przejrzyste warunki premii. Cele ambitne ale do osiągnięcia. Cenię sobie dużą samodzielność, komfort pracy i wsparcie przełożonego - merytoryczne couchingi. Pomimo wielu lat doświadczeń zawodowych czuję ,że zdobywam nowe kompetencje. Nie ma przerostu formy nad treścią, krótka droga decyzyjna.

Mario

Fajna firma, fajni ludzie, extra atmosferą. Zarobki na dobrym poziomie. Firma rozwija się w bardzo szybkim tempie i co ważne nie zapomina o pracownikach. Faktem jest że jest dużo obowiązków i zadań- natomiast warunki pracy ( płaca, social) w 100 % wynagradzaja nakład pracy. Polecam ;)

@Mario

Nie da się ukryć Twojego dużego zadowolenia z pracodawcy, jakim jest firma Reha Fund. Z Twojej wypowiedzi jasno wynika, że pasuje Ci każdy aspekt, związany z zatrudnieniem w tym miejscu, co oczywiście bardzo Nas cieszy. A czy nowym pracownikom organizuje się tam jakieś szkolenia, które pomagałyby im wdrożyć się w tamtejszy system pracy?

Obecny pracownik

W Reha Fund pracuję od niedawna. Rekrutacja przebiegła w miłej atmosferze i była jak najbardziej profesjonalna. Zadawano rzeczowe pytania sprawdzające moje kompetencje i doświadczenie oraz miałem możliwość zadawania pytań własnych. Poza tym szczerze przedstawiono wyzwania i trudności czekające mnie na danym stanowisku. Onboarding odbył się bez zakłóceń. Na duży plus oceniam mega profesjonalnie przeprowadzone szkolenia produktowe i możliwość szczegółowego zapoznania się z pracą różnych działów i przedstawicieli handlowych w terenie. Póki co firma spełnia moje oczekiwania zarówno finansowe (solidna podstawa, przejrzysty system motywacyjny plus benefity), jak i pozafinansowe (elastyczny czas pracy, miła atmosfera, kolektywne podejmowanie decyzji rozwojowych). Widać potrzebę szybkiego odświeżenia portfolio produktowego, ale to jest w trakcie realizacji...

Aktualny pracownik

Pewnie moja opinia wielu zdziwi, bo będę pisać o pozytywach pracy w tej firmie! ( Jak widać są skoro nadal tam pracuję) Zarobki i premie na dość fajnym poziomie (od każdego cyklu wiesz ile możesz zarobić - wszystko zależy od Ciebie). Owszem trzeba się czasem trochę wysilić żeby zapiąć plan - ale jest to na realnym do zrobienia poziomie. W firmie większość rzeczy jest do załatwienia, bez zbędnych procedur. Firma jest w fazie rozwoju i inwestycji w nowe produkty, ale także i w pracownika. Wiele się w tej firmie zmieniło od przeszło roku, bo przede wszystkim nastawienie jest " pro- klient". Serwis, współpraca między działami, niska rotacja wśród obecnych pracowników no i to że firma wciąż rekrutuje na nowe stanowiska. Wiadomo minusy też pewnie jakieś są bo zawsze będą, ale osobiście polecam bo warto :-) A co do rozmów rekrutacyjnych to są one po prostu rzeczowe, bez zbędnych pytań.

Ewa75

Byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i szkoda pieniędzy na paliwo. Pracownik nieprzygotowany, miałam wrażenie, że to ja mam prowadzić rozmowę nie On. Cv otwierał i czytał i przy mnie. Rozmowa wyglądała tak jakby kandydat był już wybrany ale musi zrobić swoje. Na pewno nie polecam tej firmy.

@Ewa75

Może być tak, że trochę źle oceniasz tę sytuację. Każdy pracownik, nawet ten z działu HR, ma prawo do nieco gorszego dnia. Nie powinnaś zatem być tak jednostronna. A o jakie stanowisko ubiegałaś się w Reha Fund?

Jan

@Malinowy Król, jeśli posiadasz najnowsze informacje dotyczące pracy w firmie Reha Fund, to zachęcam Cię do podzielenia się nimi na forum! Zapraszam również obecnych pracowników firmy Reha Fund do nowych wpisów w tym wątku, chętnie poznamy waszą ocenę warunków pracy w tej firmie, nowe wieści będą tu bardzo pomocne dla innych!

George

Ktoś wie jak wyglądają warunki przedstawiciela handlowego? Jakie zsrobki, czas pracy, sprzet do wykonywania zadań?

Odradzam

Strasznie aroganccy i niesympatyczni ludzie. Byłam u nich na rozmowie o pracę. Nie zrobili dobrego wrażenia. Na dodarwk miałam poczucie, ze szukają kogoś, kogo mogą wyzyskiwać, a wszystko w atmosferze "jestesmy bogami i ciesz sie w ogóle, ze łaskawie cie zaprosiliśmy". Mam nadzieję, ze mi nie zaoferują stanowiska haha

Sprzedawca

Brak jakichkolwiek pozytywów na temat tej firmy.. Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie.

BHP.82
@Sprzedawca

Aż dziwię się, że do tej pory ta firemka nie jest nagłośniona negatywnie w ramach opinii. Zarówno jeśli chodzi o pracodawcę, jak i portfolio sprzedażowe. Miałem tę wątpliwą przyjemność pracowania w tej pseudokorporacji, gdzie nie dba się o jakość usług, reklamacji a zwłaszcza traktowanie ludzi pozostawia wiele do życzenia jeżeli kieruje nią ktoś z tylnego siedzenia... Jako były pracownik powiem, że wstydziłem się, że np. chinskie wózki inwalidzkie, które sprzedawałem, trzymały powietrze w oponach przez b. krótki okres, a później były ciągłe reklamacje. A jak wiadomo pacjent niepełnosprawny, to nie kolarz... Co do prezesa to człowiek który zasnął w 80 latach i się jeszcze nie obudził.... Pytanie jest tylko takie. Ile osób jeszcze będzie próbowało coś pozytywnego z działać a oni i tak będą nie zadowoleni.. Normalny człowiek nie pójdzie tam do pracy..

speedygonzalez
@BHP.82

jakieś konkretne powody tak niskiej oceny tej firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o Reha Fund Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Reha Fund Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Reha Fund Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Reha Fund Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 10 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Reha Fund Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Reha Fund Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Reha Fund Sp. z o.o.